Illustration for article titled What You Can Do to Lift Up Breonna Taylor and Other Female Victims of Police Brutality

عکس: JASON CONNOLLY (خبرگزاری گتی ایماژ)

نزدیک به سه ماه پس از 26 سال EMT Breonna تیلور ضرب گلوله کشته شد توسط لویی مترو اداره پلیس در یک botched مواد مخدر حمله هیچ افسران متهم شده اند در قتل او. در واقع پس از مرگ او یکی دیگر از سیاه و سفید, شخص, غرب لوئیزویل کباب وراج دیوید McAtee هدف گلوله قرار گرفت و کشته اجرای قانون است.

تبلیغات

ژوئن 5 شده اند تیلور 27th, تولد و فعالان و طرفداران در سراسر کشور در حال گالوانيزه به #SayHerName و اطمینان او می شود عدالت است. کلید گوید Lonita بیکر یک وکیل برای تیلور خانواده است به نگه دارید تا فشار افکار عمومی در لوییویل در ایالت کنتاکی مقامات.

بیکر ظاهر شدن در صبح بخیر امریکا روز جمعه از مردم خواست تا برای ادامه فشار قرار داده و در لوییویل در ایالت کنتاکی مقامات. مورد در حال حاضر قبل از کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون است که در خدمت به عنوان ویژه دادستان و بررسی رفتار پلیس در شب آنها کشته تیلور.

تبلیغات

با توجه به بیکر, کامرون را به او گفت بررسی است “ابدا کامل”—که آنها پیش بینی دو تا سه ماه قبل از رسیدن به نتیجه آن است.

“ما فکر نمی کنم در آن طول می کشد طولانی که برای انجام این تحقیقات گفت:” بیکر. “ما به عنوان وکیل خانواده Breonna Taylor ما شده است وجود دارد. ما صحبت کردیم به همسایگان. ما دیده ایم آپارتمان ما می دانیم آنچه در آن مانند به نظر می رسد. آن را شش ماه برای تکمیل یک بررسی است.”

او اشاره کرد که آن را تا زمانی که تیلور صورت پوشیده شده بود—در سطح جهانی که در آن—که خانواده او شروع به گرفتن پاسخ. در روز از محققان با انتشار حکم جستجو مثلا خانواده یافت “راست دروغ” در سند است.

تبلیغات

برای کمک به تقویت دید از تیلور مورد نویسنده مستقل Cate جوان آغاز #BirthdayForBreonna مبارزات انتخاباتی در این هفته که برجسته نه اقدامات خاص مردم می توانند برای کمک به مطمئن شوید که تیلور نیست و این پرونده را فراموش کرده اید و یا رد کرد. این موارد عبارتند از امضای دادخواست و اهدا به تیلور خانواده GoFundMe و لویی جامعه وثیقه صندوقو همچنین به عنوان ایمیل کنتاکی دادستان کل لویی شهردار گرگ فیشر یا فرماندار کنتاکی اندی Beshear به طور مستقیم.

علاقمندان همچنین می توانید نسخه قابل چاپ کردن یک شخصی کارت تولد طراحی شده برای تیلور تولد و ارسال آن به طور مستقیم به مقامات منتخب.

تبلیغات

جوان گفت: فرهنگ پاپ سایت PopSugar که پاسخ به این کمپین تا کنون بوده است “باور نکردنی است.” او امیدوار است آن را الهام بخش مردم بیشتر به خلاقیت و فکر می کنم در مورد چگونه آنها می توانید شروع به اقدامات خود برای حفاظت از زنان که به طور نامتناسبی برفلد و هدفمند توسط پلیس, اما که موارد نه بسیج در سراسر به عنوان فوریت و یا به عنوان گسترده به عنوان با مردان سیاه و سفید.

تبلیغات
تبلیغات

سیاه زنان نیز بیشتر احتمال دارد به تجربه خشونت از پلیس. به عنوان Andrea M. Ritchie یک پلیس سوء رفتار وکیل و نویسنده کتاب نامرئی بیشتر: پلیس با خشونت علیه زنان سیاه و زنان از رنگ گفت NPR در سال 2017, “پلیس خشونت جنسی…دوم اغلب فرم گزارش پلیس سوء اما نمی دوم بیشتر در مورد صحبت کردیم.”

“من می خواهم مردم بدانند که آنها لازم نیست که صبر کنید برای افرادی که به آنها بگویید چه کاری انجام دهید. این مهم نشان می دهد تا برای زنان و نه فقط زمانی که آنها می میرند—در زندگی خود بیش از حد” جوان گفت: PopSugar. “این چیزی است که شما می توانید در زندگی روزمره خود را: شما می توانید برای حمایت از زنان سیاه و سفید است که شما می دانید شما می توانید خود را چک کنید, شما می توانید مطمئن شوید که شما در حال ساخت زندگی خود را سخت تر در حداقل این چیزی است که فقط من می خواهم مردم را داشته باشیم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله