لکنو: در نظر گرفتن یک ضربه تند وشدید زدن در کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra, Uttar Pradesh معاون وزیر Keshav پراساد Maurya در روز شنبه گفت: طرح های رسانه های اجتماعی خود را به عنوان یک “برجسته رهبر ملی” اما او حتی نمی تواند اطمینان از پیروزی برادرش و سپس حزب رئیس جمهور راهول گاندی از امتی در سال 2019 انتخابات پارلمانی.

به دنبال تطهیر تاثیر پریانکا گاندی در دولت سیاست Maurya گفت: “من او را به طور جدی…. ما در حال حاضر به نام “Priyanka توییتر Vadra’. او تنها توییتهایی برای 2-3 روز و رسانه ها همچنان شلوغ و رسانه های اجتماعی نشان می دهد که او را به عنوان برجسته رهبر ملی.”

“اما هر کس می داند که هنگامی که او آمد به Uttar Pradesh انتخاباتی کنگره در سال 2019 Lok سبها انتخابات امیدوار است که او را برادر نخست وزیر, او حتی نمی تواند اطمینان از پیروزی خود را,” او گفت: PTI.

راهول گاندی از دست داد به Smriti ایرانی از بی جی پی در جیب خود قصبه امتی در سال 2019 انتخابات است.

معاون وزیر گفت: این کنگره از دست داده است و پایه آن در اوتار پرادش نیست و رهبر به جز کسانی که به دنبال “فرصت عکس”.

او گفت: پریانکا گاندی شده است انتقادی از سیاست های یوگی Adityanath تقدیر فقط به این دلیل که او به نظر می رسد در BJP حکومت دولت “از یک نقطه منفی از نظر”.

با اشاره به یک صدای جیر جیر با ضعیف مشکلات کارگران مهاجر در بازگشت به خانه های خود در اوتار پرادش در طول coronavirus ناشی از مستند Maurya گفت: کنگره نمی خواهید برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در) ماهاراشترا پنجاب راجستان و Chhattisgarh. آن است که درد و رنج از ‘drishti نشانی’ (چشم انداز اختلال). کنگره رهبران آن راهول گاندی, پریانکا گاندی Vadra و یا هر گونه دیگر باید چشم های خود را آزمایش درستی است.”

“اگر آنها (کنگره) می خواهید برای دیدن همه چیز را در یک شیوه ای اشتباه به دلیل بی جی پی حاکم است اوتار پرادش…دیدن آن را از یک نقطه منفی از مشاهده و سطح اتهامات در (نخست وزیر نارندرا) مودی-جی و یوگی-جی سپس وجود دارد هیچ درمان برای آن است. من فقط می توانم نشان می دهد که آنها باید مشورت با یک دکتر خوب و لباس خوب با کیفیت عینک,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de