مینه سوتا را coronavirus تعداد افزایش 388 روز یکشنبه با 16 و میر

Category: کیمیا | No comments

مینه سوتا روز یکشنبه افزود 388 تایید موارد COVID-19 به آن ایالت شمارش روز یکشنبه و 16 و میر ناشی از رمان های ویروسی دستگاه تنفسی بیماری است.

از 1.9 میلیون نفر از COVID-19 که تشخیص داده شده اند, در سراسر کشور, 27,886 شده اند در مینه سوتا از جمله حدود 3000 کارکنان مراقبت های بهداشتی. در مورد 23,000 Minnesotans باید از بهبود علائم خود را و دیگر نیاز به باقی می ماند در انزوا با توجه به مینه سوتا وزارت بهداشت.

در مجموع 1,186 Minnesotans فوت کرده اند با تایید مواردی از این بیماری است. بیش از 90% از مردم در مینه سوتا که فوت کرده اند از این بیماری شد و در سن 60 یا با توجه به یک استار تریبیون تجزیه و تحلیل داده دولت است.

یکشنبه Marny Xiong, رئیس, St. Paul هیئت مدیره مدرسه تبدیل به یکی از جوانترین قربانیان این بیماری در مینه سوتا است. منتظر, 31 شده بود بدحال با COVID-19 ماه گذشته و مرگ او در دانشگاه مینه سوتا فرویو مرکز پزشکی.

منتظر انتخاب شد به St. Paul هیئت مدیره مدرسه سه سال پیش و آن شد رئیس این سال است.

از 16 جدید مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه, 14 از زندگی مردم در دراز مدت مراقبت از زندگی کمک و یا گروه خانه برای سلامت رفتاری. همه جدید و میر به جز یکی در Hennepin شهرستان اتفاق افتاده است در افرادی که حداقل 60 سال است.

تعداد افرادی که به طور منظم و فشرده در سطوح مراقبت در بیمارستان برای COVID-19 دارای کاهش بوده است در روزهای اخیر.

در روز یکشنبه وجود دارد 199 نفر در بیمارستان های فشرده-مراقبت های ويژه برای درمان COVID-19 کمترین تعداد از آوریل 13. وجود دارد یکی دیگر از 251 مردم به طور منظم در تخت بیمارستان روز یکشنبه به پایین ترین سطح از مارس 10.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>