آن را فقط بعد از نیمه شب هنگامی که علی Barbarawi دیدم غارتگران شکستن به کلینیک دندانپزشکی در خیابان های شیکاگو.

او به عنوان مانیتور دوربین های امنیتی از خانه اش مایل دور Barbarawi تماشای کسی که سعی کنید به پاره کردن صفحه نمایش بزرگ تلویزیون در دیوار در اتاق انتظار. سپس آنها را نقل مکان کرد به از بین بردن $5,000 صندلی دندانپزشکی و 1500 $در فولاد ابزار. شورش در زمان خود گفت: قبل از آنها تصمیم به مجموعه ای از روی آتش است.

Barbarawi التماس شهر برای محافظت از اموال خود را. اما او گفت: او گفت: پلیس و آتش بخش نمی تواند رسیدن به ساختمان تا 6 صبح در آن زمان شیکاگو دریاچه خانواده دندانپزشکی در خرابه بود.

“چرا شهر به ما کمک کند ؟” خواسته Barbarawi که گفت: از آن هزینه خواهد شد در مورد $1 میلیون دلار برای بازسازی کسب و کار. “می تواند آنها را متوقف کرده اند این. من احساس می کنم این شهرستان دارای یک مسئولیت برای محافظت از نه تنها مردم بلکه کسب و کار نیز هست.”

بیش از 500 مغازه ها و رستوران ها در مینیاپولیس و سنت پل را گزارش کرده اند آسیب زمانی که تظاهرات در پنج شب خشونت تبدیل شد بیش از مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس. ده ها تن از خواص به زمین سوخته.

صاحبان و کارشناسان بیمه برآورد هزینه های این آسیب می تواند بیش از 500 میلیون دلار است. که شهرهای دوقلو شورش دوم-پرهزينه ترين مدنی اختلال در ایالات متحده در تاریخ انتهایی فقط کسانی که در لس آنجلس در سال 1992 که نیز برانگیخته توسط تنش های نژادی با پلیس بود و $1.4 میلیارد دلار خسارت, دلار امروز.

در شهرهای دوقلو شدید ترین آسیب متمرکز شده بود به همراه 5-کشش مایل از دریاچه خیابانی در جنوب مینیاپولیس, منطقه ای است که برای بیش از یک قرن است پناه سرمایه گذاری های جدید توسط مهاجران و در دهه گذشته لذت می برد یک تجدید حیات از آخرین هجوم تازه واردان و به طور کلی افزایش در اقتصاد است.

در حال حاضر بسیاری از صاحبان احتمالا گیر پرداخت برای تعمیرات از خود جیب. نظرسنجی ها نشان می دهد کمتر از نیمی از کسب و کارهای کوچک در ایالات متحده آمریکا به بیمه اموال و حتی کسانی که با پوشش خبری می گویند که آنها احتمالا نمی توانید به اندازه کافی پول خود را برای پوشش هزینه بازسازی و عامل ضرر و زیان است.

آلیسون Sharkey, مدیر اجرایی, دریاچه, خیابان, شورای ترس است که نیمی از کسب و کارهای آسیب دیده در شورش نخواهد بود قادر به بازگشایی اگر آنها نمی, دریافت کمک از دولت است. Sharkey اخیرا ملاقات با قانونگذاران ایالتی به بحث در مورد یک دولت بسته امداد است که می تواند مانند فدرال چک حفاظت از برنامه ارائه شده است که بخشایش وام به کسب و کار صدمه دیده توسط COVID-19. اما او گفت: آن را ممکن است به سختی فروش در این سال با توجه به وضعیت ویروس مربوط به کسری بودجه.

“این است برای رفتن به یک راه طولانی,” Sharkey گفت. “این در حال رفتن به سال قبل از بسیاری از این بازسازی است.”

بسیاری از صاحبان مجبور خواهد شد به بیش از شروع. در Snelling خیابان در خیابان وجود دارد هیچ چیز از لوید داروخانه به جز یک شمع از قلوه سنگ. صاحب جیم مرحله در حال برنامه ریزی برای باز کردن یک به طور چشمگیری کوچک-نسخه فروشگاه در نزدیکی یک فضای ذخیره سازی در این تابستان اما او گفت: آن را حداقل یک سال برای ساخت یک داروخانه جدید, حتی اگر او به طور کامل بیمه.

در مینیاپولیس, Steve Krause تصمیم گرفته نشده که آیا او خواهد بازگشایی, Minnehaha, دریاچه شراب و ارواح ثابت در شرق دریاچه خیابان از سال 1930. “آنچه ما منحصر به فرد است که ما در یک محله. و این ارزش از بین رفته است مگر اینکه محله می آید,” او گفت:.

اریک Otteson که عمل یک ماشین استفاده می شود مقدار زیادی در دریاچه خیابان 30 سال گفت: او معتقد است مسئولان شهرستان اجازه شورش به چرخش خارج از کنترل به این دلیل که آنها می خواهند به redevelop محله. رژیم صهیونیستی. تیم Walz تقبیح این شهرستان در پاسخ به این شورش ها به عنوان یک “شکست تحقیرآمیز.”

“آنها بوده است تلاش برای خلاص شدن از ما برای سال” گفت: Otteson که نمایندگی تخریب شد اما باز می ماند. “شهر نمی خواهید کسب و کارهای کوچک در اینجا. آنها می خواهند پنج داستان ساختمان های آپارتمانی. کسب و کارهای کوچک در راه هستند.”

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفته است که “قلب غم انگیز” به شنیدن چنین شکایت و او قول داد برای گذراندن بقیه مدت خود را ساخت صاحبان املاک کل دوباره. او گفت: او را از قوه مقننه برای حداقل $100 میلیون دلار کمک مالی و وام برای کسب و کارهای کوچک و بدون بیمه.

فری گفت: این شهرستان شد به سادگی غرق شورش اشاره کرد که هر کامیون آتش شد عامل هر شب در جریان تظاهرات با پلیس همراهی کسانی که خدمه برای اطمینان از ایمنی خود را.

“ما علاقه مند هستند در جایگزینی این کارآفرینان محلی به خصوص کسانی که از رنگ را ساخته اند که این محله از جمله فوق العاده دالان” فری گفت. “آنها نیاز به اقامت و ما قصد داریم به آنها کمک کند.”

همسایه طولانی گشت

گلن Luedtke که صاحب یک فروشگاه گل چند بلوک از برخی از سنگین ترین شورش گفت که او احساس بد برای محله کسب و کار است که در حال حاضر توقیف که شامل یک جاده سریع السیر او بازدید هر روز برای قهوه است.

“چه آغاز شده به عنوان یک تظاهرات مسالمت آمیز در حال حاضر صدمه زدن به مردم که نیاز به کار می شود,” او گفت:. “با این COVID چیزی که بسیاری از مردم احتمالا نمی خواهید برای بازگشایی به هر حال از آنجا که هر کس در یک حاشیه در اینجا.”

در سال 2006 یک سارق سر به مغازه اش در غرب 38th خیابان به سرقت برده و امن قبل از تنظیم محل در آتش است. Luedtke گفت: برخورد با شرکت بیمه خود را ساده ترین بخش این فرآیند است.

“من احتمالا تا به حال که بررسی کنید در عرض یک هفته در اکثر” Luedtke گفت.

هر چند او جمع آوری $55,000 از شرکت بیمه Luedtke گفت که به نمایندگی از یک سوم کمتر از آنچه در آن هزینه بازسازی پترسن گل. مشکل: سیاست خود را تحت پوشش تنها ارزش اموال نه هزینه جایگزینی آن.

“آن یک ساختمان خیلی قدیمی بود بنابراین آن را به ارزش چقدر,” او گفت: انعکاس نگرانی های بسیاری از کسب و کار کوچک صاحبان صدمه دیده توسط شورش.

Luedtke بازگشایی مغازه یک سال پس از این آتش فقط به عنوان رکود بزرگ آغاز شده چکش اقتصاد است. فروش خود را به نصف کاهش یافته است. به فروشگاه رفتن او در زمان یک شغل دوم به عنوان یک منشور راننده اتوبوس به مدت پنج سال. Luedtke را 30 تا 35 ساعت در هفته در مغازه و یکی دیگر از 20 به 40 ساعت در جاده ها است.

“این یک جهنم از یک جاده سخت پشت من به شما تضمین می کنند که گفت:” Luedtke که هنوز پرداخت وام گرفت و به بازسازی خود فروشگاه.

آنلاین سخاوت

از ناامیدی برخی از صاحبان کسب و کار در حال تبدیل شدن به موسسه خیریه برای کمک به.

حداقل 63 کوچک-صاحبان کسب و کار در مینیاپولیس و سنت پل که مغازه ها به آتش کشیده شدند و یا غارت شده را راه اندازی GoFundMe حساب به هر کسی که می تواند کمک. تا کنون آنها را مطرح کرده ام بیش از 3 میلیون دلار.

هر چند برخی از مردم در حال حاضر به دست خود اهداف مالی دیگران را بدست کمی و یا بدون پشتیبانی.

از بعد از ظهر جمعه Barbarawi جمع آوری کرده بود $40,699 به خوبی از هدف خود را از $500,000 است که چقدر او انتظار دارد که برای پرداخت به بازسازی تمرین پس از فشار زیاد از حد خود را بیمه. او گفت: این شهرستان باید جبران صاحبان املاک برای ضرر و زیان خود را.

“آنها باید به ما چیزی برای کمک به ما در بازسازی و بازسازی سریع گفت:” Barbarawi که تمرین دندانپزشکی ارائه مراقبت به 2000 عمدتا کم درآمد ساکنان.

شورش مصدوم با بیشترین موفقیت در GoFundMe است که یک بار و رستوران در شرق دریاچه خیابان را نابود قبل از آن تا به حال حتی افتتاح شد. بروکلین مرکز آتش نشان Korboi Balla که صرف کمتر از 50.000 دلار برای ایجاد نمرات نوار های ورزشی گفت: او شگفت زده برای پیدا کردن بیش از 1 میلیون دلار در این حساب اواخر هفته گذشته است. Balla گفت که او تا به حال هیچ بیمه اموال.

Balla گفت که او هنوز هم در نظر دارد برای ساخت یک نوار های ورزشی, اما از آن خواهد شد در یک آدرس و شاید در یک محله جدید. با این پول اضافی او تصمیم گرفته است به فروش اموال خود به جای اجاره نامه.

“با COVID-19 من نمی خواهید به عجله به هر چیزی” Balla گفت.

Balla گفت: او را با استفاده از تنها یک بخش از GoFundMe پول برای سرمایه گذاری و به نوبه خود بیش از بقیه به دریاچه خیابان شورا یا گروه های دیگر در تلاش برای بازسازی این محله.

“من می خواهم برای پیدا کردن یک راه برای پرداخت آن را به جلو,” او گفت:.

Kianmehr Ehtiatkar گفت: انتظارات بسیار پایین تر است. او شروع به یک GoFundMe صفحه برای پدرش تخریب تعداد زیادی خودرو در شرق دریاچه خیابان در این پیشنهاد از دو محلی وکلای که به او گفت این امر می تواند اتلاف وقت به شکایت شهرستان و یا اداره پلیس برای حفاظت از اموال. کسب و کار, بازار خودرو, تا به حال هیچ بیمه به پوشش 13 اتومبیل به سرقت رفته در, شورش, او گفت:.

“آنها گفت: من باید شروع به سمت راست دور در حالی که مردم در حال گرم کردن” گفت: Ehtiatkar که خانواده نقل مکان کرد و به مینه سوتا در ایران از 12 سال پیش. “اما پدر من بزرگ شده در یک فرهنگ که در آن مردم را قبول نمی کند به کمک شبیه به این. برای اولین بار دو روز او التماس من برای بازگشت به پول است.”

هر چند شرق دریاچه خیابان کسب و کار پایدار در مورد $150,000 تلفات Ehtiatkar نمی تواند تصور کنید که درخواست برای این که پول زیادی. او نمیفهمد $10,000 بود محدود می کند. در عرض چند ساعت از راه اندازی یک GoFundMe صفحه, اما بازار خودرو در حال حاضر پیشی گرفته است که هدف. توسط جمعه شمارنده شد و به $47,617 با کمک های مالی که از 998 مردم از سراسر جهان است.

“قدرت رسانه های اجتماعی و مردم شفقت شگفت انگیز است” Ehtiatkar گفت. “من یادداشت از افراد به صورت تصادفی در هنگ کنگ و کشورهای دیگر در سراسر جهان که گفت: آنها احساس ظلم و ستم را از خود ادارات پلیس. آن را سرد بود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله