پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس در مقابل #8CantWait اصلاحات: متفاوت خواستار تغییر برای رسیدگی به خشونت پلیس


Demonstrators calling to defund the Minneapolis Police Department march on University Avenue on June 6, 2020 in Minneapolis, Minnesota.

تظاهرکنندگان خواستار پال خواستار قطع بودجه دولت مینیاپولیس اداره پلیس مارس در خیابان دانشگاه در 6 ژوئن 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا.
عکس: استفان Maturen (گتی ایماژ)

دو تماس به عمل پدید آمده در جریان قیام علیه خشونت پلیس باعث قتل جورج فلوید و Breonna Taylor—نه به ذکر است این حوادث متعدد پلیس در سراسر کشور به شدت کاهش مسالمت آمیز معترضان و اعضای رسانه ها به طور یکسان.

تبلیغات

Defunding ادارات پلیس

معترضان در شهرهای سراسر کشور را خواستار شده است برای مقامات دولتی برای ارتکاب به defunding ادارات پلیس.

تبلیغات

این یک پیشنهاد است که شده است خود را مطرح نژادی فعالان عدالت با توجه به اینکه ایالات متحده آمریکا صرف بیش از $115 میلیارد دلار در سال پلیس—بیش از آن در خدمات عمومی مانند آموزش و پرورش, بهداشت روان و مسکن. شواهد پلیس در سراسر کشور مسلح ضد شورش و منابع teargas خدمت کرده اند تنها به تشدید موضع بسیاری است که راه را برای پایان دادن به خشونت های پلیس برای جلوگیری از بودجه آن است.

یک نامه و درخواست در حال گردش توسط سازمان در سراسر کشور در تماس های رهبران محلی به:

  • رای بدون در کلیه را افزایش می دهد به پلیس بودجه
  • رای مثبت به پلیس کاهش هزینه و بودجه
  • رای مثبت به افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش و برنامه های اجتماعی است که ما را امن نگه دارید.

برخی از مقامات منتخب به نظر می رسد به گوش دادن.

در اوایل این هفته شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: او را قطع برنامه ریزی شده $100-$150 میلیون افزایش بودجه پلیس لس آنجلس پس از فعالین بسیج در خارج از خانه اش فوربس گزارش شده است.

تبلیغات

دیگران شده اند کمتر مایل به ارتکاب به defunding پلیس. در مینیاپولیس که در آن جورج فلوید کشته شد, یک افسر پلیس که kneeled در گردن او برای نزدیک به نه دقیقه شهردار یعقوب فری هو شد توسط معترضان زمانی که او حاضر به می گویند که او wولد پال خواستار قطع بودجه دولت در شهرستان اداره پلیس:

تبلیغات

#8CantWait اصلاحات

به جای موافقت خود را برای کاهش مالیات دهندگان تامین می شود هزینه های پلیس بسیاری از مقامات منتخب شده اند سیگنالینگ حمایت خود را از اصلاحات هدایت به سمت مهار خشونت پلیس.

تبلیغات

محبوب ترین از این اصلاحات این است که لیست هشت که قرار داده شده است رو به جلو توسط برجسته سیاه و سفید از فعالان کمپین صفرو شده و پشتیبانی شده توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما:

Illustration for article titled Defund Police vs. #8CantWait Reforms: Differing Calls for Change to Address Police Brutality

تصویر: 8cantwait.org

تبلیغات

در شیکاگو که در آن معترضان نیز فشار برای کاهش در هزینه های شهردار لری Lightfoot نشان داده پشتیبانی از هشت اصلاحات توصیه های به جای:

تبلیغات

اما بیش از یک موضوع در توییتر را به چالش کشیده است صحت داده ها استفاده می شود به فشار اصلاحات که ادعا میکند که آنها ثابت کرده اند که برای کاهش خشونت های پلیس توسط 72 درصد:

تبلیغات

دیگران سیاه فعالان به چالش کشیده اند این پیشنهاد را فرض اساسی که موقت اصلاحات—در حال حاضر در محل در بسیاری از ادارات پلیس در سراسر کشور—به اندازه کافی برای محافظت از کسانی که تحت تاثیر خشونت پلیس:

تبلیغات

در همین حال مقامات در مینیاپولیس در حال حرکت رو به جلو با معرفی برخی از #8CantWait اصلاحات در پی وحشتناک پلیس قتل جورج فلوید که دستگیر شد ،

روز جمعه شورای شهر رای به ممنوعیت chokeholds و گردن محدودیت توسط پلیس و نیاز به پلیس سعی کنید برای جلوگیری از هر گونه همکاران آنها با استفاده نامناسب نیروی AP گزارش داد.

تبلیغات

از AP:

مینیاپولیس توافق نیاز به تصویب دادگاه و می تواند تبدیل به قابل اجرا در دادگاه بر خلاف بخش سیاست های کنونی که در حال حاضر به استناد وظیفه قسم خورده کارکنان برای متوقف کردن و یا سعی کنید برای جلوگیری نامناسب نیرو یا نیروی دیگر مورد نیاز است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de