Snoop Dogg می گوید او رای گیری برای اولین بار در سال 2020 به مغلوب ساختن پیشی جستن از

Category: کیمیا | No comments


Snoop Dogg roasts Trump at a Comedy Central event in 2011.

Snoop Dogg کباب مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کمدی مرکزی رویداد در سال 2011.
عکس: Andrew H. واکر (گتی ایماژ)

West Coast رپ و اینترنت عمو Snoop Dogg می گوید او خواهد ساخت صدای او را شنیده ام در پای صندوقهای رای در این سال برای اولین بار در زندگی خود را.

تبلیغات

در طول مصاحبه با پسر بچه واقعی 92.3 است که در آن خواننده رپ است با پوشیدن یک سر پیچد و برگزاری یک امضا چربی بلانت Snoop نشان داد که او تا به حال نشده است آگاه باشید که او می تواند رای با توجه به سابقه کیفری.

“برای سال های بسیاری از آنها تا به حال من شستشوی مغزی تفکر است که شما نمی تواند رای شما باعث به حال سابقه کیفری,” او گفت:. من “ثبت شده است حذف, بنابراین در حال حاضر من می توانید رای بدهید.”

تبلیغات

اما آن را بی خطر می گویند که یک عامل رانندگی در Snoop تصمیم به انجام وظیفه مدنی در این سال است که مجنون واقعیت است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است رئیس جمهور ایالات متحده است.

“I ain’t هرگز رای دادند و یک روز در زندگی من, اما در این سال من فکر می کنم من میخوام خارج شدن و رای دادن چون من نمی تواند ایستاده به دیدن این پانک در یک سال” Snoop گفت:.

آن را به عنوان یک عامل ایجاد انگیزه به عنوان هر گونه نظر من.

در طول مصاحبه Snoop نیز اشاره شده تاریخ خود را از تماس مغلوب ساختن پیشی جستن—به طور خاص در طول سال 2011 Comedy Central roast سابق ستاره شاگرد.

تبلیغات

“دونالد می گوید او می خواهد به اجرا برای رئيس جمهور و حرکت به کاخ سفید” Snoop شوخی در زمان. “چرا که نه ؟ آن را نمی خواهد اولین بار به شما لگد سیاه و سفید, خانواده, خارج از خانه خود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>