مینه سوتا آنلاین مدارس جذب علاقه در میان همه گیر

Julez واگنر فرار قلدری و disenchantment با ادینا مدارس دولتی راه خود را به روز فارغ التحصیلی با مطالعه تقریبا در BlueSky آنلاین.

در St. Paul ایزابل فاولر شدت مستقل پنجم کلاس منتقل شده به آموزش آنلاین هم از طریق مینه سوتا اتصالات آکادمی (MNCA) بنابراین او می تواند آموزش و رقابت به عنوان یک شکل اسکیت باز.

دو مدرسه تاسیس شد قبل از COVID-19 pandemic مجبور خانواده ها در سطح ایالت به اغلب خسته کننده جهانی آموزش از راه دور.

در حال حاضر به عنوان MNCA, BlueSky و دیگر مدارس آنلاین گزارش افزایش علاقه در ارائه خود را و چشم انداز آجر و ملات مدارس هنوز به حل و فصل برای سقوط این سوال مطرح می شود: چگونه قوی از یک گزینه هستند ؟

جف Plaman آنلاین و دیجیتال آموزش متخصص برای مینه سوتا وزارت آموزش و پرورش (MDE) گفت: هفته گذشته که آژانس views مدارس به عنوان “بهبود مستمر.” در میان آنها تمام وقت برنامه جامع پوشش متعدد نمرات و صدور دیپلم و مکمل آنهایی که ارائه دوره های آموزشی برای دانش آموزانی که هنوز به مدرسه بروند در خانه خود منطقه.

اما MDE است پرچم آنلاین منشور مدارس برای سقوط کوتاه در نرخ فارغ التحصیلی. بسیاری از مدارس نیز ارسال نتایج بدون زرق و برق در سمت دانشگاهی به خصوص در ریاضی دیرین نقطه چسبیده به صورت آنلاین مدارس در سراسر کشور.

یک استار تریبیون بررسی 2018-19 نمره آزمون داده ها نشان داد دولت حاضر مدارس به طور متوسط 27 درصد از نظر دانش آموزان که تست مهارت در ریاضی.

نتایج جستجو برای مدارس فردی در محدوده 8 درصد از دانش آموزان جلسه ریاضی استاندارد در بینش مدرسه مینه سوتا در بروکلین مرکز به 43 درصد از دانش آموزان مهارت در سایبر ایجاد آکادمی در سنت پل.

در فارغ التحصیلی جلو, استار تریبیون تجزیه و تحلیل نشان می دهد که 53 درصد از آنلاین دانش آموزان فارغ التحصیل شد و در عرض چهار سال 2019 در مقایسه با 91 درصد از دانش آموزان در مدارس سنتی و 63 درصد در مدارس.

مدرسه آنلاین رهبران می گویند که در حالی که آنها را جذب بالا و دستاوردهای به دنبال انعطاف پذیری با برنامه های خود را, آنها همچنین قرعه کشی دانش آموزان که گذرا هستند یا کسانی که تلاش کرده اند با خود روان یا سلامت جسمی یا کسانی که تا به حال تروما در زندگی خود را.

این بدان معناست که بسیاری از وارد پشت در مطالعات خود — بسیار شبیه به بچه ها در یک منطقه جایگزین مدرسه Plaman گفت.

دولت با تمرکز بسیار از کار خود را با مدارس آنلاین در کمک به آنها در ایجاد روابط قوی بین دانش آموزان و معلمان.

آنجلا Jerabek بنیانگذار و مدیر اجرایی بر مرکز گفت: MDE است به تقدیر می شود برای رویکرد خود را.

او رهبری آموزشی در رابطه ساختمان برای آژانس اخیرا به عنوان بخشی از midstream پاسخ به دولت در دو ماه-به علاوه حرکت به آموزش از راه دور. اما Jerabek گفت: دولت نمی تواند از دست دادن بینایی از پيشرفت تحصيلی.

“کسانی که مهارت های درهای باز” او گفت:. “ریاضی و سواد هستند nonnegotiable در این جامعه است.”

Plaman گفت: MDE ساخته شده است که راهبردهای آموزشی برای ریاضی یک بخشی از یک daylong آنلاین و آموزش دیجیتال اجلاس آن است که میزبانی برای مربیان در هر یک از چهار سال گذشته.

ایالت قرعه کشی

مینه سوتا در حال حاضر دارای 37 آموزش آنلاین ارائه دهندگان. در سال گذشته این برنامه با دریافت یک مبلغ 76 میلیون دلار در کمک های دولت است.

از مدارس در ایالت مینه سوتا اتصالات آکادمی ارائه می دهد بهترین مثال از یک برنامه بالقوه برسد. در حدود نیمی از آن از 2800 دانش آموزان زنده در منطقه مترو با بقیه ساکن در تقریبا “در هر گوشه و مخفیگاه در دولت” اصلی ملیسا گولد گفت: به تازگی.

چوب پین نقشه نشان می دهد خانواده ها در منطقه برتر ملی ،

دانش آموزان دریافت براش وام بگیرم لپ تاپ و خانواده صادر متوسط ماهانه اینترنت حق الزحمه بر اساس سه ماهه.

مدرسه یک بخش از ارتباطات آموزش و پرورش ملی K-12 آموزش آنلاین ارائه دهنده ارائه می دهد که برنامه درسی و نشان داده است تمایل به انتقاد از به اصطلاح سایبر منشور.

در 2011-12, BlueSky جان سالم به در برد تلاش MDE به آن را تعطیل کند. آژانس ادعا کرده مدرسه تجاوز دولت مورد نیاز فارغ التحصیلی اما یک قاضی اداری در بر داشت MDE موفق به اثبات “سابقه عمده و یا نقض مکرر قانون است.”

در حدود همان زمان یک دولت قانونی ممیزی در بر داشت که تمام وقت آنلاین دانش آموزان در مینه سوتا بود کم البته-اتمام نرخ بالاتر از متوسط نرخ ترک تحصیل و تمایل به از دست دادن زمین در حالت استاندارد تست های ریاضی.

از آن پس امی لارسن در حال حاضر سرپرست BlueSky شده توسط افتخار, MN, انجمن مدارس به عنوان آن 2019 منشور رهبری برنده جایزه و گولد از مینه سوتا اتصالات آکادمی گفت که مدرسه او همچنان به بهبود آموزش ریاضی در حالی که همچنین تصدیق آن باقی مانده است یک مشکل منطقه محتوا به صورت آنلاین زبان آموزان.

“این است که کمی از یک سردرگمی چرا ریاضی متفاوت است برای دانش آموزان آنلاین,” او گفت:. “اگر ما تا به حال سحر و جادو ما قطعا بهبود یافته است و آن را بیشتر از ما دارند.”

ناتالی فاولر که دخترش ایزابل در حال مطالعه آنلاین در MNCA برای دو سال در حال حاضر گفت: از آن شده است یک تجربه بزرگ است. به عنوان یک مادر, او گفت که او انتظار ندارد به اتهام کسی را از آموزش و پرورش و عصبی شد.

او توضیح می دهد که در موضوعات ریاضی به ایزابل در زمان, او گفت:, اما ایزابل همچنین شرکت در “زمان به بحث” جلسات با معلمان ریاضی که راه رفتن دانش آموزان از طریق مشکلات.

“این به او اعتماد به نفس زیادی,” او گفت:.

از زمان شروع این بیماری همه گیر MNCA دیده می شود 51 درصد افزایش والدین علاقه خود را آنلاین برنامه نویسی.

زمان فارغ التحصیلی

MDE به عنوان بخشی از آن “ستاره شمال” مدرسه سیستم پاسخگویی پرچم مدارس با چهار سال فارغ التحصیلی نرخ زیر 67% — مقدماتی آنها برای حمایت از طریق دولت منطقه ای مراکز تعالی.

MNCA فارغ التحصیلی نرخ در حال حاضر در 75% و BlueSky را در 42% مدرسه رهبران می گویند.

مانند BlueSky سایبر ایجاد کرد آکادمی ساخته شده اجتماعی-عاطفی یادگیری بخشی از آن بهبود استراتژی و در این سال مدرسه دیدم 78 درصد از سالمندان فارغ التحصیل از جمله هر یک از 12 سالمندان که بوده است با برنامه برای چهار سال مقامات می گویند.

واگنر این BlueSky ارشد می تواند شرکت در یک فرد در مراسم روز شنبه اگر نه برای این بیماری همه گیر. اما او بوده ام در هیچ خلق و خوی برای جشن او گفت: با استناد به جورج فلوید مرگ است.

“وزن جهان شده است و احساس فوق العاده سنگین” او گفت:.

عدالت اجتماعی و خشونت پلیس سوخت هنری او. واگنر یک موسیقیدان است و اعتبارات BlueSky و تجربه آنلاین با دادن زمان و آزادی بیان خودش است.

به عنوان برای ریاضی او گفت که او قادر به ارتباط مجدد با آن با یادگیری چگونه این امر در جهان او است.

هدف او این است که به یک جامع دکتر کمک به بهبود زندگی در اطراف او.

و به آن پایان واگنر به آغاز طرح مطالعات این سقوط در ماهاریشی دانشگاه بین المللی رویای او مدرسه و یک آنلاین که در آن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de