دهلی نو: آنچه از مذاکرات بین هند و چین فرماندهان نظامی در خط کنترل واقعی (LAC) در لاداخ در شنبه ؟ هند وزارت امور خارجی (MEA) قرار دادن یک بیانیه تقریبا 24 ساعت بعد در روز یکشنبه بیان کرد که دو طرف توافق کردند که به صورت مسالمت آمیز حل و فصل کنونی موضوع حاشیه در شرق لاداخ مطابق با معاهدات دو جانبه و همچنین توافق میان رهبری دو کشور.

به عبارت دیگر parleys برگزار شد بین نارندرا مودی و شی جینپینگ در جلسات اخیر از جمله اجلاس سران در Mamallapuram سال گذشته را تحمل کرده اند در مرز موضوع است.

ارتش هند را 14 فرمانده سپاه Lt Gen Harinder سینگ و افراد ارتش آزادی بخش جنوب سین کیانگ نظامی منطقه فرمانده Maj Gen لیو لین ملاقات در مرز پرسنل جلسه نقطه در Maldo بر طرف چینی از لاک در Chushul بخش Ladakh. این مذاکرات به طول انجامید بیش از پنج ساعت.

پس از نشست مقامات ارتش هند در جریان شمالی ارتش فرمانده Lt Gen Y K جوشی و فرمانده ارتش ژنرال MM Naravane در نتیجه. ارتش نیز در جریان مشاور امنیت ملی agnew, رئیس دفاع خدمات نسل Bipin Rawat و وزارت امور خارجی. جزئیات جلسه همچنین با توجه به سازمان بنادر و دریانوردی.

در بیانیه خود در روز یکشنبه, MEA گفت: “هر دو طرف اشاره کرد که در این سال مشخص شده 70 سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک بین دو کشور و توافق کردند که اوایل قطعنامه خواهد کمک به توسعه ارتباط است.

“بر این اساس دو طرف ادامه خواهد داد نظامی و دیپلماتیک درگیری برای حل و فصل این وضعیت و برای اطمینان از صلح و آرامش در مناطق مرزی ،

در طول مذاکرات هند گزارش شده است که خواسته چین به بازگشت به وضعیت موجود از مارس سال 2020 در لاک در Ladakh بخش. هند طرف به دنبال آن است که چین باید عمل مختلف موافقت نامه امضا شده توسط دو طرف برای پایین آوردن تنش در لاک.

هند خواسته چین به منظور کاهش ساخت تا از نیروهای خود را در لاک و برگرداندن به وضعیت موجود آوریل در Pangong Tso, چشمه های آب گرم و Galwan دره. طرف چینی در اعتراض به ساخت و ساز جاده در لاک آن افزایش یافته است که ارتش هند توانایی بسیج نیروهای بسیار سریع تر در مناطق کوهستانی Ladakh. اما هند با اشاره به این که همه فعالیت های ساخت و ساز می گذرد به خوبی در داخل سرزمین های هندی.

در بعد از ظهر شنبه ارتش هند با صدور بیانیه ای که گفت که هند و مقامات چینی همچنان درگیر از طریق تاسیس نظامی و کانال های دیپلماتیک برای رسیدگی به وضعیت فعلی در هند-چین مناطق مرزی. “در این مرحله هر گونه نظری و بی اساس گزارش در مورد این درگیری خواهد بود و نه مفید و رسانه ها توصیه به خودداری از این گزارش گفت:” بیانیه است.

در ضمن چینی دولتی به رسانه ها گفت: هند باید فورا متوقف کردن تحریک آمیز عمل می کند در امتداد مرز و احترام به چین خط پایین موضع مشترک مرز “و در غیر این صورت بن بست نخواهد بود واقعا حل شود.”

گلوبال تایمز در یک گزارش گفته است که چینی ناظران پیش بینی می کنند که نظامی دو کشور پس از چهار نشست سطح بالا را متوقف عملیات “تا حدودی” اما مرز تنش ممکن است همچنان به طور عمده به علت هند تمایل “بازی خرده کلاهبرداری در مرز.”

در یک جداگانه سرمقاله جهانی بار گفت که هند باید تحریک توسط ما به چین نمی خواهد داد تا هر اینچ از خاک و چین را نمی توان در یک نقطه ضعف در هر چین-هند عملیات نظامی در امتداد مرز منطقه است.

در این جلسه هند مطرح Pangong Tso که در آن چین آورده اضافی نیروهای نظامی و تن به تن, چادر در اطراف انگشت 4 برای جلوگیری از هند از نیروهای گشت تا انگشت 8 منطقه در تلاش برای تغییر وضع موجود. آن را در Pangong Tso دریاچه, که در آن دو طرف درگیر در یک برخورد در مداخله شب مه 5 و مه 6.

در Galwan دره چینی آورده اند نیروهای خود را در خاک است که هرگز مورد مناقشه است. PLA ناراضی است با 255 کیلومتر Darbuk-Shayok-Daulat التماس Oldie جاده ای است که متصل به پایه قراقروم منتقل می کند. چینی حضور در Galwan تهدید به DS-DBO جاده ها به عنوان آنها می تواند قطع این مهم جاده ها است. وجود دارد در حال حاضر بیش از 10 دور مذاکرات برگزار شده در حال حاضر بین دو طرف در سطوح مختلف از فرمانده افسران تیپ عمده سطح عمومی به تلاش برای حل و فصل این مسئله است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de