هوستون هوستون رئیس پلیس می گوید بدن از جورج فلوید وارد کرده در تگزاس برای نهایی مراسم یادبود و تشییع جنازه.

رئیس پلیس هنر اکودو توییتی اوایل یکشنبه که فلوید خانواده نیز با خیال راحت وارد شد. شش دقیقه مشاهده برای فلوید است که برنامه ریزی شده برای روز دوشنبه در هوستون به دنبال خدمات مراسم تشییع جنازه و تدفین سه شنبه در حومه شهر پرلند. او خواهد شد به استراحت در کنار مادرش Larcenia فلوید.

فلوید که سیاه بود و دست به دستبند, درگذشت مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس مورد استفاده زانو خود را به پین کردن فلوید گردن برای چند دقیقه به عنوان فلوید التماس هوا و در نهایت متوقف شد. مرگ او الهام گرفته از اعتراضات بین المللی کشیده شده تجدید بررسی دقیق به پلیس درمان از آمریکایی های آفریقایی تبار و به عنوان پاره ای علیه نژادپرستی نهادی.

قبلی یادبود برگزار شد فلوید در مینیاپولیس و Raeford کارولینای شمالی در نزدیکی جایی که او به دنیا آمد.

فلوید مطرح شد در هوستون سوم بخش بود و به خوبی شناخته شده سابق دبیرستان بازیکن فوتبال که در مترو با افسانه های محلی DJ پیچ. او به مینیاپولیس چند سال پیش به دنبال کار و یک شروع تازه است. صورت خود را در حال حاضر به نظر می رسد در یک نقاشی دیواری در محله های قدیمی و نام او شعار می دادند و دهها هزار نفر در هفته گذشته در یک تظاهرات و راهپیمایی در مرکز شهر هوستون.

چهار افسر که در زمان مرگبار بازداشت فلوید بودند از کار اخراج شدند. افسر که دوخته خود را از گردن به پایین است به اتهام قتل و دیگر شمارش و سه نفر دیگر به اتهام کمک و معاونت در جرم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de