بازار آمریکا را بازگشایی پنج شنبه پس از اینکه بسته از ماه مارس برای اولین بار به دلیل COVID-19 محدودیت و پس از آن به دلیل اعتراضات و شورش های پس از جورج فلوید درگذشت در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

“خوش آمدید ما به شما از دست رفته” بازار گفت: در وب سایت خود را بعد از ظهر جمعه.

بازار بسته بوده است 17 مارس است. آن برنامه ریزی شده بود به بازگشایی ژوئن 1, اما با توجه به ناآرامی های پس از روز یادبود مرگ فلوید, مرکز مدیریت تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن باز کردن.

روز جمعه رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام کرد دولت را بلند تر و محدودیت های کسب و کار طراحی شده به سرعت گسترش COVID-19 و اجازه می دهد محدود داخل سالن ناهار خوری و سرگرمی و دیگر استفاده می کند. اما بازار آمریکا سخنگوی دن جاسپر گفت: رهبران بازار در حال حاضر تصمیم گرفت در روز چهارشنبه تاریخ قبل از فرماندار اعلام.

هنگامی که مشتریان بازگشت آنها را ببینید کف نشانه گذاری است که ارائه اجتماعی فاصله ارشاد بازار گفت. نیز وجود دارد افزایش خواهد یافت روش های تمیز کردن کاهش می یابد صندلی در دادگاه های مواد غذایی و زمینه های مشترک و touchless دست عفونی قرار داده شده در سراسر معا و پلکسی گلاس مجموعه تقسیم بین مشتریان و کارکنان.

بازار ساعت کاهش خواهد یافت و در ابتدا به 11 صبح تا 7 بعد از ظهر

Nickelodeon جهان بعید است که باز در زیر آخرین وضعیت دستورالعمل اما مقامات گفت: این مرکز در تلاش است برای تایید اگر کوچکتر جاذبه های مانند گوزن شمالی, ديد کوه, ماجراجویی گلف گلف مینیاتوری می تواند بازگشایی شده است.

بازار مانند دیگر رسانه های خرده فروشی تلاش کرده است در طول موظف تعطیلی. در بازار گفته است که بازار صاحبان نشده بود ساخت کامل وام مسکن پرداخت و گفت: بازار درآمد کاهش یافته است 85% از اواسط ماه مارس زمانی که آن را بسته درهای خود را.

 

توییتر: @nicolenorfleet

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله