قبل از افسر سابق Derek چوین زانو در جورج فلوید گردن سوم حوزه در جنوب مینیاپولیس به حال شهرت بودن به افسران پلیس که توسط قوانین خود را دارند.

یک افسر لگد یک دستبند مظنون در صورت خروج از فک او در قطعه. افسران ضرب و شتم و تپانچه-شلاق یک مظنون در یک پارکینگ به ظن سطح پایین اتهام مواد مخدر. دیگران را مورد آزار و اذیت ساکنان جنوب مینیاپولیس پروژه مسکن آنها به عنوان سرپرست به کار و مجاز فحشا مظنون به لمس آلت تناسلی خود را برای چند دقیقه قبل از دستگیری آنها در معاون نیش.

این و بیشتر اثبات حوادث دقیق در سوابق دادگاه و پلیس, گزارش, کمک, توضیح یک ضرب المثل اغلب توسط همکار پلیس برای توصیف سبک پلیس تمرین سوم: وجود راه که مینیاپولیس اداره پلیس کار را انجام میدهد و پس از آن وجود دارد راه آنها آن را انجام دهد “در Threes.”

بین سال های 2007 تا سال 2017 این شهرستان پرداخت می شود $2.1 میلیون دلار برای حل و فصل سوء دعاوی مربوط به سوم حوزه افسران. قضات باید پرتاب کردن موارد برای “ظالمانه” رفتار ماموران و دادستان مجبور به رها کردن اتهامات عنوان شده برای جستجوهای یافت می شود غیر قانونی با توجه به سوابق دادگاه.

با نام تجاری تهاجمی پلیس بر روی صفحه نمایش در Floyd تصویری شده است عمل استاندارد برای برخی از سوم حوزه افسران در هنگام برخورد با متهمان از خشونت پرهیزی در پایین سطح جرایم اغلب مربوط به مردم از رنگ گفت: ابیگیل Cerra, یک کمیسر مینیاپولیس’ پلیس انجام نظارت کمیسیون.

“مشتریان من به طور مداوم گرفتن مقعد جستجوهای گفت:” Cerra, که او نیز شده است و یک مدافع. “هنوز در بیمارستان است. در سومین حوزه.”

چوین و سه تن دیگر از افسران که کمک در Floyd بازداشت — همه آنها مشغول به کار در سوم حوزه — شلیک نشده است و در حال حاضر با اتهامات جنایی. است که راضی نمی معترضان که در ادامه به فراخوان برای عمل بیشتر از مسئولان شهرستان اعم از شدت تعمیرات اساسی برای از بین بردن نیروی پلیس است.

افسران شرکت کننده در Floyd کشتن آنها می گویند بازتابی گسترده تر از مسائل است که باید سایه مینیاپولیس اداره پلیس برای چند دهه. آن تیره و تار روابط با جوامع اقلیت منعکس شده در بخش نگران کننده نابرابری در آن استفاده از زور و مرگ و میر از دیگر غیر مسلح سیاه مردان در حال حاضر نقشه کشی بی سابقه ملی آغاز شد.

در حالی که 40 درصد از ساکنان این شهرستان را مردم رنگ و 74 درصد از تمام مینیاپولیس, موارد پلیس با زور آنها را شامل. مردم سیاه و سفید هستند و در پایان دریافت از افسران نیروی 63 درصد از زمان با توجه به های اخیر وزارت اطلاعات در دسترس است. و با وجود اجرای ده-تشدید آموزش و دوربین های بدن, شکایت علیه ماموران در ادامه به افزایش با توجه به 2019 گزارش سالانه.

مدافع اردن Deckenbach گفت: فلوید فیلم “100% سازگار با ساعت ها و ساعت ها و ساعت از بدن دوربین فیلم من را تماشا کرده ام در طول سال است.”

هفته گذشته وزارت مینه سوتا حقوق بشر اعلام کرد آن را بررسی دهه گذشته از اداره پلیس را در سیاست ها و روش برای تعیین اگر افسران درگیر در سیستماتیک تبعیض علیه اقلیت ها ، به گزارش ایسنا ، ctq خواسته است وزارت دادگستری به صورت مشابه بررسی در سطح فدرال و کنگره ایالات متحده Ilhan عمر فراخوانی برای یک آژانس فدرال متمرکز بر سوء جنایی پلیس.

در بیانیه رئیس پلیس Medaria Arradondo گفت که پس از مصرف بیش از گروه او منتشر شد “بیانیه چشم انداز” ترسیم انتظارات خود را برای هر افسر در نیروی.

“وجود دارد هیچ حوزه تغییر و یا کارکنان عضو که معاف از این انتظارات” Arradondo گفت. “کارکنان که انحراف از این انتظارات باید در معرض اقدام اصلاحی به آنها را به انطباق با انتظارات است.”

احتراق مخلوط

Cerra معتقد است سوم حوزه فرهنگ خرما به بدنام مترو باند Strike Force. دولت تعطیل نیروی کار در سال 2009 پس از یک بررسی نشان داد ماموران به سرقت برده پول و ماشین و شواهد دیگر و به طور معمول ضرب و شتم متهمان از جمله در یک مورد یک افسر لگد زدن 2 کودک در سر. دولت به پرداخت بیش از $3.6 میلیون دلار به قربانیان اعتصاب نیروی سوء.

برخی از نیروی کار ماموران به پایان رسید تا در سوم حوزه.

گرگ Hestness بازنشسته مینیاپولیس معاون رئیس فکر می کند حوزه را از خود راضی swaggering فرهنگ تاریخ به سال 1980 زمانی که سیل نقل و انتقالات از مرکز شهر اولین حوزه و پس از آن-به تازگی توقیف ششم حوزه آورده احتراق مخلوط از “پیشکسوت” و “جوان ویتنام دامپزشکان.”

“سومین حوزه بود و نوع خواب آلود تا سپس گفت:” Hestness. تقریبا یک شبه به حوزه فرهنگ تغییر, او گفت: ناگهان تاخت و تاز کردن با یک نام تجاری جدید از “go-اهل عمل و سخت شارژر.”

سوم را پوشش می دهد, مینیاپولیس,’ بزرگترین منطقه جغرافیایی محدود بین ایالتی 35W, I-94 و رودخانه می سی سی پی. این شامل برخی از مهمترین نژادی متنوع محله در مینیاپولیس مانند زمین کوچک با یک پروژه مسکن است که مدت طولانی است که در قلب منطقه شهری آمریکا جمعیت هند.

در حالی که وزارت اطلاعات نشان می دهد که افسران در اول و چهارم حوزه استفاده از نیروی بیشتر افسران در سوم هستند بیشتر احتمال دارد به استفاده از آن زمانی که در پاسخ به یک تماس. سال overaggressive پلیس رانده بودند گوه بین جوامع اطراف و حوزه.

“این نوع مانند یک زمین بازی rogue پلیس گفت:” پل Applebaum یک وکیل است که متخصص در civil police سوء موارد است. او گفت که او تا به حال یک زمان سخت در تولید شاهدان به جلو آمد که او در زمینه مناسب مربوط به ساکنان زمین کوچک از آنجا که بسیاری از ترس اقدامات تلافی جویانه از افسران.

جف Jindra سابق سرپرست برای مترو باند Strike Force در خدمت به عنوان گروهبان سوم حوزه جامعه پاسخ تیم نیروی کار است که در زمینۀ مواد مخدر و فحشا و کیفیت های دیگر از مسائل زندگی. Jindra که پس از بازنشسته متصلب تا چند شکایات و پرونده های حقوقی برای استفاده بیش از حد از زور در طول سال. در یکی بسیار شایع مورد شهرستان پرداخت $110,000 به یک قتل مشکوک است که شکایت Jindra برای خشونت ادعا کهنه افسر لگد او را در حالی که دستبند به دست و فک او شکست در مکان های مختلف نیاز به صفحات فلزی برای قرار دادن آن را به عقب با هم.

آن جامعه پاسخ تیم که بازداشت ویکتور Gaten یک مرد سیاه و سفید در سال 2015 در E. دریاچه خیابان فقط بلوک از سوم حوزه در ظن در اختیار داشتن مواد مخدر. پس از مقابله با او یک افسر ضربه او با دید بالای خود را تپانچه. یکی دیگر از کریستوفر ریتر دار Gaten خیلی سخت است که او انداخت و او را به خارج و نیاز به آمبولانس با توجه به سوابق دادگاه.

“آنها می تواند من را کشته اند در سمت راست وجود دارد,” Gaten بعد گفت: Hennepin County قاضی Toddrick Barnette.

افسران بازیافت مواد مخدر, اما Barnette را رد کرد و این اتهامات با توجه به ماموران “ظالمانه” انجام گفت او را باور نمی کند برخی از افسران شهادت.

“این یکی از دلایلی است که چرا برخی از شهروندان در مینیاپولیس با مشکلات مینیاپولیس پلیس” Barnette در حال حاضر شهرستان قاضی گفت: از افسران در یک 2015 دادگاه.

ریتر شد و در نهایت اخراج از گروه و محکوم در سال 2017 از لگد زدن به یک دستبند مظنون در صورت شکستن این مرد فک و دندان و ترک او را با آسیب تروماتیک مغز.

در ماه ژانویه افسران از سوم حوزه متوقف Troy کارلتون Donicht پس از دیدن او رانندگی یک ماشین است که گزارش شده بود به سرقت رفته است. یک افسر فریاد زد: “من قصد دارم به شما شلیک در سمت راست سر!” عنوان یکی دیگر از پاره پاره او را از خودرو با توجه به متن بدنه دوربین. دوشنبه گذشته پس از فلوید تظاهرات دادستان کاهش یافته و از اتهامات عنوان شده علیه.

چند مشکل پلیس ؟

مدافعان سوم می گویند که مشکل نهفته است با چند مشکل پلیس نه با کل حوزه.

Al Berryman یک رئیس جمهور گذشته پلیس اتحادیه اروپا می گوید که آن را آسان برای وزارت منتقدان به نقطه انگشتان پس از فلوید اختلاف است.

“اگر این مرد انجام شده بود آن همه, همراه, پس چرا او خارج وجود دارد؟” Berryman گفت: از چوین که متصلب تا حداقل 17 غیر نظامی شکایت که فقط یکی از آنها منجر به نظم و انضباط. “این همیشه زحمت من که خیلی پچ پچ در مورد آنچه که شده است انجام می شود و در عین حال شهردار رئیس بخش: چرا شهردار انجام نمی هر چیزی در مورد برخی از این مردم؟”

مارگاریتا ارتگا یک جامعه سازمان در زمین کوچک گفت که حوزه افسران ساخته شده اند بیشتر از تلاش در سال های اخیر برای رسیدن به ساکنان از جمله دو پلیس و دو و میدانی لیگ افسران که مربی تیم جوانان دختران سافتبال بانوان تیم به نام رفیق قرمز خرس.

اما به دلیل بی شماری بد پلیس اجرا-ins در طول سال ها “جامعه ما تمایل به تماس با پلیس به عنوان اغلب به این دلیل که آنها نمی دانند چه واکنش در حال رفتن به,” او می گوید.

نهفته خشم بیش از پلیس انجام منفجر شد و به اعتراضات گسترده و شورش فلوید پس از مرگ است. سمت جنوب مقر پلیس در 3000, Minnehaha, Av. به سرعت تبدیل به یک نقطه کانونی از معترضان خشم.

تظاهرکنندگان گذاشته محاصره ساختمان در مارس 28 و یورش برده و پس از آن پلیس رها شده خود را ارسال. پس از غارت ساختمان آنها تنظیم آن را به آتش کشیده.

کارکنان نویسندگان لیز Navratil و جف Hargarten کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله