لاهور: یک پاکستانی دادگاه با صدور اطلاعیه به نخست وزیر عمران خان در یک افترا مورد ظ توسط PML-N جمهور شهباز شریف به دنبال شنوایی اولیه از کت و شلوار خود را علیه پاکستان تحریک-e-انصاف (PTI) رئیس انتظار برای سه سال.

نخست وزیر خان در مارس 2017 ادعا که شهباز به او پیشنهاد 61 میلیون دلار از طریق یک “دوست مشترک” به برداشت پاناما مقالات پرونده در دیوان عالی کشور در برابر 70 ساله نخست وزیر سابق و برادر نواز شریف.

شریف که در حال حاضر در لندن برای درمان است supremo از پاکستان مسلم لیگ نواز (PML-N). او رد صلاحیت شد به عنوان نخست وزیر در سال 2017 توسط دیوان عالی کشور در سال 2017 در پاناما مقالات مورد.

سه موارد فساد – Avenfield خواص گل سرسبد سرمایه گذاری و Al-Azizia کارخانه های تولید فولاد – ثبت نام کرده بودند در برابر شریف خانواده توسط anti-پیوند بدن در سال 2017 پس از داوری توسط دیوان عالی کشور که صلاحیت او.

اما خان به نام کسی که به او پیشنهاد 61 میلیون دلار از طرف رهبر اپوزیسیون در مجلس ملی شهباز.

لاهور اضافی به منطقه و جلسات دادگاه در روز جمعه در زمان شهباز نرم افزار برای شنوایی اولیه در 10 ژوئن است که در آن او التماس کرد که (نخست وزیر) خان شکست خورده به یک فایل نوشته شده پاسخ برای سه سال گذشته باعث هیچ توجهی دادرسی در این مورد.

“در مجموع 60 جلسات در این مورد خان وکیل به دنبال adjournment در 33 موارد است. در آخرین جلسه دادگاه گفته شد که منجر مشاور مشاور خان بابر Awan نمی تواند سفر از اسلام آباد به لاهور با توجه به COVID-19 و دادگاه موکول شنوایی برای 22 ژوئن” یک مشاور برای شهباز گفت: دادگاه است.

تحت قانون گفت Awan نمی تواند به نظر می رسد قبل از دادگاه به دفاع از PM خان پس از او خود را تبدیل به مشاور.

در درخواست خود را شهباز درخواست دادگاه برای صدور حکم برای بازیابی از 61 میلیون دلار به عنوان غرامت برای انتشار محتوای توهین آمیز به نفع خود باعث آسیب بزرگ به شهرت او در.

پس از شنیدن استدلال های اضافی منطقه & جلسات قاضی سهیل Anjum صادر متوجه نخست وزیر خان برای 10 ژوئن برای ارسال نوشته پاسخ.

صحبت کردن با رسانه ها پس از دادگاه صادر شده توجه به نخست وزیر خان, PML-N سخنگوی Marriyum Auranzeb گفت: “Imran دیگر نمی خواهد واجد شرایط در ماده 62, 63 قانون اساسی اگر او نتواند به ارائه پاسخ در Rs10bn افترا مورد. من چالش عمران خان به جواب در دادگاه اتهام خود را از Rs10bn hush پول ارائه شده توسط Shehbaz Sharif به او.””

او گفت: اگر در Jun 10, عمران نتواند به ارائه پاسخ در دادگاه او خواهد بود “رسما مهر” به عنوان یک “دروغگو” و دیگر نمی خواهد از نظر اخلاقی واجد شرایط برای نگهداری از یک عضو مجلس شورای ملی و نخست وزیر پاکستان است.

““آیا دروغگو بی کفایت و بی حد و حصر فرد شایسته به رهبر ملت پاکستان,”” او پرسید.

Auranzeb بیشتر گفت: عمران بوده است absconder در این مورد برای سه سال گذشته و تاخیر در رسیدگی به 33 بار.

“به طور مشابه برای شش سال گذشته شده بود یک absconder از بودجه خارجی مورد و برای دو سال گذشته بیش از 23 راز حساب مورد” او اظهار تاسف کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de