سازمان ملل متحد: نگاهی به کروناویروس روند نشان می دهد که این بیماری همه گیر شده است و دم و جوش به جای انفجار در هند. در حالی که در کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا و آلمان و انگلستان و اوج این بیماری همه گیر رخ داده در هفته ملی مستند. در هند اما 90 روز گذشت از مستند تحمیل شد اما اوج این بیماری همه گیر است هنوز رتبهدهی نشده است آمده است.

با توجه به که متخصص Michael Ryan این دو برابر شدن زمان از coronavirus موارد در هند است که در حدود سه هفته در این مرحله است. اما رایان چه کسی است که بهداشت و درمان اضطراری برنامه, مدیر اجرایی گفت: این بیماری نه “انفجار” در هند اما خطر است که اتفاق می افتد باقی می ماند به عنوان کشور حرکت به سمت بازکردن آن مستند.

بنابراین جهت سفر از این بیماری همه گیر است نمی نمایی اما آن است که هنوز هم در حال رشد” او گفت:, و اضافه کرد که تاثیر این بیماری همه گیر است متفاوت در نقاط مختلف هند متفاوت است و بین شهری و روستایی تنظیمات.

در جنوب آسیا نه فقط در هند بلکه در بنگلادش و…در پاکستان و دیگر کشورهای جنوب آسیا با انبوه جمعیت به این بیماری است و نه منفجر شد. اما همیشه وجود دارد خطر که اتفاق می افتد” رایان گفت: در ژنو در روز جمعه.

او تاکید کرد که به عنوان بیماری تولید و ایجاد جای پایی در جوامع آن می توانید سرعت بخشیدن در هر زمان به عنوان دیده شده است در تعدادی از تنظیمات.

رایان اشاره کرد که اقدامات انجام شده در هند از جمله در سراسر کشور مستند به حال تاثیر در کاهش انتقال است اما خطر افزایش موارد بافندگی به عنوان کشور باز می شود.

اقدامات انجام شده در هند قطعا تاثیر در تقلیل انتقال و هند به عنوان کشورهای بزرگ باز کردن و به عنوان مردم شروع به حرکت دوباره, همیشه وجود دارد خطر ابتلا به این بیماری تندرست به بالا,” او گفت:.

او افزود که وجود دارد مسائل خاص در هند با توجه به مقدار زیادی از مهاجرت انبوه جمعیت در محیط زیست شهری و این واقعیت است که بسیاری از کارگران هیچ چاره ای جز رفتن به کار هر روز.

هند رفت و گذشته ایتالیا برای تبدیل شدن به ششم بدترین ضربه ملت COVID-19 بیماری همه گیر. هند شاهد یک رکورد تک-بعد پرش از 9,887 coronavirus موارد و 294 مرگ و میر در شنبه هل دادن عفونت در سراسر کشور شمارش به 2,36,657 و مرگ و میر به 6,642 با توجه به وزارت بهداشت.

این مستند در هند برای اولین بار کلمپ در مارس 25 و طول انجامید و به مدت 21 روز در حالی که فاز دوم محدودیت آغاز شد و در 15 آوریل و کشیده برای 19 روز تا آوریل 3. مرحله سوم از مستند بود و در اثر از 14 روز به پایان رسید و در مارس 17. مرحله چهارم به پایان رسید در مه 31. این کشور تا به حال ثبت شده 512 coronavirus عفونت موارد تا مارس 24.

ملت-شبکه مستند در مهار مناطق ادامه خواهد داد و تا 30 ژوئن در هند اما گسترده تسهیلات در یک روش مرحله به مرحله از تاریخ 8 ژوئن ذکر شده در اتحادیه خانه وزارت تازه دستورالعمل در مقابله با COVID-19 pandemic صادر شده هفته گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de