یادداشت سردبیر: کوروناویروس ترس در ماه مارس متوقف دختران بسکتبال مسابقات دولت ترک آن نیمه به پایان رسید و قهرمان-کمتر است. بعد از ده هفته سالمندان دبیرستان تحمل ناخوشایند فصل آخر از دوران کودکی است. پیج Bueckers یک فارغ التحصیل ارشد در هاپکینز و امریکا بهترین girls’ بازیکن بسکتبال را نگه می دارد تمرکز بر روی آینده است. به عنوان استار تریبیون سلام کلاس 2020 امروز ما به اشتراک بگذارید پیج داستان و انگیزه.

برش های کوتاه توسط یک روز. ما قرار بود به برنده دوم راست, مسابقات قهرمانی بسکتبال, پایان, back-to-back فصل شکست نخورده. پس از آن چیزی از یک فیلم بد یک در سراسر جهان همه گیر بسته همه چیز را.

این چیز تمام نشده و به نظر می رسید و من تلاش کرده ام به آن را درک کنند. چیزهایی که ما هرگز فکر می کنیم می خواهم دست شد دور گرفته شده است. هیچ مدرسه ؟ شلیک ما در مدرسه با 20 زیر windchill. من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم دست بودن در مدرسه این حد.

این بیماری همه گیر ساخته شده است من می دانم که من باید هرگز چیز کمی را برای اعطا. رفتن به فروشگاه مواد غذایی, رفتن به سرامیک کلاس بازی با دوستان در پارک و رفتن به سینما در حال فعالیت های روزمره من فکر کردم من می خواهم که برای همیشه لطفا برای.

لحظات خاص گرفته شد ، فارغ التحصیلی و مدل, بازی, برای قهرمانی با من هاپکینز هم تیمی های postseason همه ستاره بازی ها و بسیاری از خاطرات. این دردناک است.

اما آن است که بسیار مهم است به فکر می کنم از دیگران و به خصوص در حال حاضر. در واقع من برکت. من یک خانواده بزرگ یک سقف به سر مواد غذایی در یخچال و سلامت در میان دوستان و خانواده. بنابراین بسیاری از زندگی از دست داده به یک ویروس و این امر می تواند اشتباه از من به من فکر می کنم رنج می برند به دلیل من برای رفتن به یک بازی بسکتبال یا رقص.

فقط به عنوان من و دیگر سالمندان — همه ما واقعا در تلاش بودند به درک و تعادل همه که ما در برخورد با احساسات بیشتر. ما غمگین و عصبانی همه را دوباره و دوباره پس از مرگ جورج فلوید. درد بیشتر برای شهر ما و دولت و بیشتر پرسش دشوار است. هنگامی که همه چیز در واقع تغییر برای بهتر ؟ هنگامی که مردم را از رنگ جلوگیری قضاوت پوست خود را? من سفید است. من هرگز قادر به درک آنچه در آن مانند به یک فرد و رنگ آن را ندارد و من هیچ کمتر عصبانی است.

آن لطمه می زند و فقط به فکر که تا چه حد ما باید برای رفتن اما ما باید شروع بشه. وجود دارد نیاز به عمل به جای کلمات. ما باید تغییر کند.

من استفاده می شود که این زمان به تجدید روابط در زندگی من با خدا, من خانواده و دوستان من است. همه باید می خواهید به بیرون آمدن از این قرنطینه و این لحظه ای از تغییر در مینه سوتا با اهداف جدید برای ما چگونه درمان هر یک از دیگر و بیشتر قدردانی برای آنچه که ما را.

در کلاس ما یاد بگیرند که در مورد بزرگترین رویدادهای گذشته است. اما آن را واقعا نمی حوادث خود را که ما مطالعه بیشتر این اثر آن حوادث بود. ما اجازه رفتن به این ویروس و خشونت در شهر ما ما را پایین و تقسیم ما ؟ و یا در حال رفتن به مبارزه با عقب و کار سخت برای بهبود و بیا با هم ؟

من یک مؤمن که همه چیز اتفاق می افتد به یک دلیل. چیزی خوب فقط برای بیرون آمدن از این همه. ما می توانیم با استفاده از این لحظه به طور دقیق در مورد چگونه ما خودمان را. ما می تواند بیرون آمدن از این قوی تر به عنوان یک کشور است.

بله این روزها اغلب به نظر می رسد مانند چیزی از یک فیلم, اما ما خود ما مدیران. ما در نوشتن اسکریپت. ما کنترل چگونه این همه چیز به پایان می رسد.

من همیشه دوست داشتم یک underdog story با یک پایان خوش به طوری که چگونه من قصد دارم به نوشتن اسکریپت. چگونه شما می رویم به نوشتن شماست ؟

* * *

پیج Bueckers خواهد بود یک دانشجوی سال اول در دانشگاه کانکتیکات در این پاییز. اینجا کلیک کنید برای دیدن ستاره تریبون سلام به کلاس 2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net