Jaime هریسون: چگونه بگویم من سیاه و پسران است که این می تواند آنها را ؟


Protesters carry a painting of Ahmaud Arbery, left, Breonna Taylor and George Floyd while marching on June 5, 2020 in Louisville, Ky.

معترضان حمل یک نقاشی از Ahmaud Arbery سمت چپ Breonna تیلور و جورج فلوید در حالی که راهپیمایی در تاریخ 5 ژوئن سال 2020 در Louisville, Ky.
عکس: برت کارلسن (گتی ایماژ)

مینیاپولیس, Minn.; Louisville, Ky.; نیوبرانزویک. این آخرین شهرستانها تبدیل داخل به خارج به دلیل کشتار افراد بی گناه سیاه و سفید مردان و زنان توسط اعضای اجرای قانون است. به حق خشم و درد را به هر گوشه ای از کشور از جمله شهرها و جوامع در اینجا در کارولینای جنوبی است.

تبلیغات

این درد مزمن غیر قابل اجتناب مایه می گیرد و شخصی است. زمانی که من شناخته شده خودم را از آن احساس. مانند بسیاری از سیاه مردمی من یاد گرفته و با آن زندگی می کنند. اما تماشای جورج فلوید در حال دوخته به زمین نفس نفس زدن برای هوا تماس برای محبت آغوش مادر مرحوم خود را تکان داد من به من است و من مجبور به درک که من دیگر نمی تواند تحمل درد.

من خسته هستم. جامعه خسته است. ما تغذیه می شوند.

زمانی که من تلنگر در اخبار من نمی بینم هرج و مرج; من یک جامعه با گریه از درد و به دنبال تسکین. اشک از پدر و مادر یا خواهر و برادر, دعا برای عزیزان از دست رفته مرا به یاد دوران کودکی من است. من به یاد داشته باشید صدمه دیدم مادر بزرگم چشم هنگامی که او به من گفت که او تا به حال به اجتماع افراد یک تیم با اعضای خانواده به عنوان اعضای Ku Klux Klan راهپیمایی از طریق محله خود با مشعل. در این روز من هنوز هم احساس درد تماشای فیلم در مورد امت تا 14 ساله و پسر طرز وحشیانه ای به قتل برای سوت زدن در یک زن—که تبدیل به یک دروغگو—و که صورت گرد مرا به یاد خود من است. من به یاد داشته باشید شنوایی روح غم انگیز درد در صدای Billie Holiday, اولین بار من گوش به آهنگ او “عجیب و غریب میوه” یک تصنیف در مورد “سیاه بدن نوسانی در جنوب نسیم.”

تبلیغات

کسانی که خاطرات من و درد من اما چه در مورد بچه ها ؟ من دو دختر زیبا سیاه و سفید پسران من و همسرم در حال افزایش است. چگونه می توانم توضیح به من, سیاه و فرزندان آنها می تواند به درمان متفاوت به دلیل رنگ پوست خود را? من چگونه می توانم به آنها بگویم این تعصب می تواند تحریک کسانی که قسم خورده به محافظت و خدمت به آنها را به یک روز صدمه دیده و یا کشتن آنها ؟ در حالی که برخی از والدین از ترس سرقت بی گناهی خود را به کودکان و نوجوانان توسط زدودن افسانه بابا نوئل و عید پاک اسم حیوان دست اموز, سیاه, پدر و مادر مثل من باید یک خطرناک انجام است. این بدترین کابوس من به دانستن آنچه اتفاق می افتد در برخی از روز در حالی که پسران من در حال راه رفتن به خانه از فروشگاه دویدن در محله و یا در حال کشیده شدن توسط پلیس.

در سال 1968 در شهر من از Orangeburg, S. C., سرباز گارد ملی و کارولینای جنوبی بزرگراه گشت زنی به ضرب گلوله کشته و غیرمسلح سیاه, دانشجویان حقوق مدنی و رهبران اعتراض به تبعیض نژادی در کوچه بازی بولینگ در شهر من از Orangeburg. در 2015, مادر Emanuel A. M. E. کلیسا در چارلستون بازدید شده توسط یک نژادپرست مسلح که باز آتش بر برادران و خواهران ما, قتل نه parishioners و روحانیت از جمله دوست من, خارجه ایالت کلمنت Pinckney. در همین سال یک غیر مسلح والتر اسکات در پشت توسط یک پلیس در روز روشن به او فرار برای زندگی خود در شمال چارلستون است.

این حوادث جدید نیستند چرا که آمریکایی های سیاه و سفید شده اند مورد ضرب و شتم مثله و بدون محاکمه اعدام برای قرن ها در جنوب و سراسر کشور.

بنابراین آنچه که متفاوت است در سال 2020? به سادگی دوربین هستند.

به اندازه کافی به اندازه کافی است. ما انجام می شود با دهها تعصب و بیش از پلیس که دامنگیر جوامع ما برای چند دهه. ما خسته از نمایندگان مجلس در پاسخ به جنایات نفرت با نماز اما هیچ معنی دار کار می کند. آن است که زمان گذشته به تشدید جرم و جنایت نفرت قانون, پایان زندانهای خصوصی و پول نقد وثیقه و مقامات مجری قانون در ضمنی و تعصب و راه های deescalate شرایط به جای بلافاصله با توسل به این خشونت مرگبار.

بی انتها کلمات اعلامیه استقلال “ما این حقایق را به آشکار و بدیهی است که همه انسانها برابر خلق شده اند” برای تبدیل شدن به معنی و بیش از فقط زیبا نثر. من نمی خواهد مبارزه را متوقف کند تا زمانی که همه ما در سراسر کشور احساس امنیت در محله های خود را در مدارس و مکان های خود را ،

من در حال اجرا برای این آمریکا صندلییک بار برگزار می شود توسط یک segregationist بنیامین “Pitchfork” Tillman یکd در حال حاضر بدون زرق و برق لیندزی گراهامچون کارولینای جنوبی سزاوار یک رهبر خواهد شد که بیش از پرداخت خدمات لب به این بحران است.

به عنوان جیمز بالدوین یک بار گفت: “همه چیز را نه آن مواجه شده است را می توان تغییر داد اما هیچ چیز را می توان تغییر داد تا آن مواجه شده است.” به خاطر فرزندان من و فرزندان ما هستند که آینده کشور ما, ما باید آدرس این ریشه بی عدالتی و حرکت رو به جلو به عنوان یک دولت و ملت است.

تبلیغات

Jaime هریسون است که نامزد حزب دموکرات برای آمریکا در کارولینای جنوبی در حال اجرا در برابر لیندزی گراهام سناتور..

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de