COVID-19 مرده از بدن دفع تیم: بچه ها ما را فراموش کرده به دوش گلبرگ در

حیدرآباد: مستقر در خارج از بیمار بلوک حیدرآباد را گاندی, بیمارستان این 15 جوان مردان وحشت هر زمان وجود دارد COVID-19 مرگ است. آنها شده اند و زندگی خود را به بدترین کابوس از شیوع بیماری همه گیر صرف ساعت ها در کنار بدن مرده در حالی که حمل کردن خود را در معرض خطر از حمل و نقل اجساد از سردخانه به هر کجا که هستند دور انداخته شوند.

برای bravehearts در Covid مرده از بدن دفع تیم که تا کنون انجام وظیفه خود را با وجود شانس به سرعت در حال نزدیک شدن موسمی یکی دیگر از چالش های آینده راه خود را که می تواند در نهایت ساخت خود کار دشوار و حتی بدتر.

“باران را تعدیل چوبی pyre ساختن آن دشوار برای بدن برای سوزاندن و روی سطح مرطوب است و دیگر بدون هیچ زحمتی. انجام آخرین مراسم در مناطق باز و بدون ریختن و یا یک پوشش در هنگام بارندگی خواهد بود یک مانع عمده. برای تدفین ، excavating یک قبر در downpour غیر ممکن است. ما نمی باید گزینه برقی crematoriums به عنوان ساکنان محلی در برابر آن ترس از گسترش ویروس” یک عضو تیم درخواست ناشناس ماندن گفت: Deccan Chronicle.

فعلا آخرین مناسک COVID-19 قربانیان در حال انجام در مکان نامعلومی. تابستان بود و این کار کمتر دشوار است. موسمی موضوع دیگری است.

یکی از استراتژی است که برای ذخیره COVID-19 نهادهای دیگر در سردخانه در روز هنگامی که از آن باران به شدت و صبر کنید برای جلوگیری از. اما نگرانی این است که چند بدن ممکن است انباشته. رفتن توسط تعدادی از COVID-19 مرگ و میر روزمره این تیم انتظار دارد که اعداد به افزایش روز آمده است. “مرگ و میر بیشتر منجر به ذخیره سازی بیشتر بدن که به معنی تاخیر بیشتر” او گفت:. Telangana تا کنون شاهد 105 COVID-19 مرگ و میر.

فعلا بدن دفع تیم اسپری و sanitizes منطقه تا 40 فوت در اطراف محل که در آن آخرین مراسم انجام می شود. برای تدفین کارگران حفاری هشت پا است که اجباری به عنوان هنجارهای برای COVID بدن. یکی از اعضای خانواده مجاز است تا شاهد آخرین مراسم از فاصله 100 متر.

“همه ما می پوشند PPE کیت و ماسک در حالی که آمبولانس استفاده می شود به حمل و نقل اجسام است sanitised چند بار در روز” اطلاع رسمی و اضافه کرد که آنها در حال سفت کردن استراتژی برای فصل بارانی. حدود پنج آمبولانس در اختیار خود را به حمل و نقل بدن.

در حالی که مقامات حاضر به گفت چه حقوق پرداخت شده به تیم, آن آموخته است که آنها پرداخت می شود بین تومان 50,000 تومان 75,000 و یا حتی بیشتر بسته به تعداد COVID-19 مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de