Twitter, Facebook غیر فعال کردن تهمت های تصویری ادای احترام به Floyd بیش از کپی رایت شکایت

Category: کیمیا | No comments

توییتر Inc, Facebook Inc و Instagram معلول جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ادای احترام تصویری به جورج فلوید در سیستم عامل خود در روز جمعه با استناد به کپی رایت شکایت.

این کلیپ نشان می دهد که عکس و فیلم از تظاهرات و موارد خشونت پس از مرگ فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینه سوتا است تهمت صحبت کردن در پس زمینه.

معلوم نبود چه کپی رایت تصویر باعث شکایت اما کالیفرنیا وکیل سام Koolaq گفت: سیاسی خود شرکت ارائه کپی رایت شکایت به Twitter, Facebook, Instagram و یوتیوب. Koolaq بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از رویترز،.

فلوید مرگ در هفته گذشته پس از یک کشنده برخورد با یک افسر پلیس منجر به سراسر کشور تظاهرات.

اواخر جمعه تهمت انتقاد از حذف توسط توییتر. “آنها در حال مبارزه سخت برای رادیکال چپ دموکرات. یک طرفه نبرد. غیر قانونی” او در توییتر نوشت.

توییتر اجرایی جک دورسی در پاسخ به یک صدای جیر جیر “درست نیست و غیر قانونی نیست”

“این کشیده شد چرا که ما یک شکایت DMCA از دارنده حق تکثیر” دورسی اضافه شده است.

از سایت های رسانه های اجتماعی گفت: پاسخ آن را “معتبر کپی رایت شکایت ارسال شده به ما توسط مالک کپی رایت و یا نمایندگان مجاز خود.”

Facebook که صاحب عکس و ویدئو به اشتراک گذاری شبکه Instagram گفت: آن حذف پست پس از دریافت خالق کپی رایت شکایت تحت قانون کپی رایت هزاره دیجیتال.

“سازمان که با استفاده از هنر اصلی مشترک در Instagram در حال انتظار به حق به انجام این کار” Facebook در بیانیه ای گفت.

سه دقیقه و 45 ثانیه ویدیو توئیت شد با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در روز چهارشنبه. آن را نیز آپلود شده در مغلوب ساختن پیشی جستن کانال یوتیوب و مبارزات انتخاباتی خود را در Facebook صفحه. این کلیپ را به دست آورد بیش از 1.4 میلیون بازدید در YouTube و Facebook ترکیب شده است.

یوتیوب پدر و مادر, Alphabet, Inc گفت: تصویری مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین آپلود نشده بود یکسان به یک آپلود به توییتر. محتوا در زمان های مشخص کپی رایت شکایت بود و نه حال و سایت را حذف کنید, ویدئو, یوتیوب گفت.

توییتر شده است تحت موشکافی شدید از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آن واقعیت-بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی ادعاهای بی اساس از پست الکترونیکی-در رای گیری تقلب شده است. آن را نیز برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد تظاهرات در مینیاپولیس به عنوان “ستایش خشونت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد به قانون است که ممکن است ضایعات و یا تضعیف یک قانون است که سپر اجتماعی در شرکت های رسانه ای از مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران خود را.

در گذشته توییتر به پایین حداقل دو نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن فیلم هایی که تا به حال موسیقی از موسیقی متن فیلم از بتمن در فیلم “شوالیه تاریکی” و Nickelback را در “عکس.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>