راهپیمایان را ‘DefundMPD’ پیام به مینیاپولیس خیابان

Category: کیمیا | No comments

چند صد نفر از معترضان مسالمت آمیز به خیابان ها ریختند در شمال شرق مینیاپولیس شنبه در یک درخواست پال خواستار قطع بودجه دولت مینیاپولیس اداره پلیس پس از مرگ جورج فلوید در روز یادبود.

فلوید درگذشت پس از مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه دقیقه — جرقه بین المللی خشم و باعث ملی گفتگو در مورد defunding یا کوچک سازی ادارات پلیس.

سازماندهی شده توسط مینیاپولیس-بر اساس گروه حمایت, سیاه, سند چشم انداز, این رویداد آغاز شد و در Bottineau میدان پارک به تصویب مینیاپولیس پلیس فدراسیون اتحادیه ستاد به پایان رسید و در خارج از شهردار یعقوب فری را صفحه اصلی.

در حالی که چند تن از اعضای شورای شهر مینیاپولیس حمایت از انحلال این گروه در حمایت از یک مدل با تاکید بر جامعه ایمنی فری گفت و به نفع اصلاحات به جای.

به عنوان معترضان متوقف شده در نزدیکی خانه اش فری پدید آمده و گفت: “من باید به مسئولیت. من شده اند در آینده به مقابله با خود من مسئولیت شکست خود من در این است.”

هنگامی که معترضان پرسید که آیا او خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت از بخش فری گفت: “من نمی پشتیبانی کامل لغو در اداره پلیس است.”

ماه مارس برجسته خوانش شعر بومی نماز, رقص, پلاکارد از همه نوع و شعارهای “جورج فلوید!” و “سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست!”

هنگامی که ازدحام کشیده بیرون پلیس مقر اتحادیه در خیابان دانشگاه است که احاطه شده توسط زنجیره ای پیوند حصار آنها فریاد زد: “شما در مورد از دست دادن شغل خود را!” یک بنر که اظهار داشت: “بسته کسب و کار” آویخته شد در نزدیکی ساختمان.

پلیس با حضور در راهپیمایی محدود بود به چند افسران بر روی دوچرخه نگه داشته خود را از راه دور. سازمان از ماه مارس روشن نارنجی و جلیقه های زرد, برخی, در, دوچرخه, هدایت ترافیک به دور از راهپیمایان,’ مسیر.

شرکت کنندگان تحت فشار قرار دادند طفلانه برافراشتند کودکان نو پا بر روی شانه های خود راه می رفت و سگ — جمعیتی به نظر می رسد به انحراف به سمت مردم در 20s و 30s.

پرداختن به این جمعیت تشکر. Ilhan Omar, D -, Minn. گفت: مسئولان شهرستان باید “نه تنها disinvest در اداره پلیس آنها باید به طور کامل از بین بردن آن است.”

در کل این ایده شامل تغییر نقش سنتی اداره پلیس به یک با ایمنی عمومی ماموریت است که به دنبال جلوگیری از خشونت و ترویج خدمات مبتنی بر جامعه.

ناتاشا بایرز از بلومینگتون گفت: او با حضور در راهپیمایی و حمایت شود چرا که “پلیس در حال از بین بردن سیاه مردمی آنها در حال کشتن ما بدون هیچ دلیل.”

دیگران گفت: آنها امیدوار تغییر رخ خواهد داد. “من می خواهم به قادر به راه رفتن در خارج از خانه و نترس که من قصد دارم به حمله پلیس و یا می میرند” گفت: Jaaz پسر عموی مینیاپولیس. “این نسل ما این است که جهان ما در زندگی می کنند.”

مینیاپولیس شورای شهر رای دادند در روز جمعه به ممنوعیت افسران پلیس با استفاده از chokeholds و گردن محدودیت و تقویت قوانین برای افسران به مداخله اگر یک همکار است که با استفاده از نیروی بیش از حد. این شورا را در عمل هنوز هم نیاز به یک قاضی را تایید.

 

استار تریبیون تحریریه کتی رابرتز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>