بی قید و شرط وثیقه برای سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین مطرح شد و به $1.25 میلیون دوشنبه بعد از ظهر.

چوین ساخته شده خود را برای اولین بار حضور در دادگاه توسط خوراک ویدئویی دستبند در یک jumpsuit نارنجی نشستن در یک اتاق کنفرانس کوچک جدول.

دادستان متی فرانک استدلال کرد که “شدت این اتهامات را” و قدرت افکار عمومی در برابر چوین ساخته شده او را بیشتر به احتمال زیاد پرواز خطر است. فرانک پرسید مدار قاضی دادگاه Jeannice ردینگ برای بالا بردن وثیقه از $1.25 میلیون از $1 میلیون بدون شرایط و به $1 میلیون از $750,000 با شرایط.

چوین و خود را وکیل اریک نلسون نمی شی در این جلسه که 15 دقیقه به طول انجامید.

چوین, 44, از اوکدیل چهره به اتهام قتل درجه دوم بدون قصد سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

چوین وارد نیست یک درخواست. دادگاه بعدی او ظاهر شد در ماه ژوئن 29.

اولین حضور به طور معمول رویه: این اتهامات می توان به عنوان خوانده شده به متهم اگر چه بسیاری از وکلای صرف خواندن وثیقه استدلال است و دیگری تاریخ جلسه تنظیم شده است.

چوین متهم شد چهار روز پس از کشته فلوید 46-سال-پیرمرد از سنت لوئیس پارک, on May 25. او است که برگزار می شود در $1 میلیون وثیقه در زندان ایالتی در Oak Park Heights.

چوین را همکاران سابق J الکساندر Kueng توماس خط و Tou Thao متهم هستند به عنوان همدستان.

یک ویدیو ضبط شده توسط یک تماشاچی نشان داد چوین زانو در Floyd گردن به او گفت ماموران او نمی توانستم نفس بکشم و به آنها هشدار داد که او قرار بود به مرگ. خط و Kueng بودند از مشاهده ضابط فلوید بدن.

در این ویدئو همچنین نشان داد تماشاگران التماس ماموران برای متوقف کردن و Thao ایستاده سازمان دیده بان نزدیک رد شهود نگرانی.

هر چهار نفر از کار اخراج شدند روز پس از فلوید کشته شد در روز یادبود.

Kueng خط و Thao هر شارژ با یک تعداد از کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس.

سه برگزار شد و در زندان Hennepin شهرستان به $1 میلیون وثیقه بدون شرایط و یا $750,000 وثیقه با شرایط.

وکلای مدافع برای Kueng و لین گفت: یک قاضی در طول مشتریان خود را برای اولین بار حضور در هفته گذشته که آنها پیوستند و نگاه به چوین ترین افسر ارشد برای راهنمایی در صحنه است.

“در همه زمان آقای Kueng و آقای لین تبدیل توجه خود را به که 19 سال کهنه” Kueng وکیل توماس Plunkett گفت: در هفته گذشته. “[Kueng] در تلاش بود — آنها در تلاش بودند برای برقراری ارتباط است که این وضعیت نیاز به تغییر جهت.”

لین وکیل Earl Gray استدلال هفته گذشته که مشتری خود را خواسته دو بار اگر آنها باید رول فلوید را بر روی خود را طرف اما رد شد چوین.

“چه شد [لین] قرار است به انجام … برو به آقای چوین و او را گرفتن و پرتاب او گفت:” خاکستری که قصد دارد به استدلال می کنند در آینده شنوایی وجود ندارد شواهد کافی برای محاکمه به مشتری خود را.

خط و Kueng تا به حال در پاسخ حدود 8:08 p. m. به یک تماس است که یک مرد با استفاده از یک تقلبی $20 bill در جام جهانی مواد غذایی در گوشه ای از خیابان های شیکاگو و E. 38 خیابان. آنها دریافتند فلوید نشستن در یک خودرو در نزدیکی دستبند او را و اقدام به قرار دادن او در تیم ملی ، چوین و Thao وارد برای کمک به.

در حالی که شارژ اسناد گفت: چوین کشیده فلوید از تیم ملی, خاکستری, هفته گذشته گفت که فلوید مقاومت دستگیری “اظهار خود” و بعد “پرواز” از تیم ملی از طریق اعمال خود.

خط مهار فلوید پاها Kueng برگزار شد بر روی پشت خود و چوین زانو در گردن خود را به عنوان او دراز در خیابان.

خط دو بار پرسید که آیا آنها باید رول فلوید بر روی پشت خود اما چوین گفت: آنها را به نگه داشتن او را در موقعیت اتهامات گفت.

در یک نقطه Kueng در زمان فلوید نبض و گفت: همکاران سابق او نمی تواند تشخیص یک. چوین متهم است با نگه داشتن زانو خود را در Floyd گردن برای حدود دو دقیقه پس از Kueng بیانیه.

چوین زانو در Floyd گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه در کل با توجه به شکایت.

Kueng خط و Thao در حال برنامه ریزی برای ایجاد آینده خود را حضور در دادگاه در تاریخ 29 ژوئن.

 

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله