مینیاپولیس اداره پلیس را ممنوع ماموران با استفاده از chokeholds و گردن محدودیت و تقویت الزامات مورد نیاز برای افسران به مداخله اگر یک همکار است که با استفاده از نیروی بیش از حد تحت یک قرارداد جدید مذاکره بین شهرستان و دولت است.

تخمین اولیه در این توافقنامه — که هنوز هم نیاز به یک قاضی را تصویب نیز به دنبال به مردم دسترسی بیشتر به افسران انضباطی تصمیم گیری و به منظور محدود کردن تعدادی از سرپرستان که می تواند اجازه استفاده از گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و دیگر تاکتیک های مشابه برای متفرق کردن تظاهر کنندگان.

به مقابله آمد و 11 ماه پس از 46 ساله جورج فلوید درگذشت پس از دوخته شدن در پیاده رو توسط پلیس مینیاپولیس یک عمل گرفته شده در یک ویدئو که ویروسی رفت و باعث شد اعتراضات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در سراسر جهان است.

تصمیم شورا به شرح زیر مینه سوتا وزارت حقوق بشر شنبه اعلام شد که در آن تشکیل پرونده حقوق مدنی مسئول در برابر مینیاپولیس پلیس و بررسی این که آیا آن را به حال درگیر تبعیض نژادی بیش از 10 سال گذشته است.

“این فقط یک شروع” دولت کمیشنر حقوق بشر ربکا Lucero گفت: در طول یک جلسه عمومی دوشنبه. “وجود دارد مقدار زیادی بیشتر کار را به انجام در اینجا است که کار را باید و می شود با تعامل جامعه.”

رهبران شهر در سراسر کشور را تحت فشار شدید برای ایجاد تغییرات رادیکال به پلیس در پی فلوید مرگ است. شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: او را بریده بریده برنامه ریزی شده افزایش بودجه برای بخش خود را. در مینیاپولیس یک “پال خواستار قطع بودجه دولت MPD” رالی است که برنامه ریزی شده برای روز شنبه و برخی از اعضای شورا در حال تعهد به “از بین بردن” بخش.

توافق جدید دستور این گروه برای به روز رسانی آن سیاست ها و روش “به منع استفاده از همه گردن محدودیت یا chokeholds به هر دلیلی.”

یک سیاست نوشته شده در وب سایت شهر نشان می دهد که افسران مجاز به استفاده از گردن محدودیت است که نگه داشتن مردم آگاه اگر فرد “به طور فعال به مقاومت در برابر.” آنها مجاز به استفاده از یک گردن داری ارائه شود که کسی ناخودآگاه اگر آنها “برگزاری نمایشگاه فعال پرخاشگری” “برای صرفه جویی در زندگی اهداف” و یا اگر شخص “برگزاری نمایشگاه فعال مقاومت” و “کمتر تلاش در کنترل شده اند و یا به احتمال زیاد بی اثر خواهد بود.”

یک استار تریبیون بررسی مینیاپولیس پلیس داده یافت که استفاده از گردن محدودیت کاهش یافته است در مقایسه با انواع دیگر نیروی که ماموران با استفاده از. هنوز ماموران با استفاده از گردن محدودیت در مورد 430 بار از سال 2012 با مردم از دست دادن هوشیاری در 68 از آن موارد است.

بیش از نیمی از مردم درگیر در گردن خویشتن حوادث بودند ، با توجه به آخرین داده های سرشماری در حدود 19 درصد از مردم در مینیاپولیس زندگی سیاه و سفید هستند.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر در توصیف این تصمیم به ممنوعیت chokeholds به عنوان “یک لعنتی خیلی پایین نوار از نظر چیزهایی که ما تا به حال.”

“برای کسانی که فکر می کنم در حال حاضر زمان مناسب نیست و کسانی که فکر می کنم که ما نیاز به فکر می کنم در این مورد کمی طولانی تر باید قطعا توجه شده” Walz گفت. “اگر شما نیاز به شوکی آن اتفاق افتاد دوشنبه گذشته و در ادامه به سمت راست در حال حاضر.”

علاوه بر این مذاکره توافق همچنین به دنبال تقویت نیاز برای افسران به مداخله اگر همکاران خود را با استفاده از نیروی بیش از حد. آن نیاز به آنها را به “بلافاصله گزارش این حادثه در حالی که هنوز بر روی صحنه توسط تلفن یا رادیو به فرمانده خود را و یا خود را به فرمانده مافوق.”

همچنین اشاره می کند که “صرف نظر از تصدی یا رتبه” افسران باید “تلاش برای با خیال راحت مداخله کلامی و فیزیکی به معنی” و اشاره می کند که اگر آنها نمی, آنها “منوط به نظم و انضباط به همان شدت به عنوان اگر آنها خود را درگیر در منع استفاده از زور است.”

جدید ترین عموم نوشته شده در سیاست نشان می دهد که افسران مورد نیاز “برای حفاظت از مردم و کارکنان دیگر.

