بنگلور: امیدوار کانادا بازیگر فیلم Chiranjeevi شاریا درگذشت, سن 39 از یک حمله قلبی در بنگلور در روز یکشنبه.

منابع نزدیک به این بازیگر گفت: Chiranjeevi شکایت از درد شدید قفسه سینه و مشکلات تنفسی در شنبه شد و با عجله به ساغر بیمارستان در Jayanagar.

به گفته پزشکان او دچار حمله قلبی و تلاش برای احیای او تلاش شکست خورده است. Chiranjeevi شاریا جان سالم به در با همسر, Meghana Raj, دختر جانباز بازیگران Prameela جوشی و سوندار راج.

سواب گلو گرفته شده از بازیگر فرستاده شده برای تست.

Chiranjeevi شاریا ساخته شده خود را در کانادا اولین فیلم در سال 2009 فیلم Vaayuputra,. او برنده یک فن عظیمی زیر را با موفقیت Varadanayaka (2013) که در آن او عمل همراه با Nikesha پاتل و فضای صفحه نمایش با Sudeep. قبل از آن او با آرجون شاریا حدود چهار سال به عنوان دستیار کارگردان است.

صحبت به دکن کرونیکل بازیگر Sharmiela Thyago گفت: “این واقعا تکان دهنده است که Chiru است نه بیشتر. ما با هم در Aake و او خیلی مثبت او آماده به کار 24 ساعت. او مرگ ساخته شده است که همه ما را غمگین و صنعت ما دهکدهای از دست داد امیدوار کننده بازیگر.”

Chiranjeevi است برادرزاده بازیگر Arjun شاریا. برادر کوچکترش Dhruva شاریا یک بازیگر سرب در کانادا سینما.

Chiranjeevi برنده بهترین پرستو بازیگر جایزه برای نقش خود در Vayuputra. او ستاره دار در یک سری از فیلم هایی مانند Dandam Dasghanum, Varadanayaka Vishal, Chandralekha Ajith, Rudratandava بازیکن Ramalila او Samhara, Ziesar.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله