Riverdale star Lili Reinhart, left, Lady Gaga, and Selena Gomez

ریوردیل ستاره لیلی Reinhart, چپ, لیدی گاگا و سلنا گومز
عکس: فریز هریسون (گتی ایماژ), Tibrina روی ناچاری (گتی ایماژ), پریسلی ان (گتی ایماژ برای Haus Laboratories)

وجود دارد Karens بکیs و Amys و پس از آن وجود دارد Lilis, Gagas و Selenas. انجام بخشی خود را برای پشتیبانی از هر دو سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و مجموعه ای بسیار مورد نیاز عنوان مثال برای مشکل سفید زنان در همه جا دومی در حال حاضر با استفاده از آنها وضعیت مشهور به مرکز صدای سیاه, فعالان توزیع بیش از دسترسی بی سابقه ای به خود Instagram خوردها.

تبلیغات

پس از به tweeting پیام همبستگی روز دوشنبه در #BlackoutTuesday زرنگ و ریوردیل شرکت ستاره لیلی رینهارت (بتی) تصمیم به انجام بیش از فقط پست یک جعبه سیاه و سفید, درخواست برای کمک در محل سیاه اثرگذارندهها فعالان و او می تواند از ویژگی های در Instagram, خوراک که در آن زمان پس از 24 میلیون.

تبلیغات

“من می خواهم برای باز کردن Instagram برای هر گونه گذار از جامعه است که می خواهد به گفتن چند کلمه و یا به اشتراک گذاشتن افکار خود را,” او توییتی در روز سه شنبهبعد از آن روشن است که او به دنبال فعالان. “من انجام خواهد داد یک Instagram با آنها زندگی می کنند و آنها می توانند پلت فرم من به صحبت در مورد این موضوع. هر گونه درخواست ؟ که من باید در رسیدن به؟”

روز چهارشنبه یک بازیگر-خواننده نام Stefani Germanotta—بهتر شناخته شده به عنوان Lady Gaga—ساخته شده مشابه تلاش است. اعلام کرد که او می خواهم ساخته شده کمک های مالی به سیاه و سفید چند متمرکز سازماناز جمله لاولند بنیاد, Black Lives Matter, کمپین صفر, Marsha P. Johnson, موسسه, NAACP صندوق دفاع حقوقی, رنگ, تغییر, سیاه, آینده, آزمایشگاه, مبارزه عادلانه, National Lawyers Guildو جامعه عدالت عمل صندوقگرمی و گلدن گلوب و جایزه اسکار برنده نوشت:

به دلیل صدای مردم یک اصل در این کشور تاسیس شد و پس از در حال حاضر تمام چهار افسر دستگیر شده اند برای نژادپرستانه و وحشیانه قتل جورج فلوید. من امیدوارم که همه پلیس که مشغول هستند و یا درگیر شدن در هر گونه فعالیت های نژادپرستانه در حال ملاقات با بالاترین شکل law & order اگر چه ما می دانیم که قانون و نظم در این کشور مبتنی بر نژاد پرستی و خود را فاسد. ما یک بار دیگر شاهد ویرانگر و شواهد از خشونت پلیس و تبعیض امیز پاسخ از دادستان و مقامات محلی است. من هم امیدوارم که برای خانواده های همه سیاه و سفید زندگی می کند که از ما گرفته شده برای دیدن عدالت و شفا هر چند من اعتقاد دارم که بسیاری از ما می دانیم که ما متاسفانه نمی توانیم قول می دهم که.

من این را تحسین شجاع شهروندان این کشور که در حال صحبت کردن و من حمایت پشتیبانی نشده صدای جامعه سیاه و سفید. من آرزو می کنم برای صدای آنها شنیده می شود با صدای بلند و واضح است و آنها احساس می کنید که دوست داشت و تکثير توسط متفقین. من می دانم که شما می دانید که چقدر به اعتقاد من در مهربانی. روح این جنبش است که ذاتا ریشه در جهانی رویای مهربانی و این دقیقا همان مهربانی که من مایل برای کسانی که رنج می برند امشب. من بی شفقت در قلب من به عنوان مبارزه ما به عنوان یک ملت برای پیدا کردن bold و راه حل های موثر برای موذی و مشکل سیستمیک است که دامنگیر کشور ما پس از تولد خود را.

در اینجا برخی از مهم حمایت سازمان های من اهدا برای حمایت از این مبارزه مستمر برای نژادی و عدالت اجتماعی است. من شما را تشویق به یادگیری در مورد کار مهم انجام می دهند و چگونه شما می توانید درگیر. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

دل شکسته پس از آن, توییتی که او هم می خواهم به او اهدا Instagram تغذیه—بیش از 42 میلیون پیروان—به هر یک از افراد ذینفع.

تبلیغات

به عنوان یک سیاه و سفید دیک, لاتین, سلنا گومز که در نظر خودش “یک افتخار نسل سوم آمریکایی-مکزیکی” ممکن است مناسب نیست منظمی را به “سفید کاری” قالب اما او با این وجود با استفاده از سیاه و سفید و عبور امتیاز برای خوب است. روز پنجشنبه خواننده نوشته شده نقاش Charly پالمر‘s تلخ “صحبت می کنند و با اعتماد به نفس” را به عنوان او اجازه دهید او 179 میلیون Instagram followers می دانیم که آنها می توانند انتظار برای دیدن بیشتر تصاویر سیاه و سفید و صدای او خوراک در روز به نوشتن:

من شده اند در تلاش برای دانستن همه چیز درست می گویند برای بدست آوردن کلمه را در مورد این لحظه مهم در تاریخ است. پس از فکر کردن در مورد چگونه به بهترین استفاده از رسانه های اجتماعی من, من تصمیم گرفتم که همه ما نیاز به شنیدن بیشتر از صدای. در طی چند روز آینده من خواهد بود برجسته رهبران با نفوذ و به آنها یک فرصت را به بیش Instagram طوری که آنها می توانید به طور مستقیم صحبت به همه ما است. همه ما تعهد خود را بهتر انجام دهد و ما می توانید شروع به گوش دادن با قلب باز و ذهن است. ⠀

تبلیغات

Black Lives Matter بنیانگذاران Alicia Garza بود اول به ویژه در Gomez خوراک در روز جمعه با توجه به روزنامه استانداردگومز را بسیار پیش بینی زیبایی با نام تجاری زیبایی نادرنیز اهدا به وثیقه پروژه و NAACP صندوق دفاع حقوقی.

تبلیغات

بنابراین در حالی که وجود دارد به احتمال زیاد همیشه یک نوع زن که نمی دریغ به تهدید سیاه زندگی با تماس با پلیسدیگران با استفاده از آنها امتیاز و سیستم عامل به تماس برای حفاظت از زندگی و تقویت ما باعث می شود که حرکت ما دوست دارم برای دیدن از این عمیقا مملو لحظه ای در تاریخ آمریکا است. چون راستش این نباید ارزش خبری می گویند “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله