مادلین Clive برداشت سوت و چراغ قوه به عنوان شب سقوط کرد در مینیاپولیس stashing او چنگال نزدیک آماده برای ساعت از نگرانی نشسته, تماشای دریاچه خیابان اواخر هفته گذشته است.

پس از انجام سوخته ساختمان و غارتگران آمار فروشگاه در Longfellow محله در طول اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید, او با عجله درب-به-درب توطئه شبانه گشت. یک هفته بعد او هنوز هم در حالت آماده باش است.

“بیایید حفاظت از بلوک ما” گفت: Clive یک ریزه اندام 64 ساله که در آنجا زندگی می کردند به مدت سه دهه است. “شما تحت حمله اما شما نمی دانید که از چه کسی است.”

تیره و تار ساکنان سراسر مینیاپولیس — از زمین و Longfellow به سمت شمال — تا به حال با عجله برای کمک به همسایگان و تشکیل هوشیار شهروند گشت زنی برای حفاظت از خانه خود را کسب و کار و کلیساها در تمام ساعات. آنها سنگر خیابان با صندلی چمن کالسکه و اتومبیل. آنها مخفی سطل زباله از arsonists.

یک هفته از ارتفاع از خشونت یک آرامش شکننده نزولی به عنوان همسایگان خسته از یک شب vigils برای رسیدن به یک جدید طبیعی است. آن را بسیار برای آدرنالین به بازگشت. یک کامیون سرعت. یک خودرو بدون پلاک به آرامی نورد پایین بلوک. تلفن های همراه ضربه محکم و ناگهانی عکس و هشدار بیرون بروید.

اما همسایگان ایران بیش از برنامه های تلفن و متون در میان بحران و امید به محوری این تازه همسایگی انرژی به فشار برای عدالت نژادی و پلیس اصلاحات.

“وجود دارد یک افزایش احساس اميدواری است که ما را از طریق این که مردم را به رسمیت شناخته و نژادی و بی عدالتی” گفت: Gary برگر به عنوان او نشسته و دو بلوک در جنوب دریاچه خیابان در شب سکون با همسایه و سگ او.

چند شب قبل از آن برگر شده بود مستقر در گوشه ای از بلوک با همسایگان که بنا موقت میدان با مخروط ترافیک برای کند کردن ترافیک. آنها گزارش حداقل سه خودرو بدون پلاک به پلیس هر شب, او گفت:. اما در حال حاضر آنها خسته از بی خوابی شب و تهدید ثابت از خطر است.

در این نزدیکی هست در Powderhorn محله یک گروه از ساکنان پوشیدن COVID ماسک های جمع شده در زیر تاج پوشش درختان در کنار یک pop-up گیاهی درمانگاه و فنجان “Liber-چای.”

“چگونه باید هوشیار ما هنوز هم می شود ؟” سازمان پرسید.

پس از یک هفته از پاک کردن قلم مو و dousing ایوان با آب به محافظت در برابر آتش سوزی آنها مورد بحث چگونه شدید خود را از جرم و جنایت سازمان دیده بان باید. یکی از ساکنان استدلال آن زمان برای متوقف کردن peppering رهگذران با پرسش و barricading خیابان — احساس غیر دوستانه.

“پتانسیل برای یک جامعه قوی تر و کمتر نیروی پلیس واقعی است” گفت: Morgan Kavanagh یک Powderhorn ساکن که او را تماشا می کردند و خیابان از او ایوان تا 4:30 صبح در هفته گذشته.

جسیکا Flannigan و شوهرش نیز از Powderhorn شده بود با استفاده از یک مانیتور کودک به عنوان یک سازمان مانند دوربین های امنیتی پس از ناآرامی ها آغاز شد. در حال حاضر آنها در حال دستکاری جرم و جنایت دیده بان با مراقبت از خود سه فرزند و داوطلب به دست از غذا به کسانی که نیاز دارند.

“هیچ کس تا به حال خواب یک شب خوب پس از این آغاز شد,” او گفت:.

“آنها در حال انجام را با ما’

در Longfellow حدود 40 همسایه ها جمع شده بودند در اواخر هفته گذشته برای یکی از بسیاری از جرم و جنایت سازمان دیده بان جلسات هنوز هم در حال وقوع در هر شب. آنها علامت یک طرح برای شب: نگه داشتن چراغ های در فضای باز در قرار ندهید تا چوب موانع پوشیدن رنگ سبز روشن یا زرد. مقررات منع رفت و آمد در آنها مسدود خیابان با sawhorses.

“ما می دانیم که بسیاری از مردم نمی سمت چپ و ما نمی دانیم که چه اهداف خود هستند” کلایو گفت: به عنوان یک مرد با اشاره به یک خودرو بدون پلاک. “ما می دانیم که آنها در حال انجام نیست با ما.”

افزایش هوشیاری نیز منجر به آلارم کاذب. هنگامی که همسایگان گفته شد به دنبال بطری بنزین گزارش stashed با مشکل کسی گزارش یک کوزه در خارج از یک رستوران و در ریورویو تئاتر; هر دو فقط روغن پخت و پز. یک زن rummaging در اطراف بود بی خانمان بنابراین Clive راند او را به یک پناهگاه.

“در برخی از نقطه ما فقط باید برای جلوگیری از” bartel, 58, استرالیا پیوند گفت: قبل از بلوک رای پنج شنبه شب به پایان گشت و موانع.

به عنوان Clive ایستاده بود با همسایگان در یک تقاطع یک زن به آنها یادآوری کنند که چرا آنها وجود دارد: یک تراژدی توسط یکی دیگر از تقاطع. به عنوان مجموعه ای خورشید پشت ابرهای صورتی, آنها شعار می دادند جورج فلوید نام هماهنگ است.

نگه داشتن سازمان دیده بان

به عنوان وسایل نقلیه زره پوش rumbled در امتداد خیابان دریاچه و اجرای مقررات منع رفت و آمد هنوز هم در اثر هفته گذشته یک گروه در Longfellow بازار آماده برای یک شب طولانی است. بازار شده است یک مرکز سازمان امنیت منطقه تاریخ و زمان آخرین باقی مانده های مواد غذایی فروشگاه.

جی Kloskowski, در یک جلیقه زرد و پوشیدن غلتکی تیغه چنگ یک بطری Gatorade. “شما نمی توانید پیشی جستن من در این” او گفت: به خوبی استفاده می پره. “من می تواند به گوشه ای سریع ببینید قبل از آنها رفته است.”

در اوج خشونت فروشگاه بود تا 20 محافظ. پل Vesey بازار کار قصاب گفت: او را رها خشونت فروکش کرده است اما هنوز هم نگرانی.

“من می خواهم به یک روز وقتی که من لازم نیست که به نگرانی در اگر در این فروشگاه هنوز هم می شود اینجا که من تا صبح اگر فروشگاه را در آتش” گفت: Vesey که کار می کند 11 ساعت در روز در مقابله با گوشت رود خانه برای استراحت و سپس با صرف چند ساعت در گارد.

برخی از ساکنان فرار برای کابین و یا حومه در طول شورش. ملانی رشته, مدیر اجرایی Longfellow, جامعه, شورای, نگرانی برخی از حرکت ممکن است در دسترس نباشد.

“من فکر می کنم در حال حاضر ما احساس آسیب پذیر,” او گفت: از Longfellow یک محاصره از کسب و کار و خانه های ییلاقی که در آن خانواده های جوان به دنبال استارت خانه و hipsters به دنبال قهوه خانه. “این همه می تواند از بین برود در سه روز. من تعجب نمی کنم اگر در سال آینده شما می بینید که مردم را ترک کنند.”

جیمز Christenson, 51, آیا خواب سه شب به عنوان شورش آمار کسب و کار در نزدیکی خانه خود را. با دود هنوز هم سنگین بر او سوار به خواهر مزرعه. “این واقعا وحشتناک است,” او گفت:. “من نیاز به دور است.”

در حال حاضر او را نشسته بر روی یک صندلی تاشو در چمن خود را در 3100 جلوگیری از 30th, Avenue, S. کنار او یک صندلی خالی و باز دعوت می کنند. نقش خود را به گوش او گفت. بنابراین او از هر کسی که در راه رفتن به نشستن و گپ زدن.

“همه ما در حال رفتن به احساس می کنید برخی از احساسات در مورد این مهم نیست که چه رنگ پوست ما است,” او گفت:. “اینجا نشسته و صحبت کردن با تمام انواع از مردم شده است یک راه برای انتشار آن است.”

آندرس پرز بود که در میان گروهی از جوانان Latinos تماشای یک هنرمند قرار دادن نکات تکمیلی در جورج فلوید نقاشی دیواری در نزدیکی خانه اش در اریکسون محله. “ما خیلی نزدیک به جایی که همه چیز اتفاق افتاده است,” پرز گفت. “حتی در این هفته یک پسر سوار و فریاد زد: یک نژادی لکه دار کردن در همسایه سیاه برش چمن خود را.”

اما پرز گفت: محله گشت تا به حال یک پوشش نقره ای: او ملاقات کرده است بیشتر همسایگان در یک هفته از او می خواهم ملاقات در هفت سال به عنوان یک صاحب خانه در بلوک. بنابراین مایک Lasota, 41, یک Powderhorn ساکن ،

“من می دانستم که دو نفر [در بلوک من قبل از اینکه در هفته گذشته],” او گفت:. “در حال حاضر من می دانم که 20. ما نیاز ندارد ، من فکر می کنم آن را در جامعه نگه داشتن ما امن است.”

نویسنده کارکنان مارا Klecker کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله