به عنوان ما دوره اجتماعی فاصله و قرنطینه انزوا میکشد در ما می شود آوردن شما یک سری از اسباب بازی های جنسی, بررسی برای کمک به شما را به بهترین تصمیم گیری خرید خود را به نگه داشتن رابطه جنسی انفرادی زندگی وزوز همراه و یا به چیزهایی ادویه تا برای زوج (یا thruples یا غیره و غیره و غیره.) که ممکن است دچار برخی از خستگی در اتاق خواب. در عرشه امروز اوج توسط MysteryVibe.

تبلیغات

MysteryVibe اوج انعطاف پذیر, وسیله ارتعاش است که می تواند خم به انواع شکل و ساخت آن فوق العاده همه کاره است که می تواند کار را برای هر نوع کاربر در تقریبا در هر بخشی از بدن و در بسیاری از راه های مختلف.

اوج قیمت برای $150اما در حال حاضر از طریق ژوئیه 1 موجودی خوانندگان می توانید از 20% تخفیف استفاده از کد INVENTORY20 در پرداخت.


جزئیات

Illustration for article titled MysteryVibe’s Crescendo Is An INSANELY Versatile Vibrator for Literally EVERYONE

گرافیک: اوج

تبلیغات

اوج طراحی شده است به عمل نوع مانند یک انگشت—MysteryVibe امتیاز در بازاریابی کپی برای اوج که “رابطه ما با تمایلات جنسی با انگشتان ما. آنها ما اول ‘اسباب بازی’. ما انگشتان ما کمک می کند کشف و تحریک ما مناطق محرک احساسات جنسی.” درست و واقعی! همچنین مرد انگشتان دست هستند که ما باید آنها را جشن می گیرند بیشتر است.

قبل از من انجام دور با بازگشت به اوج: این, باریک, وسیله ارتعاش, 8.5 اینچ طولانی 1.6 اینچ گسترده در نوک آن و 1.4 اینچ گسترده در پایه آن است. آن را ساخته شده از سیلیکون و بنابراین باید با استفاده از سیلیکون روان کننده. می توان آن را شسته و به طور منظم با آب و صابون و یا با هر ابزار تمیز کننده است که امن برای استفاده در سیلیکون.

اوج شش موتور امتداد آن محور تا هر دو به پایان می رسد می تواند مورد استفاده برای بازی; گسترده تر نکته است که مجهز به سیلیکون قابل انعطاف بال (آنها تماس بگیرید ‘گوش’ اما اجازه دهید با بال در اینجا به دلیل گوش-لعنتی چیزی است که من آماده برای مقابله با به دلایلی که شما کاملا نمی خواهید به با من). موتور طراحی شده برای ارائه چندین تحریک نقاط همراه شفت و می توان آنها را به صورت جداگانه برنامه ریزی و کنترل با استفاده از MysteryVibe برنامه.

اوج قیمت برای $150اما در حال حاضر از طریق ژوئن 1, موجودی, خوانندگان می توانید 20% خاموش با استفاده از کد INVENTORY20 در پرداخت.

که MysteryVibe اوج ؟

Illustration for article titled MysteryVibe’s Crescendo Is An INSANELY Versatile Vibrator for Literally EVERYONE

گرافیک: اوج

تبلیغات

احتمالا بزرگترین تعریف به پرداخت به اوج و من نمی گویم این آرامی است در همه کاره بودن آن از مخاطبان است. من نمی دانم که “مخاطب” است دقیق کلمه به استفاده از وجود دارد اما شما می دانید منظورم چیست و اگر شما نمی من وضع خود را و آن را.

اوج را می توان مورد استفاده توسط زنان و مردان مجرد و زوج (یا thruples و غیره.), تازه و با چاشنی, پیر جوانب مثبت—آن را به یک فوق العاده همه کاره است. می توان آن را خم به یک وابسته به چوچوله و یا G-نقطه تحریک کننده و یا هر دو با شکل دادن به آن را به یک منحنی به خود ضربه G-spot یا S-شکل برای دو تحريک; استفاده از این تخت به عنوان یک خارجی ویبراتور, برای, چوچوله, تحریک.

به استفاده از آن را بر روی آلت تناسلی مرد و فرم آن را به یک J-شکل منحنی در اطراف سر. اوج نیز می تواند مورد استفاده خارجی به عنوان یک پرينه ماساژور, هر چند آن را باید مورد استفاده قرار گیرد داخلی به عنوان یک محرک به دلیل آن را ندارد flaired پایه و می تواند گیر کرده.

تبلیغات

در علاوه بر این به اوج بخشی از بدن همه کاره, ظاهر آن است gender-neutral; این یک ویژگی مهم برای بسیاری از مردم به دلایل مختلف که ما لمس در نظرات قبلی: اساسا نمی کند آن را شبیه به یک دیک و آن را فوق العاده—به ویژه به دلیل اوج طراحی شده است برای هر دو و همکاری استفاده کنید. MysteryVibe ارائه می دهد مجموعه ای از کارت های بازی است که جزئیات 29 راه های مختلف به استفاده از اوج; مجموعه ای از آنها را نیز می توان در MysteryVibe سایت. موقعیت شامل ضربان دار معراج (انفرادی مردان), انفرادی, بازار مال فروشان (انفرادی زنان) و لرزش 69 (زوج) (خوب).

برخی از مشکلات

Illustration for article titled MysteryVibe’s Crescendo Is An INSANELY Versatile Vibrator for Literally EVERYONE

تصویر: اوج

تبلیغات

وجود دارد اما یک مشکل عمده با اوج که تقریبا افزایش می یابد به سطح dealbreaker برای من اما ممکن است زحمت شما به عنوان مقدار: منحنی یادگیری درگیر در همه چیز با موفقیت به گرفتن لعنتی چیزی که به اتهام آن را روشن و خاموش و بدانند چگونه به تغییر الگوهای لرزش و شدت ظالمانه است. وجود دارد چند لحظه وقتی که من پیدا کردم خودم را در مورد به پرتاب چیزی در برابر دیوار.

همچنین این برنامه داره. با عرض پوزش! اما این بررسی و این حقیقت آن است glitchy و آهسته و آن را رک و پوست کنده آزار دهنده است که از یک وسیله ارتعاش و نوسان باید حتی نیاز به یک نرم افزار بسیار کمتر یکی مثل این که آنلاک ویژگی های شما نمی توانید دسترسی داشته باشید بدون آن. این نرم افزار به حدی من قادر به تعیین کاربران فراهم می کند با از پیش تعیین شده و الگوهای لرزش و همچنین قابلیت سفارشی سازی و صرفه جویی در الگوهای خود را ایجاد. البته من هیچ ایده چگونه این همه کار می کند به این دلیل که برنامه چنین خراب است.

با که گفت, اگر شما به دنبال یک بسیار متنوع و شما باید صبر بیشتر برای فن آوری از من به اوج است که واقعا منحصر به فرد, وسیله ارتعاش است که با توجه به طیف گسترده ای از نیازهای جنسی می خواهد, امید, خواسته, و غیره.

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله