کنگره می پرسد: داوود مرده یا زنده یا BJP روابط عمومی ترفند ؟

Category: کیمیا | No comments

بمبئی: در ماهاراشترا کنگره روز یکشنبه خواسته دولت مرکزی برای پاک کردن هوا در گزارشی از مرگ فراری اموات به داود ابراهیم با توجه به کروناویروس در پاکستان است.

هر زمان که مردم سرخورده در مورد مودی دولت بحث ناشی از داوود مرگ این حزب گفت.

“شده اند وجود دارد گزارش های رسانه ها در مورد مرگ داوود با توجه به کورونا. اما این مرکز ایجاد سردرگمی با نگه داشتن مادر. این باید معلوم کند که آیا داوود واقعا گذشت یا زنده است” گفت: ماهاراشترا کنگره سخنگوی Sachin Sawant.

با توجه به گزارش داوود بستری شد, در بیمارستان ارتش در کراچی که در آن او گذشته خود را پس از او آزمایش مثبت برای Covid-19. این مرکز باید پیدا کردن حقیقت در پشت این مسئله روشن او اضافه شده است.

“داوود دشمن است و پیگرد کیفری برای هند است. پس 2014, داستان های متعددی در مورد مرگ گزارش شده است. شده اند وجود دارد حداقل شش بار زمانی که او در بر داشت زنده پس از اعلام شدن مرده” گفت: Spike.

هر زمان که افکار عمومی می رود در برابر مودی دولت یا مردم سرخورده در مورد آن وجود دارد گزارش در مورد داوود مرگ در رسانه ها. در این نظرسنجی مبارزات چندین BJP رهبران از جمله آقای مودی ساخته بلند وعده آوردن اموات به بازگشت به هند, اما آنها موفق به انجام این کار, او گفت:.

این زمان بیش از حد وجود دارد شک و تردید است که داوود مرگ است که مطرح شده با توجه به مودی دولت بزرگ شکست در دست زدن به Covid-19 بحران و فروپاشی اقتصاد است. از این رو این مرکز باید پاک در این گفت آقای Spike.

داود ابراهیم در حال حاضر اعتقاد بر این بود ساکن در کراچی. او متهم است که در سال 1993 بمبئی انفجار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>