حیدرآباد: Telangana در روز شنبه تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن مانده از SSC عمومی امتحانات در سراسر کشور بودند که با توجه به شروع از تاریخ 8 ژوئن.

این Telangana بالا دادگاه قبلا در این روز گفت: خوب برای امتحانات انجام می شود و از روز شنبه در همه جا به جز در محدوده بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) حیدرآباد سکوندربد و Ranga Reddy مناطق به عنوان coronavirus اپیدمی شایع است وجود دارد.

وزیر K. Chandrashekar رائو, اما تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن کل امر به دلیل وجود بزرگ خواهد بود سردرگمی اگر امتحانات انجام شده است به طور همزمان در سراسر کشور.

وزیر آموزش و پرورش Sabitha ایندرا ردی گفت: Deccan Chronicle که وزیر فکر کردم این بهترین برای به تعویق انداختن امتحانات در حال حاضر و انجام آنها را برای کل دولت در تاریخ بعد زمانی که Covid-19 وضعیت در GHMC منطقه بهبود یافته است.

منابع ارشد در دفتر وزیر گفت: Chandrashekar رائو است به احتمال زیاد به برگزاری جلسه نقد و بررسی با مقامات وزارت آموزش و پرورش در روز یکشنبه به یک تماس نهایی در SSC امتحانات.

دادگاه عالی در روز قبل از آن شنیده دادخواست به دنبال به تعویق افتادن SSC امتحانات. از سوی دیگر دولت نیز فرار کرد استشهاد به اجازه دهید آن را برای تکمیل امتحانات که شروع شده بود فقط وقتی که coronavirus مستند تحمیل شد در ماه مارس.

دادگاه نبود تمایل به اجازه برگزاری امتحانات در GHMC محدودیت در این مقطع. یک بخش نیمکت–متشکل از رئیس دادگستری Raghavendra سینگ چائوهان و عدالت B Vijaysen ردی–با اشاره به این که لخت مطالعه از داده ها با توجه به افزایش Covid-19 موارد به وضوح نشان می دهد که در حالی که حیدرآباد سکوندربد و Ranga Reddy بودند از داغترین نقاط شیوع این بیماری در سایر نقاط Telangana بود یا متوسط یا غیر موجود.

دادگاه گفت: دانش آموزان در GHMC محدودیت حیدرآباد سکوندربد و Ranga Reddy مناطق باید مجاز به گرفتن تکمیلی امتحانات بعد از این سال.

این دانش آموزان در نظر گرفتن تکمیلی امتحانات خواهد بود درمان به عنوان به طور منظم دانش آموزان است.
دادگاه مشاهده: “دولت لازم است به بررسی وضعیت و اگر نیاز بود به تعویق انداختن امتحانات در مناطق دیگر در کشور که ممکن است به طور ناگهانی ظهور به عنوان نقاط.”

جلسه بعدی موکول شده است به 19 ژوئن.

نیمکت اشاره کرد: “اگر چه AG التماس کرد که تنظیم مقالات سوال دشوار خواهد بود مانند یک درخواست است و نه ضعیف و زمینه را برای برگزاری امتحانات و به خطر انداختن زندگی دانش آموزان است. پس از همه, هیچ قحط و غلا از سوالات از دیگر مباحث و موضوعات است که می تواند مطرح شود به منظور آزمون علمی فراست یک دانش آموز است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de