پس از 74 روز در فرودگاه سرگردان غنا فوتبالیست منتقل شده به هتل

Category: کیمیا | No comments

بمبئی: از فرودگاه بمبئی شد برای 23 سال غنا فوتبالیست برای 74 روز پس از او رشته وجود دارد با توجه به کروناویروس ناشی از مستند که منجر به لغو پروازها.

مصیبت سفت ژوئن مولر خاطر نشان کرد مردم از تام هنک شخصیت در هالیوود فیلم “ترمینال” و آن را به پایان رسید پس از Yuva سنا جناح جوانان از شیو سنا رسیده به او کمک کند.

مولر در حال حاضر معطوف به یک هتل محلی است و در انتظار شرکت های هواپیمایی برای از سرگیری عملیات به طوری که او می تواند پرواز.

فرودگاه بین المللی بمبئی با مسئولیت محدود (MIAL) نیز او را با کمک همه از جمله مواد غذایی و به او اجازه استفاده از فرودگاه و شبکه وای فای برای برقراری تماس رسمی گفت.

مولر یک غنا ملی استفاده می شود که به بازی برای یک باشگاه در کرالا برنامه ریزی شده بود به پرواز خانه با کنیا ایرویز پرواز زمانی که مستند اعلام شد و او در بر داشت خود را سرگردان در فرودگاه بمبئی.

“او می خواهد به صرف وقت خود را در فرودگاه فانتزی مصنوعی باغ و به نوعی خرید مواد غذایی از اصطبل و عبور از وقت خود را با کارکنان فرودگاه. مولر به من گفت که کارکنان فرودگاه بسیار مفید بود,” Yuva سنا دفتر حامل Rahul Kanal گفت.

یک افسر امنیتی در فرودگاه به او تلفن همراه به تماس با خانواده خود به خانه بازگشت.

یک کاربر توییتر آورده مولر گرفتاری برای اطلاع از ماهاراشترا وزیر گردشگری Aaditya Thackeray زیر که کانال به خارج از فوتبالیست و کمک به او را به حرکت به یک هتل.

در شنبه مولر تشکر Thackeray و کانال خود را برای کمک به.

“با تشکر از شما Aaditya Thackeray, Rahul کانال. با تشکر از شما بسیار بسیار سپاسگزارم. من از آنچه شما انجام داده اند. سلام,” او گفت:.

کانال در یک توییت گفت: زمانی که او ملاقات مولر در فرودگاه دومی گریه با شادی.

“هیچ کلمه ای برای ادای احترام خود اراده و مبارزه برای بقا در چنین شرایطی در این سن” Kanal گفت.

یک مقام رسمی در فرودگاه بین المللی بمبئی Ltd گفت: فوتبالیست ارائه شد همه کمک کند.

“همه پرسنل در فرودگاه از جمله از MIAL و CISF به او هر کمک ممکن است در طول اقامت خود در فرودگاه. علاوه بر مواد غذایی او نیز مجاز به استفاده از فرودگاه و شبکه وای فای برای برقراری تماس. کارکنان فرودگاه خواهد شارژ تلفن خود را در هزینه های خود” این مقام گفت.

در سال 2004 فیلم “ترمینال” از استیون اسپیلبرگ در مورد یک مرد سرگردان در فرودگاه آمریکا پس از اینکه اجازه ورود به کشور و در یک کودتای نظامی در بازگشت به خانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>