دارای حق اعمال یک کمی شناخته شده در قانون اغلب استفاده می شود در طول بلایای طبیعی رژیم صهیونیستی است. تیم Walz است تعطیل مدارس, میله, رستوران ها سالن ها و استادیوم ها به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

از اواسط ماه مارس او شده است قادر به به طور موقت به حالت تعلیق در اعمال جراحی الکتیو, توقف اخراج و شاتر آرایشگری — فقط یک دانش سطحی از اقدامات است که باید عمیقا نفوذ به زندگی روزمره از Minnesotans. تمام که شد قبل از شب حکومت و گارد ملی mobilizations برای بررسی خشونت آمیز اعتراضات را برانگیخت با کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

“آنچه که فرمانداران باید در دسترس به آنها است که رئیس جمهور ندارد کامل است مشروع قدرت از یک دولت مستقل” گفت: James هاج آریزونا دولت دانشگاه بهداشت عمومی استاد حقوق که کمک کرد تا پیش نویس یک مدل برای اورژانس قدرت پس از 9/11 حملات تروریستی است. “این است که به عنوان قوی به عنوان آن می شود در ایالات متحده است.”

همه گیر — زوج با هرج و مرج است که فوران در شهرهای دوقلو پس از فلوید مرگ است باعث بی سابقه استفاده از قدرت در یک دوره کوتاه از زمان. Walz تمدید اعلام زمان صلح و اورژانس در مینه سوتا سه بار در سه ماه گذشته ساخت این طولانی ترین دوره از زمان ساکنان را مجبور به زندگی در زیر یک وضعیت اضطراری پس از جنگ جهانی دوم است. در آن زمان او صادر کرده است بیشتر اجرایی سفارشات در پاسخ به بحران نسبت به گذشته چهار فرمانداران ترکیب شده است.

این تاثیر نامطلوب بر زندگی روزانه در مینه سوتا به ارمغان آورده است جدید با توجه به Walz و اضطراری دولت قدرت قانون ایجاد شده و نزدیک به 70 سال پیش به فرماندار توانایی برای پاسخ سریع به بحران. آن را نیز به راه انداخته بحث بر سر اینکه آیا این قانون لازم است برای صرفه جویی در زندگی در یک بحران یا صرفا کمک های مالی فرماندار جانبه قدرت.

که اقتدار — به ندرت مورد سوال قبل از — در حال آزمایش است در دادگاه به عنوان کسب و کار گروه های محافظه کار فعالان و کلیساها فشار برای تغییر قانون و یا خنثیسازی Walz اقدامات به طور کامل. قانونگذاران جمهوری خواه نیز انتظار می رود به چالش Walz را با استفاده از قدرت اضطراری زمانی که آنها بازگشت به سنت پل برای یک جلسه ویژه در ژوئن 12.

“این در محل قرار داده شد سال پیش بنابراین در این مراسم از برخی از فاجعه پیش بینی نشده و یا فاجعه, فرماندار می تواند به سرعت عمل می کنند. من فکر نمی کنم کسی را گیراندم که یکی از این اورژانس قدرت’ وضعیت خواهد آخرین 90 روز” گفت: خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج.

با توجه به برخی از ترسناک پیش بینی در مورد COVID-19 گیر منتقدان هیچ پایانی در چشم. “احتمالا وجود دارد یک شانس 50-50 است که او هنوز قدرت اضطراری در تاریخ 31 دسامبر سال جاری, و من فکر می کنم که تکان دهنده” Daudt گفت.

این یک بحث است که بازی کردن در سراسر کشور که در آن فرمانداران در تمام 50 ایالت اعلام کرده اند متحده اضطراری برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. گسترش هرج و مرج فوران در پاسخ به Floyd مرگ دارای لایه بحران دیگر بیش از آن همه است.

دولت فعلی وضعیت اضطراری است و دوم در طول تنها به جنگ جهانی دوم زمانی که قانون گذاران اعطا فرماندار موقت بحران اقتدار از سال 1943 تا 1945. اما آن را تا سال 1951 در نزدیکی اوج جنگ سرد و زمانی که نمایندگان مجلس تصمیم به ساخت ضریح اورژانس قدرت به قانون و کتاب و نگران بلندی ملی تهدیدات در زمان امکان حمله هسته ای.

قانونگذاران گسترش یافته است که قدرت سال بعد به فرمانداران توانایی اعلام زمان صلح و شرایط اضطراری برای اعمال طبیعت حملات تروریستی و یا درگیری های داخلی است که به خطر می اندازد “زندگی و اموال.” در مواقع اضطراری فرماندار می تواند موضوع دستور اجرایی به مارشال منابع تماس بگیرید تا گارد ملی به حالت تعلیق در قوانین و ایجاد امکانات جدید.

رژیم صهیونیستی. تیم Pawlenty استفاده از قدرت اضطراری برای کمک به پاسخ به طوفان کاترینا و تماس بگیرید تا گارد ملی در سال 2007 پس از I-35W پل فرو ریخت. رژیم صهیونیستی. علامت گذاری بفرم دیتون به نام اضطراری برای پاسخ به تهدیدات از آنفولانزای مرغی در سال 2015. در طول تاریخ آن را اغلب ها شنود گذاشته شده توسط فرمانداران برای پاسخ به بلایای طبیعی مانند سیل و گردباد و طوفان.

اما به همه گیر پوشیده است جمهوری خواهان در مجلس خواستار پایان دادن به برخی از Walz را گسترده ترین اقدامات به خصوص کسب و کار خود را تعطیل و اقامت در خانه جهت است که 51 روز به طول انجامید. که سفارش به کارگردانی Minnesotans به ماندن در داخل به جز برای کار ضروری و ورزش در فضای باز.

قانون محدودیت طول اضطراری به تنها پنج روز اما می توان آن را برای دیگر تمدید دوره 30 روزه با تایید از یک گروه شناخته شده به عنوان شورای اجرایی ساخته شده تا از دولت منتخب قانون اساسی افسران. مانند Walz, همه اعضای فعلی هستند و دموکرات ها اضافه کردن یک حزبی ابعاد به سفارشات. Walz تمدید اضطراری خود سه بار و در مجموع بیش از 90 روز است و انتظار می رود به گسترش آن را برای یکی دیگر از 30 روز در ژوئن 12, تحریک جلسه ویژه تحت قانون است. زمانی که مجلس می آید و قانونگذاران باید قدرت رد تمدید وضعیت اضطراری, اما تنها اگر هر دو مجلس رای به انجام این کار.

که بعید است با دموکرات ها در کنترل از خانه استدلال قدرت شده اند لازم به منظور حفاظت از سلامت عمومی در یک وضعیت بی سابقه ای. به علاوه دولت وقت قوه مقننه نیست و همیشه در دسترس برای پاسخ به یک بحران و روند خود را — شامل 201 مقامات منتخب — اغلب به آرامی حرکت می کند.

“به نظر من این همان چیزی است که آن را برای” گفت: رهبر جناح اکثریت مجلس Ryan وینکلر DFL-طلایی دره. “قوه مقننه است disputatious. ما را به مبارزه و بد گویی کردن از همه چیز در اطراف و کار بر روی آنها را تا زمانی که وجود دارد بیشتر خواهد شد. آن را عمدا آهسته و دست و پا گیر.”

جمهوریخواهان که کنترل مجلس سنا می خواهید برای به دست آوردن صریح قدرت به تصویب هر فرمت اضطراری و آمریکا برگزار شد در برابر عظیم زیربنایی بودجه قانون در ماه مه در تلاش برای محدود کردن و یا پایان دادن به قدرت Walz استناد برای COVID-19 اضطراری است.

اما اگر قانون گذاران نمی رسیدن به یک توافق در استفاده از قدرت به دادگاه می تواند از تصمیم گیری برای آنها را.

دو کلیسا در حال پیگرد Walz بیش از محدودیت در خدمات استدلال آنها خود را نقض متمم اول قانون اساسی, حقوق و گروهی از قانونگذاران محافظه کار به طرح دعوی رقیب که فرماندار ندارد قدرت را به حالت تعلیق در حقوق اساسی با اقدامات اجرایی. طرح دعوی در دادگاه آورده شده توسط گروه های کسب و کار برکنار شد مینه سوتا دادگاه تجدید نظر قضایی در زمینه.

Erick Kaardal مکرر litigator زمان علیه, دولت, گفت, مینه سوتا, اورژانس قدرت قانون می شود آن را اشتباه با درخواست از قوه مقننه به گام پس از این واقعیت است که قانون اساسی می گوید آنها در بدن که باعث ایجاد قوانین و علائم ،

“این است آن را به عقب به شما این سبد قبل از اسب” گفت: Kaardal وکیل در هر دو کسب و کار و قانونی پرونده های حقوقی. “این قانون اساسی دلقک نشان می دهد.”

در ویسکانسین قانونگذاران جمهوری خواه شکایت به خنثیسازی لیبریا تونی Evers’ مستند محدودیت های استدلال او خود را بیش از حد قدرت اجرایی. اما مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون می گوید او معتقد است فرماندار در جامد حقوقی زمین با استناد به یک سال 1905 مورد در ماساچوست که در آن ایالات متحده دیوان عالی کشور تایید اقتدار متحده به اجرای واکسیناسیون اجباری ،

Coronavirus متفاوت است او استدلال می کند.

“تا زمانی که این اعداد در حال بالا رفتن تا زمانی که این اقدامات طراحی شده برای کند کردن و متوقف کردن گسترش و کاهش آسیب” آنها مشروع الیسون گفت. “نکته این است که برای محدود کردن آزادی مردم را یا جنبش و یا حقوق و یا هر آنچه که آنها می خواهند به انجام این نقطه است که برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de