Illustration for article titled NFL Now Says It Supports Players Who Peacefully Protest, But Doesnt Mention Colin Kaepernick

تصویر: @nfl (توییتر)

در پاشنه از یک تصویری قدرتمند از بازیکنان NFL خواستار آن است که لیگ ایستادن برای سیاه و سفید زندگی می کند و آن را بپذیرد اشتباه بود برای تنبیه بازیکنان برای سکوت اعتراض NFL کمیسر راجر Goodell است به ظاهر پاسخ داده شده تماس بگیرید.

تبلیغات

“ما در لیگ ملی فوتبال محکوم کردن نژادپرستی و نظام ظلم و ستم از مردم” Goodell گفت: در یک پیام ویدیویی ارسال شده در NFL را از کانال های رسانه های اجتماعی در شب جمعه. “ما در لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و مسالمت آمیز اعتراض کنند.”

“بدون سیاه, بازیکنان, وجود خواهد داشت هیچ لیگ ملی فوتبال” Goodell اضافه شده در بیانیه ثبت:

تبلیغات

اما یک خودنمایی حذف از لیگ آشکار حمایت از بازیکنان که اعتراض مسالمت آمیز در حال حاضر است هر اشاره ای از khezri—کارفرمایی است که به شدت در لیست سیاه اتحادیه پس از شروع به زانو در تظاهرات سکوت در برابر خشونت پلیس.

پس مرا ببخش اگر پیدا کنم Goodell ادعا می کنند که او “می خواهد به بخشی از این تغییر بسیار مورد نیاز در این کشور” زنگ کمی توخالی.

من نه تنها یکی است. در ساعت بعد از NFL ارسال شده در توییتر در مورد آن تازه کشف شده برای حمایت از تظاهرات مسالمت آمیز توسط بازیکنان بسیاری مشخص شده اند چه در لیگ نیاز به انجام کار در حداقل برای اثبات این نیست فقط بحث:

تبلیغات

دوره.

“تظاهرات در سراسر کشور حاکی از قرن سکوت, نابرابری و ظلم و ستم از بازیکنان و مربیان و طرفداران و کارکنان” Goodell گفت: در این پیام ویدئویی به صورت مستقیم که خیانت هیچ حس طنز.

تبلیغات

او اضافه کرد که او و NFL هستند “گوش دادن” خواهد بود و رسیدن به بازیکنان و افراد دیگر که می تواند کمک به اطلاع رسانی چگونه NFL می تواند به جلو حرکت می کند و بهتر شود.

ما مطمئن هستیم khezri خواهد شد گوش دادن را برای یک تماس تلفنی بیش از حد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de