تنسی کلانتر با استفاده از N-Word در تماس تلفنی اما قول به ” عذر خواهی به همه شهروندان در شهرستان ها است.’ مطمئن Jan


Illustration for article titled Tennessee Sheriff Uses N-Word in Phone Call But Vows to Apologize to All the Citizens in the County. Sure, Jan

عکس: شاتر

در این مرحله این واقعیت است که این کشور در حال حاضر در تحول بیش نژادپرستانه پلیس نباید از دست کسی. جای تعجب نیست این را متوقف کرده پلیس از درگیر شدن در همان رفتاری که الهام گرفته شده است در سراسر کشور کردند.

تبلیغات

WREG گزارش که استیو Sanders, کلانتر Lauderdale شهرستان در تنسی است عذرخواهی کرد پس از یک تماس به بیرون درز از او گفت: n-word در حالی که بحث در مورد. صوتی was posted on Facebook از یک منبع ناشناخته.

ساندرز می رود از طریق سنتی “من نه یک نژادپرست” آهنگ و رقص و گفت: “من قصد دارم به عذر خواهی جمعه به تمام شهروندان در شهرستان چرا که آنها مردم خوب است. من بسیاری از سیاه دوستان من بسیاری از دشمنان به عنوان هر کلانتر خواهد اما من عذر خواهی به همه آنها.”

تبلیغات

راستش من بوده است تعجب اگر او نبود بیرون “من دوستان سیاه و سفید کارت.” او می گوید که او نمی داند خود را یک نژادپرست و کلمه “فقط به تضعیف.” من درک نمی کنم آنچه در آن است که با مردم و نژادی تهمت فقط “لغزش ؟

طبعا وجود داشته است تماس برای دعوت به استعفا کرد. “این دلخراش برای یک, و ما در حال حاضر در برخورد با این تاج موضوع و آن را مانند یک سیلی بر چهره” تیفانی راننده یک Lauderdale resident گفت WREG. ساندرز به رد آن گفت: “مردم عادی” نمی خواهم او را به استعفا.

من فقط می توانید حدس بزنید چه او معنی “مردم عادی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر