تگزاس عربستان خواستار استعفای رئیس پس از او ادعا کرد که جورج فلوید مرگ برگزار شد


Cynthia Brehm

سینتیا Brehm
تصویر: YouTube

منظور من…

من نمی دانم چه سطح از جهنم این است اما….

من حتی نمی دانم چگونه شما را برطرف لب و یا انگشتان به نوع چنین چیزهایی وحشتناک اما Texas شهرستان اوباما رئیس این است که به دنبال اضافه کردن به سرسام آور بیکاری اعداد به تگزاس اوباما رئیس جیمز دیکی خواستار استعفای او برای این ادعا که جورج فلوید مرگ همراه بود.

تبلیغات

“سینتیا Brehm موقعیت مورد غم انگیز بی عدالتی از مرگ جورج فلوید هیچ جایی در حزب جمهوری خواه از تگزاس” Dickey در بیانیه ای گفت: تپه گزارش. “ما نمی توانیم رعایت او سوزاننده اظهارات. آنها از هم ترازی با ما هسته اعتقادات و ما پلت فرم.

“من شخصا رسیده به سینتیا Brehm و نام او را به استعفا از پست خود به عنوان رئیس حزب جمهوری خواه از Bexar County, بلافاصله,” او اضافه شده است.

تبلیغات

جمهوری خواه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت نیز محکوم Brehm نظرات خواستار آنها را “نفرت انگیز” و افزود که آنها “هیچ جایی در حزب جمهوری خواه و یا در گفتمان” تگزاس تریبیون گزارش.

تگزاس بهداشت ، تد کروزبا نام مستعار “بزرگ ادی مونستر” نیز نامیده می شود برای Brehm به استعفاخواستار نظرات او “اشتباه است و تنها در خدمت به تقسیم ما در زمانی که همه ما نیاز به گرد هم می آیند” تپه گزارش.

Brehm که من نمی دانم اما فقط می توانیم فرض کنیم از او Facebook, پست, است, پیرو, الکس جونز و مؤمن از رئیس جمهور پیشنهاد شده در یک پس-حذف Facebook post—که تا به حال به حذف Brehm چون Facebook به شما اجازه ارسال هر چیزی اما نمی خواهد حذف بد اخلاق, نژادپرستان پست های چرا که آنها اهمیتی نمی دهند در مورد مردم سیاه و سفید–که مرگ جورج فلوید ساخته شد.

فلوید درگذشت مارس 25 بعد از مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای 8 دقیقه و 46 ثانیه نادیده گرفتن درخواست از هر دو فلوید و کسانی که در اطراف جمع شده بودند. که افسر که سزاوار نیست به نام اینجا را چرا که او و سه نفر دیگر از افسران که نمی گه به کمک فلوید تمام شده است به اتهام فلوید مرگ است. کشتار مجموعه ای خاموش موج اعتراضات از مردم که خسته از بیش از پلیس های سیاه و قهوه ای مردم است.

تبلیغات

Brehm را dumb-ass فویل آلومینیوم کلاه از یک پست ادعا کرد که فلوید مرگ شد جعلی برای شعله ور “تنش های نژادی و رانندگی گوه در رشد گروه های ضد دولت عمیق احساسات از مردم عادی که در حال حاضر شده است از نظر روانی دچار آسیب های روانی توسط Covid-19 ترس است.”

تبلیغات

Brehm اضافه شده است که این نوع از مشخصات بالا موارد خشونت پلیس اتفاقا تراز با انتخابات است.

“آیا در انتخابات سال و در رقابت سیاسی مناطق و یا در گروه های نژادی یا تفنگ خشونت حوادث در حال تبدیل شدن به امری عادی,” او نوشت. “با توجه به تصویب افزایش امتیاز از رئیس جمهور تهمت در جامعه یک رویداد مانند این است که متاسفانه ‘قابل پیش بینی است.'”

تبلیغات

تپه اشاره می کند که Brehm نیست تنها یک هل دادن و دیگر این لعنتی دیوانه تئوری های توطئه که گردش آنلاین.

این نبود حتی Brehm اولین مسخره الکس جونز-esque ادعا می کنند او همچنین اشاره کرد که “این بیماری همه گیر کوروناویروس—نیز آلوده کرده است که حداقل 67,354 تگزاسی و کشته 1,716 که از پنج شنبه—نیز ساخته شده توسط دموکرات” تپه یادداشت ها.

تبلیغات

“[گیر] شده است و اعلام شده توسط دموکرات ها به خنثیسازی همه خوب رئیس جمهور تهمت انجام داده است” Brehm گفت: در تظاهرات سیاسی قبل از او را تشویق شرکت کنندگان به “خود ارضایی, ماسک, ورزش, حقوق اساسی خود را. ایستادن صحبت کردن و رای خواه.”

جمهوری خواهان نمی تماس برای استعفای او پس از coronavirus babble. خوشبختانه ریشه یک خبرنگار در زمین در تگزاس است که پوشش خرید اینترنتی از Brehm آخرین dumbass اظهارات و من می خواهم به قطع به او در حال حاضر:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de