آن می گوید: “این باید وظیفه هر قسم خورده کارمند در حال حاضر در هر صحنه ای که نیروی فیزیکی است که اعمال می شود یا متوقف و یا تلاش برای متوقف کردن یکی دیگر از سوگند کارمند زمانی که نیروی حال نامناسب استفاده شود و یا دیگر مورد نیاز است.”

چهار مینیاپولیس افسران پلیس اخراج شدند و بعد از آن متهم در Floyd مرگ است. بر اساس آخرین اسناد دادگاه افسر سابق Derek چوین برگزار زانو خود را در Floyd گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه است. دادستان ها گفته اند که افسر J الکساندر Kueng برگزار شد فلوید را به عقب و توماس لین برگزار شد ، یک چهارم افسر Tou Thao دیده می شد در فیلم مشاهده این نزدیکی هست.

این شهر توافق با دولت نیز نیاز به رئیس و یا معاون رئیس تعیین شده توسط رئیس برای ثبت نام در استفاده از لاستیک گلوله های گاز اشک آور و دیگر تاکتیک های مشابه به شکستن جمعیت. پلیس پرتابه باعث آسیب های جدی در میان تظاهرکنندگان در شهرهای دوقلو و در سراسر کشور.

این توافق همچنین دستور این شهرستان به کار از طریق یک پرونده انضباطی موارد به آنها پاسخ دهند سریع تر در آینده و پس از تصمیم گیری های علنی که مجاز توسط قانون دولت است. آن را نیز اجازه می دهد تا به اداره پلیس انجام بررسی به “فعالانه و استراتژیک حسابرسی بدن فرسوده دوربین … فیلم … و فایل یا اصلاح شکایت از طرف مینیاپولیس حقوق مدنی بخش است.”

بسیاری از کسانی که تغییرات را به اثر در روز یک قاضی را تایید. این قرارداد همچنین به شهرستان تا تاریخ 30 ژوئیه به کامپایل یک لیست از قوانین است که مانع از عمومی و شفافیت و یا افسر نظم و انضباط.

یک کپی از مذاکره و توافق شد و پرونده در دادگاه روز شنبه گفته است و یک قاضی را تعیین تاریخ برای یک جلسه است که می تواند رخ دهد به عنوان اوایل هفته آینده.

رئیس پلیس Medaria Arradondo در بیانیه ای گفت: بعد از ظهر جمعه است که او “به کار ادامه تلاش برای بهبود اعتماد عمومی, عمومی ایمنی و تحول فرهنگ تغییر MPD.”

“من خواهد بود و آوردن جلو اساسی تغییر سیاست,” او گفت:.

به عنوان دولت بی سابقه ای بررسی حرکت رو به جلو بسیاری را به دیدن اگر آن را می تواند انجام آنچه قبل از تحقیقات شده اند قادر به.

اداره پلیس وارد فدرال میانجیگری توافق با وزارت دادگستری ایالات متحده در سال 2003 با هدف پرداختن به یک میزبان از پلیس مسائلی مانند استفاده از نیروی تنوع و روابط. یک وزارت دادگستری بررسی شد در سال 2015 مشخص شد که برخی از جنبه های بخش داخلی و انضباط روند سقوط کرد و تغییرات توصیه می شود.

به ورود در جزئیات از آخرین توافق Lucero صحبت خصوصی با مینیاپولیس اعضای شورای شهر. آنها تصویب آن به اتفاق آرا در یک جلسه عمومی جمعه و شهردار یعقوب فری امضا کردن در آن لحظات بعد.

“من فکر می کنم وجود دارد که در آن کمیسر ما تحت فشار قرار دادند و بار وجود دارد که من احساس ما گفت: “هیچ آوردن چکش کمی سخت تر را بر ما’ ” عضو شورای ارمیا الیسون گفت: در روز جمعه در مکان جلسه شورای.

مینیاپولیس مدیر حقوق مدنی Velma Korbel هشدار داد اعضای شورا که در حالی که در مراحل اولیه تحقیقات دولت رفته اند هموار سایر نقاط می تواند ناراحت کننده باشد.

“این خواهد بود شدید و عمدی و آن را احساس و تهاجمی بود,” او گفت: “و باید آن را اگر ما جدی در مورد ایجاد تغییرات در این زمان است.”

عضو شورای Cam گوردون گفت که او امیدوار است وزارت امور خارجه حقوق بشر “خواهد بود قوی و صدای مستقل و آنها نمی خواهد تسلیم به شورای شهر و یا شهردار و یا هر کس دیگری.”

او مانند برخی دیگر از اعضای شورای تاسف است که آنها تا به حال تحت فشار قرار دادند سخت تر برای بیشتر اصلاحات بنیادی در گذشته است.

“ما شکست خورده اند و در این, ظرفیت,” او گفت:. “اگر وجود دارد یک فرصت به اعتراف به گناه من فکر می کنم ما باید اقرار به گناه و من فکر می کنم این چیزی است که ما انجام می دهند با این.”

کارکنان نویسندگان Briana Bierschbach و جف Hargarten کمک به این گزارش.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله