به عنوان نعش کش حامل جورج فلوید کشیده تا به شمال مرکزی دانشگاه مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo جمع خود کلاه به کلاه بردار از بازوی خود و کاهش یافته و به یک زانو. این یک حرکت نمادین همبستگی با جنبش رو به رشد در برابر پلیس خشونت نکردم سابق NFL quarterback khezri.

Arradondo شده است قابل مشاهده و آوازی حضور در جنجال و هیاهو فرا گرفته شده است که شهر و کشور پس از فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت, زیر, زانو, سفید, مینیاپولیس افسر پلیس در روز یادبود. او را محکوم و اخراج چهار افسر درگیر است. او در بازدید از این محل که در آن فلوید کشته شد. او به طور مستقیم به Floyd اعضای خانواده در تلویزیون ملی. او متعهد به همکاری با دولت پروب به وزارت شیوه را “اساسی تغییر سیاست.”

در یک مصاحبه Arradondo به نام فلوید مرگ “کاملا محوری” در تاریخ این شهر.

“در این لحظه در زمان نوشتن خود فصل در تاریخ شهر ما,” او گفت:. “بهترین است که من می تواند امید برای این است که همه چیز را که رخ داده است به این مرحله از کار است که همه ما در تلاش بودند به انجام به حرکت رو به جلو آن را انجام می شود بیهوده است.”

اما این شهر برای اولین بار, سیاه, رئیس پلیس در حال حاضر می یابد خود را در یک سخت ملی ویژه, چهره عمدتا سفید بخش است که کشته شدن یک مرد سیاه و سفید. هفته گذشته وزارت مینه سوتا حقوق بشر راه اندازی شد بررسی و برخی از مقامات منتخب در حال هل دادن به انحلال اداره پلیس در دسترس نباشد.

Arradondo مدافعان اعتباری تمایل خود را به صحبت کردن در مورد درد نژادی تروما و نیاز به پلیس اصلاحات. آنها می گویند آن را غیر واقعی فکر می کنم که او قادر خواهد بود برای سرنگونی بیش از یک قرن از نژاد پرستی نهادینه شده در فقط سه سال در کار است.

او رئیس ستاد هنر شوالیه موافق است که “چیزی است که باید انجام شود در برگزاری ما پلیس پاسخگو” اما او در مورد زمان دولت حقوق بشر شد.

“هنگامی که این تحقیقات به نظر می رسد در سیاست ها و روش های ما 100% به طور کامل با آنها و شاید آنها را پیدا کردن چیزی است که نگرانی و نیاز به تعمیر و ما با آنها به رفع آن” شوالیه گفت. “هنگامی که ما تا به حال سفید ستاد در دفتر هیچ چیز انجام شد اما در حال حاضر که ما اولین آفریقایی-آمریکایی رئیس و در حال حاضر شما می خواهید به شکایت بخش؟”

تا کنون Arradondo کشیده است ستایش برای سرعت شلیک ماموران درگیر در Floyd مرگ است. در گذشته رسوایی از مخفی نیش ماری جوانا است که منتقدان می گویند ناعادلانه هدفمند سیاه پوستان به اتهامات که افسران او خواسته بودند امدادگران به متین آشفته مردم او همچنین عمل سریع.

اما فلوید مرگ است اعضای شورای شهر به MPD و اعضای جامعه دست و پنجه نرم کردن بیش از آینده پلیس در این شهرستان است.

“ما می دانیم که بسیاری از اوقات هنگامی که شما با قرار گرفتن در نقش هنگامی که شما به ایجاد تغییرات سیستماتیک و شما رو به تغییر پلیس فرهنگ که یک شبه اتفاق نمی افتد گفت:” رمزی شهرستان کلانتر فرمانده Suwana کرکلند رئیس دولت فصل ملی, سیاه, پلیس انجمن. “در حال حاضر با مرگ آقای جورج فلوید شده است ویرانگر به حرفه جامعه به خانواده خود را به دوستان خود.”

جرم و جنایت خشونت آمیز در حال افزایش بوده است پس از اعتراضات پس فلوید مرگ و افسران می گویند روحیه در حال سقوط است پس از باخت سوم حوزه ایستگاه. اضافه کردن به فشار بالا-رتبه بندی رسمی پلیس فرستاده departmentwide e-mail نشان می دهد که برخی از افسران راه می رفت خاموش کار و یا بازنشسته ناگهان در اعتراض.

علاوه بر این که Arradondo مواجه شده است و انتقادات در مورد بخش را عدم زنان و مردم رنگ و بودن بیش از حد آهسته به نظم و انضباط افسران متهم در کار آوریم. علاوه بر این پلیس با استفاده از زور نرخ — که تا حد زیادی متاثر از حجم تماس — افزایش یافته است بیش از سه سال گذشته پس از کاهش مدت طولانی با سیاه پوستان تحمل بار در نزدیک به دو سوم از چنین مواردی است.

Andrea قهوه ای یک مدافع که یک بار به ریاست پلیس انجام نظارت کمیسیون یک گروه ناظر گفت که رئیس اتحادیه سرهنگ باب کرول دفاع از افسران درگیر در مرگ فلوید و عمومی خود را تراز با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خسارت اعتماد به MPD.

“من فکر می کنم آن را به طور کامل از بین می برد و هر گونه آشتی است که می تواند اتفاق می افتد,” او گفت:. “اتحادیه واقعی است. … پلیس که در واقع نمی رعایت خدمات و حفاظت از همه آنها احساس می کنند باید پشتوانه آن.”

Arradondo دیده شده است به عنوان MPD را پوشش نقره ای سیاه و سفید جامعه است. 53 سال مینیاپولیس بومی پیوست نیرو در سال 1989 شروع به عنوان یک افسر گشت در حوزه پوشش شمال مینیاپولیس. او باقی مانده و قابل مشاهده به عنوان رئیس حضور کباب و بازی های بسکتبال سراسر شهر بود و مراجعه به آرایشگاه. او همچنین با غیر معمول bluntness مورد تاریخی بدرفتاری از اقلیت ها توسط پلیس و در سال 2007 یکی از سرب شاکیان در یک تبعیض علیه این بخش است.

اما منتقدان می گویند استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در کسانی که اعتراض فلوید مرگ است نشانه ای از چگونه کمی به وزارت فرهنگ تغییر کرده است.

آنها نیز تعجب می کنم که چرا درک چوین موضوع حداقل 17 غیر نظامی شکایات و چه کسی درگیر شده بود با چندین تیراندازی پلیس شد و هنوز هم در همان شیفت. برخی ادعا می کند که گروه مداخله زود هنگام سیستم طراحی شده برای شناسایی به طور بالقوه مشکل افسران و آنها را کمک کند — شکست خورده است.

و داشتن یک رئیس متوقف نمی ماموران با استفاده از نیروی مرگبار گفت: سام سانچز یک سازمان با گروه فعال شهرهای دوقلو ائتلاف برای عدالت 4 Jamar.

“مردم در حال صحبت کردن در مورد بازسازی, اما شما نمی توانید بازسازی چیزی که هرگز برای مردم در وهله اول گفت:” سانچز اشاره به این که Arradondo یک محصول از همان سیستم است که او می گوید او می خواهد به اصلاحات. او گفت: هر پیشنهادی اصلاحات در ماه های آینده باید شامل جامعه ورودی.

Arradondo نیز خواسته شده تا پاسخ برای تیره و تار روابط از سال های گذشته می گوید بازنشسته شهرستان Hennepin قاضی پاملا الکساندر. در حالی که بیشتر اصلاحات مورد نیاز است او می گوید که این اداره بهبود یافته در بسیاری از راه.

“راه وجود دارد به طور قابل ملاحظه ای بهبود سیستم کاملا بدون شکستن آن را, اما آن را نشانی از نیاز به گسترده تر گسترده تر نمایش,” او گفت:. “آن را به زمان و این مایه تاسف است اما شاید این بحران خواهد شد و سپس نشان می دهد [رتبه-و-فایل افسران] به همین دلیل لازم است به متحدان خود در جامعه و به منظور بهبود این روابط.”

اما نیاز به یک ارزیابی صادقانه از چگونه پلیس می تواند کمک و یا آسیب به سلامت جامعه و امنیت عمومی گفت: Tabitha, Montgomery, مدیر اجرایی Powderhorn پارک محله انجمن. همه حوادث در جنوب مینیاپولیس نیاز به مداخله پلیس و باید وجود داشته باشد بحث در مورد پیدا کردن راه حل های دیگر بی عدالتی در منطقه, او گفت:.

“فقط اعتماد به پلیس است با ما تماس گرفتن نتایج بهتر نیست رانندگی کمتر نابرابری وقتی که می آید به آنچه که ما در حال انتظار برای تحمل و قدرت در جنوب مینیاپولیس,” او گفت:. “من هیچ شواهد نشان می دهد وجود دارد فرسایش بیشتر [از اعتماد به پلیس] آیا توان مردم سیاه و سفید در جامعه و یا افراد دیگر از سایر اقوام و گروه های نژادی اما چیزی که من نمی دانم برای مطمئن است … یک زندگی است که باید ایم تلقی شده است برابر هر گونه دیگر بود و آشکارا نشان داده شده به کمتر از.”

با فلوید بررسی مردم “به دنبال یک پسر پاییز” با Arradondo و به دنبال تضعیف قدرت او می گوید Resmaa Menakem یک مددکار اجتماعی بالینی که منجر آگاهی فرهنگی جلسات آموزشی با MPD. او گفت: Arradondo درک بهتر از بسیاری از پیشینیان خود را که هیچ چیز را تغییر دهید تا زمانی که چیزی است که انجام می شود در مورد نژادپرستی نظاممند است که جرم مردم از رنگ.

“سیستم بیمار است, ساختار بیمار است و آمریکا و بیمار است — و آن می ایستد به همین دلیل است که اگر امریکا این است که بیمار نیزه و سلاح از آن استفاده می کند که اداره پلیس نیز به بیمار گفت:” Menakem. “این نه پرداختن به بد اپل پلیس — آن پرداختن به ساختار است که بیگانه می سازد و مختلف, سیاه و قهوه ای بدن و فقیر سفید بدن.”

حتی پس از فلوید مرگ همه از دست داده است گفت: کوری “XROSS” دین Sr. بنیانگذار و مدیر اجرایی این مرد تا باشگاه یک سازمان متمرکز در مشاوره سیاه و سفید مرد و آموزش آنها در مورد تعارض, تعاملات با پلیس و مسئولیت مدنی.

او هنوز هم معتقد است در Arradondo در تماس تلفنی با “یک مرد خوب است.” دین گفت: یکی از راه های به تعمیرات اساسی این بخش است که برای ساخت تا تنوع آن از جمله تشویق مردان سیاه و سفید مانند Arradondo برای ثبت نام در آکادمی پلیس.

“من خوش بینانه در مورد آینده رابطه بین پلیس و این تنها به خاطر رهبری است که من می دانم [Arradondo] دهکدهای اما در همان زمان من می گویم که جوان سیاه مردان هنوز در ترس از پلیس” دین گفت. “است که روابط فعلی وجود دارد که بین سیاه و سفید جوان مردان در داخل شهر و اداره پلیس و وجود دارد هیچ رابطه ای وجود دارد.”

کارکنان نویسندگان جف Hargarten و لیز Navratil کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله