Marny Xiong, رئیس, St. Paul هیئت مدیره مدرسه درگذشت یکشنبه از COVID-19 خانواده او اعلام کرد.

منتظر, 31, شده بود به شدت بیمار از این بیماری در ماه گذشته که منجر به مرگ او در دانشگاه مینه سوتا فرویو مرکز پزشکی با توجه به خانواده است.

از طریق پنج شنبه وجود دارد فقط هشت تایید COVID-19 مرگ و میر در میان افراد 39 و جوانتر گزارش در مینه سوتا از حدود 1200 به طور کلی پس از همه گیر وارد دولت چند ماه پیش. از کسانی که هشت, اما همه یکی بودند در 30s خود را.

“وجود دارد هیچ کلمه ای است که می تواند منعکس کننده دست دادن که ما مدرسه منطقه و جامعه ما را دچار” سرپرست منطقه جو Gothard در بیانیه ای گفت. “کسانی از ما که خوش شانس بودند می دانند Marny و کار با او الهام گرفته شده است با تلاش های خستگی ناپذیر برای حمایت از دانش آموزان ما برای مبارزه با ورود و هرگز به کسانی که ما را تقسیم.”

Toni کارتر که ریاست رمزی هیئت مدیره شهرستان کمیسیون توصیف منتظر به عنوان “یک قدم جنگنده برای همه فرزندان و خانواده یک حامل استاندارد برای آموزش با کیفیت بالا و یک شریک اختصاص داده شده برای عدالت و حقوق صاحبان سهام. Marny خواهد بود به شدت از دست رفته.”

منتظر پدر Zahoua منتظر بود در بیمارستان بستری و در شرایط بحرانی با این بیماری است. اما او بهبود یافته به این مرحله او می تواند در نظر گرفته شود یک ونتیلاتور چند هفته پیش گفت: باند منتظر یکی از دختران خود را در یک Facebook مجوز های ارسال و.

در سال 2017 Marny منتظر انتخاب شد به هیئت مدیره مدرسه و تبدیل آن رئیس این سال است.

“ما آماده یک جشن برای بازگشت او و صبر کردم و صبر کردم اما او هرگز به خانه آمد” خانواده خواند. “ما دعا و دعا برای یک معجزه اما هیچ کدام اعطا شد.”

یک GoFundMe صفحه شروع به کمک به این خانواده با هزینه های درمانی توضیح داد که Marny منتظر شروع به داشتن علائم در مارس 3, از جمله خستگی از دست داد حس چشایی و تب و لرز. وضعیت او بدتر شده در مارس 7 و یک تست است که بعد تایید او COVID-19.

منتظر دختر همونگ پناهندگان در رشد east St. Paul و با حضور Longfellow مدرسه ابتدایی در واشنگتن مدرسه و آرلینگتون دبیرستان. او فارغ التحصیل شد و در سال 2007.

او فارغ التحصیل از دانشگاه دولوت مینه سوتا در سال 2012 و یک مدرسه مدیر اداری در همونگ آکادمی بین المللی در مینیاپولیس قبل از برنده شدن در یک صندلی در St. Paul هیئت مدیره مدرسه.

“Marny یاد می شود به عنوان الهام بخش جامعه, سازمان, یک رهبر شجاع و قهرمان شدید برای آموزش برابری جنسیتی و نژادی و عدالت” که در بیانیه خود ادامه داد. “او یک فداکارانه بنده های عمومی ساخته شده است که جامعه مشکلات او وظیفه را حل کند.”

مقدمات مراسم تشییع جنازه در حال انتظار.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de