تظاهرات مسالمت آمیز به خیابان ها ریختند در مینیاپولیس در روز شنبه در یک درخواست پال خواستار قطع بودجه دولت مینیاپولیس اداره پلیس — یک تقاضا که شهردار یعقوب فری به آنها گفت که او نمی تواند پشتیبانی.

وجود دارد هیچ مقام رسمی برآورد از جمعیت است و اندازه اما سازمان دهندگان می گویند چند هزار نفر حضور داشتند مارس.

اعتراض یکی از بسیاری از سراسر کشور بیش از مرگ جورج فلوید پس از مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. فلوید از مرگ برانگیخته ملی گفتگو در مورد defunding یا کوچک سازی ادارات پلیس.

سازماندهی شده توسط مینیاپولیس, حمایت, گروه, سیاه, سند چشم انداز, این رویداد آغاز شد و در Bottineau میدان پارک به تصویب مینیاپولیس پلیس فدراسیون اتحادیه ستاد به پایان رسید و در خارج فری را صفحه اصلی.

در حالی که چند تن از اعضای شورای شهر مینیاپولیس حمایت از انحلال این گروه در حمایت از یک مدل فراخوانی برای جامعه به رهبری, ایمنی, فری گفت و به نفع اصلاحات به جای.

به عنوان معترضان متوقف شده در نزدیکی خانه اش فری پدید آمده و گفت: “من از آمدن به grips با خود من مسئولیت شکست خود من در این است.” هنگامی که معترضان پرسید که آیا او خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت از بخش فری گفت: “من نمی پشتیبانی کامل لغو اداره پلیس است.” او سپس گفت: به ترک جمع آوری و انجام داد.

ماه مارس برجسته خوانش شعر بومی نماز, رقص, پلاکارد از همه نوع و شعارهای “جورج فلوید!” و “سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست!”

هنگامی که ازدحام کشیده بیرون پلیس مقر اتحادیه در خیابان دانشگاه است که احاطه شده توسط زنجیره ای پیوند حصار آنها فریاد زد: “شما در مورد از دست دادن شغل خود را!” یک بنر که اظهار داشت: “بسته کسب و کار” آویخته شد از ساختمان.

پلیس با حضور در راهپیمایی به نظر می رسد محدود به تعدادی از افسران بر روی دوچرخه نگه داشته خود را از راه دور. مارس, سازمان, پوشیدن روشن نارنجی و جلیقه های زرد, برخی, در, دوچرخه, هدایت ترافیک به دور از راهپیمایان,’ مسیر.

شرکت کنندگان تحت فشار قرار دادند طفلانه برافراشتند کودکان نو پا بر روی شانه های خود و سگ راه می رفت.

پرداختن به این جمعیت تشکر. Ilhan Omar, D -, Minn. گفت: زمان برای دپارتمان اصلاحات را تصویب کرده است. “مینیاپولیس اداره پلیس فاسد است به ریشه و تا زمانی که ما از بین بردن آن ما خلاص شدن از شر است که سرطان و ما اجازه می دهد برای چیزی زیبا به افزایش است.”

ناتاشا بایرز از بلومینگتون گفت: او با حضور در راهپیمایی و حمایت شود چرا که “پلیس در حال از بین بردن سیاه مردمی آنها در حال کشتن ما بدون هیچ دلیل.”

دیگران گفتند که امید تغییر رخ خواهد داد. “من می خواهم به قادر به راه رفتن در خارج از خانه و نترس که من قصد دارم به حمله” توسط پلیس و یا می میرند گفت: Jaaz پسر عموی مینیاپولیس. “این نسل ما این است که جهان ما در زندگی می کنند.”

شورای شهر رای دادند جمعه به ممنوعیت افسران پلیس با استفاده از chokeholds و گردن محدودیت و تقویت قوانین برای افسران به مداخله اگر یک همکار است که با استفاده از نیروی بیش از حد. این عمل نیاز به یک قاضی را تایید.

 

نویسنده کارکنان کتی رابرتز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله