اساتید بسته بندی شده به قرنطینه در حیدرآباد را Osmania کالج پزشکی

حیدرآباد: اساتید حیدرآباد را Osmania کالج پزشکی (OMC) دستور داده شده است به قرنطینه پس از چندین دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی و کارورزان وجود تست مثبت برای coronavirus در هفته گذشته.

سی و پنج کارورزان و پزشکان از OMC که تا کنون آزمایش مثبت برای این ویروس نیاز به تماس های خود را به قرنطینه می شود. این شامل تعدادی از کارکنان آموزش برخی از آنها بالای 60 سال سن و شرکت مرضی شرایط مانند دیابت و فشار خون بالا.

اما آزمایش های بیشتر متوقف شده است در کالج پزشکی. فقط کسانی که گزارش coronavirus علائم تست خواهد شد.

با ده ها تن از پزشکان و اساتید تست مثبت یا مراجعه کننده به قرنطینه بیمارستان های آموزشی در حیدرآباد را به تابع با تنها 50 درصد از کارکنان خود را. کمبود پزشکان بیشتر احساس خواهد شد بشدت به عنوان مردم بوده است از ازدحام بیمار در بخش های بیمارستان است. وجود 1000 بيمار آینده روزانه به مراکز آموزشی از سراسر شهر و از این منطقه.

Osmania بیمارستان عمومی Niloufer بیمارستان گوش و حلق و بینی بیمارستان زنان و زایمان hosptials در سلطان بازار و Petlaburj در حال حاضر عامل تنها با 50 درصد ظرفیت در خارج از بیمار در بخش. این بیمارستان گفته شده است که تنها اورژانس جراحی انجام خواهد شد ، هیچ روش انتخابی خواهد بود آغاز شده است.

تصمیم به آزمون به طور گسترده ای حتی در صورت گسترش coronavirus به پزشکی دانشگاه است که مورد انتقاد قرار گرفت. ارشد دکتر صحبت در خواست نامش فاش نشود گفت: تست بیشتر نه کمتر ضروری بود.

پزشکان Osmania کالج پزشکی یکی از این دو برتر بخش عمومی بيمارستان های عمومی در حیدرآباد در حال انتقاد از عدم توجه اینکه با توجه به گسترش عفونت در بیمارستان.

“کامل تمرکز دولت تنها در بیمارستان گاندی (تعیین شده COVID-19 بیمارستان در حیدرآباد). اعتقاد بر این است که تنها بیمارستان گاندی می شود COVID-19 بيمار. اما این مورد نیست. بدون علامت حامل ها در سراسر,” دکتر گفت:.

“بدون علامت حامل تنها می تواند به شناسایی اگر مناسب غربالگری انجام شده و به طور منظم آزمایش در بیمارستان” ارشد دکتر گفت:.

حدود 400 کارورزان 100 روز دانشمندان و بیش از 300 مرزها آمده و یا زندگی می کنند در OMC پردیس. اول و دوم دانش آموزان سال شده اند به خانه فرستاد. پزشکان خواستار توده غربالگری و آزمایش منظم برای شناسایی COVID-19 موارد است.

دبیرستان دکتر گفت: “اگر آنها آزمون 50 درصد از ما مثبت خواهد بود با علائم خفیف. اما آنها انجام می دهند به طوری که آنها نمی خواهند برای ایجاد وحشت است. آن را به کمک در کنترل گسترش ویروس? هیچ.”

Dr Shashikala ردی اصلی Osmania کالج پزشکی راضی به این سناریو فعلی: “همه کسانی که تا به حال علائم آزمایش شده اند. کسانی که در تماس با افراد آلوده شناسایی شدند و تست شده است. دانش آموزان نیز داوطلب برای آزمایش به آنها مشکوک به عفونت و که بیش از حد انجام شده است. بسیاری از دانش آموزان ما منفی هستند. ما در حال حاضر زیر 50 درصد وظیفه برنامه که در آن از آن خواهد شد کار را برای یک هفته و برای یک هفته دیگر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de