بوپال: بازگشت در ماه دسامبر سال گذشته Jyotiraditya Scindia به طور ناگهانی کشیده هر گونه اشاره ای به کنگره از مشخصات توییتر خود. آن لگد طوفان که او به ترک این حزب است. او بموقع انجام داد و پیوست BJP در ماه مارس در ضخامت از coronavirus بیماری همه گیر. در حال حاضر Scindia توییتر profle از دست رفته است BJP.

توییتر خود زیستی در شنبه رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی باعث گمانه زنی به عنوان اگر او حذف شده است ‘بی جی پی’ از مشخصات خود باعث خود ‘وفاق ملی’ به موضوع روشن انکار است که او تغییر کرده است خود را رسانه های اجتماعی رزومه حذف BJP در آن است.

“آقای Scindia حال تغییر مشخصات توییتر خود او قبل از ترک کنگره برای شناسایی او به عنوان” کریکت علاقه مندان و بنده ” تنها. او تصویر پروفایل خود را تغییر تنها در توییتر زیستی پس از او پیوست BJP. از این رو هیچ سوالی حذف BJP از خود توییتر زیستی” BJP رهبر Pankaj Chaturvedy در نظر گرفته شده خود وفادار گفت: این روزنامه است.

این خبر در حال گردش در رسانه های اجتماعی ادعا کرده است که او خود را تغییر توییتر زیستی حذف BJP از آن است که “بی اساس و بازیگوش” آقای Chaturvedy اضافه شده است.

آقای Scindia به ویژه در آخرین مشخصات توییتر با بی جی پی که شال به دور گردن خود.

مشخصات این شناسایی او را صرفا به عنوان یک کارمند و کریکت علاقه مندان است.

آقای Scindia که تغییر به اخذ تاییدیه از کنگره در ماه مارس این سال باعث سقوط 15-ماه-پیر کمال نات دولت دیدم دست کنگره در پشت “هماهنگ ردیف’ بیش از این مسئله است.

“کنگره نباید نگران من است. این است که هیچ زمان برای انجام سیاست است. این است که زمان برای ارائه کمک به نیازمندان است.

من نمی پیوست BJP با هر گونه جاه طلبی و یا برای هر موقعیت. من به عنوان به خوبی به عنوان Scindia خانواده را هدف همواره برای خدمت به مردم است. من پیش رفتن در جهت همراه با تمام ملت تحت رهبری قوی از نخست وزیر نارندرا مودی” او هنوز توییتی.

“متاسفانه اخبار نادرست سفر سریع تر از حقیقت” گفت: در یکی دیگر از پست توییتر.

کنگره با این حال در زمان تطبیق در او برای شناسایی او را با BJP تا کنون.

“آقای Scindia پیوست BJP سه ماه پیش. اما او هنوز به شناسایی او را با بی جی پی در مشخصات توییتر خود” کنگره سخنگوی اینجا نارندرا Saluja گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de