دهلی نو: نارندرا مودی است که به احتمال زیاد برای راه اندازی BJP انتخاباتی هفته آینده برای آینده بیهار مجمع انتخابات اما از آن خواهد شد یک مجازی رالی, عنوان, Bihar Jansamvad. حزب اتحاد ترتیبات ساخته شده در بیش از 72,400 غرفه در تمام 243 مونتاژ قطعات به شنیدن PM صحبت می کنند.

تمام گوش خواهد بود cricked به شنیدن چگونه نخست وزیر به موضوع مهمان کارگران گرفتاری با توجه به این مستند در سراسر کشور است که به او تحمیل شده در مارس 25, که در سمت چپ میلیون ها نفر از کارگران بیکار.

هر دو Nitish کومار-led NDA دولت در بیهار و دولت مرکزی مواجه شده اند توپخانه ضد هوایی بیش از این موضوع به عنوان lakhs از دولت ساکنان بازگشته از کشورهای دیگر پس از مواجهه با سختی شدید.

مودی سخنرانی نیز مجموعه ای از تن و تنور برای BJP نظرسنجی انتخاباتی در زمانی که Covid-19 همه گیر است و ضربه زدن به اقتصاد و اشتغال به شدت.

با مجازی و دیجیتال حال حاضر در حالت طبیعی جدید برای احزاب سیاسی به ارتباط با کادر و مردم با توجه به اجتماعی فاصله دستورالعمل حداکثر 50 نفر اجازه خواهد داشت در سالن که در آن مودی مجازی رالی خواهد بود جریان.

“ما باید ترتیبات ساخته شده در بیش از 72,400 غرفه در سراسر کشور است که ما را تقسیم 1,099 mandals به طوری که اجتماعی فاصله اقدامات به دنبال دارد به درستی. ما تیم فنی در حال تمام بشود تا به صورت مجازی این تظاهرات و ما karyakartas خواهد بود با استفاده از رسانه های اجتماعی و دیجیتال حالت های انتشار اطلاعات در مورد این تظاهرات به مردم گفت:” بی جی پی را بیهار رسانه ها در شارژ Ashok Bhatt.

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah آدرس مجازی تجمع در روز یکشنبه و BJP جمهور J. P. Nadda نیز برنامه ریزی شده به آدرس یک هفته آینده در این نظرسنجی محدود به دولت است.

مهم مجمع انتخابات در دولت در حال برنامه ریزی در هر زمان در ماه اکتبر-نوامبر این سال در حال رشد در میان دغدغه بیش از Covid-19 وضعیت که در آن زمان.

آن را می تواند به یاد می آورد که سابق BJP رئیس جمهور شاه در طول یک تظاهرات در دولت در ماه ژانویه این سال روشن است که NDA به نظر سنجی زیر کومار رهبری قرار به استراحت در غیر این صورت موضوع بحث انگیز بین JD(U) و اخذ تاییدیه کادر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله