مسکو: کشورهای عضو اوپک و روسیه و متحدان توافق در روز شنبه به گسترش رکورد تولید نفت کاهش تا پایان ماه جولای طولانی یک معامله است که کمک کرده است تا قیمت نفت در دو ماه گذشته با خروج تقریبا 10 درصد از جهانی منابع از بازار است.

این گروه شناخته شده به عنوان اوپک+ همچنین خواستار کشورهایی مانند نیجریه و عراق که بیش از سهمیه تولید در ماه های مه و ژوئن جبران فوق العاده با کاهش در ماه جولای تا سپتامبر است.

اوپک+ تا به حال در ابتدا توافق کردند که در ماه آوریل که این امر کاهش عرضه توسط 9.7 میلیون بشکه در روز) در ماه ژوئن برای سرپا نگه داشتن قیمت ها که فرو ریخت با توجه به کروناویروس بحران است. کسانی که کاهش به علت مخروطی به 7.7 میلیون بشکه از ماه جولای تا دسامبر.

“تقاضای بازگشت به عنوان بزرگ نفت بر اقتصاد ظهور از همه گیر مستند. اما ما نه از جنگل و در عین حال چالش های پیش رو باقی می ماند” عربستان وزیر انرژی شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان گفت: ویدیو کنفرانس اوپک+ وزیران.

معیار قیمت نفت خام برنت صعود به سه ماه اخیر در روز جمعه بالاتر از $42 در هر بشکه پس از غواصی در زیر 20 دلار در ماه آوریل است. قیمت ها هنوز هم باقی می ماند یک سوم پایین تر از در پایان 2019.

“قیمت می توان انتظار داشت به طور قوی از شنبه نگه داشتن خود را از $40 به علاوه سطح” گفت: Bjornar Tonhaugen از Rystad انرژی است.

عربستان سعودی در اوپک عملا رهبر و روسیه را مجبور به انجام یک عمل متعادل هل دادن تا قیمت نفت خود را برای دیدار با بودجه نیاز دارد در حالی که رانندگی در آنها بسیار بالاتر از 50 دلار در هر بشکه برای جلوگیری از تشویق یک تجدید حیات رقیب شیل تولید.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا عربستان سعودی امارات متحده عربی و کویت را گسترش فراتر از ژوئن اضافی خود را داوطلبانه کاهش 1.18 میلیون بشکه است که بخشی از معامله است.

امده موجودی

در مارس معامله شد توافق تحت فشار از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که می خواهد برای جلوگیری از آمریکا در صنعت نفت ورشکستگی.

مغلوب ساختن پیشی جستن که قبلا تهدید به کشیدن نیروهای آمریکایی از عربستان سعودی اگر ریاض عمل نکردند صحبت به روسیه و رهبران عربستان قبل از مذاکرات روز شنبه گفت که او خوشحال بود با قیمت بازیابی.

در حالی که قیمت نفت را تا حدی بهبود آنها هنوز هم به خوبی زیر هزینه ترین شیل تولید کنندگان. خاموش شدن ناگهانی اخراج و هزینه برش همچنان در سراسر ایالات متحده است.

“من این را تحسین اوپک-به علاوه برای رسیدن به یک توافق مهم امروز است که می آید در یک محوری زمان به عنوان تقاضا برای نفت همچنان به بهبود اقتصاد و بازگشایی در سراسر جهان” وزیر انرژی آمریکا دن Brouillette در توییتر نوشت پس از فرمت.

به عنوان جهانی مستندات سهولت تقاضای نفت است که انتظار می رود به بیش از عرضه مدتی در ژوئیه اما اوپک در عین حال برای روشن شدن 1 میلیارد بشکه نفت مازاد موجودی انباشته از مارس.

Rystad را Tonhaugen گفت: روز شنبه در تصمیم گیری کمک خواهد کرد که اوپک کاهش موجودی در یک نرخ از 3 میلیون به 4 میلیون بشکه در ماه ژوئیه-اوت. “سریعتر سهام سقوط قیمت های بالاتر را دریافت کنید,” او گفت:.

نیجریه وزارت نفت گفت: آبوجا حمایت ایده جبران آن بیش از حد خروجی در ماه مه و ژوئن.

عراق با یکی از بدترین رعایت نرخ در ماه مه به توافق های اضافی کاهش اگر چه هنوز روشن نیست که چگونه بغداد را در رسیدن به توافق با نفت رشته در مهار عراق خروجی.

عراق تولید 520,000 بشکه بالاتر از سهمیه خود در ماه مه در حالی که تولید بیش از حد با نیجریه بود 120,000 بشکه آنگولا بود 130,000 بشکه قزاقستان شد 180,000 بشکه و روسیه بود 100,000 بشکه اوپک+ دادهها نشان داد.

اوپک+’s مشترک وزرای خارجه کمیته نظارت بر, شناخته شده به عنوان JMMC دیدار خواهد کرد, ماهانه تا ماه دسامبر به بررسی بازار رعایت و توصیه سطوح کاهش است. JMMC بعدی جلسه برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 18.

اوپک و اوپک خواهد شد+ نگه بعدی خود را برنامه ریزی جلسات on Nov. 30-Dec. 1.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله