30 روز از یاد موزیک ویدیو سیاهی با VSB روز 7: TLC, ‘آبشار’


Illustration for article titled 30 Days of Iconic Music Video Blackness With VSB, Day 7: TLC, Waterfalls

عکس: اسکات Gries (ImageDirect)

به تماس TLC را “آبشار” تصویری نمادین است که تقریبا underselling آن است. این برنده جایزه ویدئو متعلق به MTV بازگشت وقتی که یک چیزی که ارزش توجه داشته باشید و آن را انجام داد در حالی که پرداختن به مسائل اجتماعی مانند خشونت و HIV آگاهی است. ویدیو ماند درست به مفهوم استفاده از برخی از CGI و نشان داد دختر مورد علاقه ما از زمان در مد.

تبلیغات

TLC “آبشارها” (1995)

این تصویری است بنابراین مترادف با گروهی که اگر به شما می گویند TLC به کسی که به اندازه کافی به یاد داشته باشید آنها را در اوج آنها احتمالا می تواند تجسم تی Boz, چپ چشم و فلفل قرمز را با آسان ایستاده در بالای آب است.

تبلیغات

به علاوه, این ویدئو, ویژه, Bokeem Woodbine, Shyheim و الا جویس (از Roc شهرت) و قبل از او تا به حال تصمیم به ثبت نام در به در Tyler Perry’s Temptation: Confessions of a Marriage Counselor.

در نهایت چیزی در مورد یک ویدیو درست انجام شده است که طنین انداز است. آن را خورد چرا که از این آهنگ و ویدئو نگاه کرد و داستان آن گفت که در سال 1995 مربوط بودند در راه است که تا به حال ارائه شده مشابه توسط هنرمندان پاپ کالیبر. برخی از فیلم ها یاد چون آنها خنده دار, برخی به دلیل آنها را به فرهنگ و هنر به مکان های جدید. دیگران یاد چون آنها تصویری بنابراین درست است که آنها تبدیل شدن به غیر قابل انکار مهم برای فرهنگ است. که آخرین قسمت این است که چه TLC را “آبشارها” تصویری بود و است. برخی از فیلم ها فقط خوب است و به همین دلیل برای همیشه لطفا برای آخرین.

RIP لیزا “چشم چپ” Lopes.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر