هنر نیست سوخته اما چند سازمان های هنری از جمله سه اجرا توسط مردم در, رنگ, دوره نقاهت بعد از غارت و خرابکاری پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس.

این همونگ مرکز فرهنگی در سنت پل در مجاورت هنر در جنوب مینیاپولیس و سومالی موزه مینه سوتا در مینیاپولیس در میان بیش از 360 شهرهای دوقلو کسب و کار که شد غارت و یا آسیب دیده است.

در مجاورت هنر با نام مستعار JXTA جامعه دیده بان محافظت آن VALT فضا و هنرمند Co-op در 1108 W. برادوی شب از 28 مه تا 2:30 صبح پس از دفع بازدید کنندگان ناخواسته آنها بازنشسته برای شب. با توجه به تصاویر و فیلم های, یک دوجین افراد جوان شکست را به فضایی در حدود 30 دقیقه بعد.

JXTA ارشد فرهنگی تولید راجر Cummings, برآورد خسارت به کمتر از $10,000, از جمله پنجره های شکسته و سرقت از سه دسکتاپ و دو لپ تاپ.

“آنها را ندارد, هر, هنر,” او گفت:. “این احتمالا به ارزش بیش از کسانی که از رایانه است.”

سه یا چهار غارتگران نیز تلاش برای آسیب JXTA گالری و فروشگاه در سال 2007 امرسون Av. N. اما ضلع شمالی سازمان Roxxanne اوبراین را متوقف و آنها را از پرتاب یک آجر از طریق پنجره کامینگز گفت.

JXTA که دارای سه ساختمان در سمت شمال است که با استفاده از آن صفحه کمک مالی به جای کالاهای به سرقت رفته و به صندوق community policing از غروب آفتاب تا طلوع آفتاب در تابستان.

حداقل 17, سمت شمال, کسب و کار آسیب دیده اند بسیاری از آنها در W. برادوی است. وجود دارد در حال حاضر در حال گشت زنی در خیابان وجود دارد با هم متحد شدند و به نگهبان محله باقی مانده فروشگاه مواد غذایی خیلی کم مواد غذایی خروجی.

“ما به دنبال در جامعه پلیس مدل” گفت: Cummings. “مردم ایستاده در خارج و هنگامی که آن را می شود در شب آنها خواهید مطمئن شوید که همه خوب است در [JXTA را] اسکیت پارک, چهار گوشه, کمر از ساختمان ها است.”

آنچه رخ داد کامینگز بود که جوانانی را که غارت JXTA کرده اید می تواند به کار گرفته شده وجود دارد. این سازمان یک انکوباتور برای هنرمندان در سن 12 به 21 ساختمان مهارت است که هر دو توانمند سازی و کارآفرینی و ارائه این فرصت را به کار با هنرمندان حرفه ای. از زمان تاسیس آن JXTA کمک کرده 3,000 کودکان و نوجوانان از طریق آن برنامه های آموزشی. در حال حاضر آن را در استخدام 77 افراد جوان در سال است.

“اگر آنها ثبت نام برای تابستان, آنها می توانند خرید خود را به کامپیوتر,” او گفت:. “ما می تواند آنها را با شغل و هدف و مکان است.”

این همونگ مرکز فرهنگی در 375 دانشگاه Av. W. نیز آسیب دیده بود در شب مه 28. خرابکاری شکست ویندوز در کنار و پشت ساختمان.

“ما به طور خاص نگران این یکی در پشت زیرا مردم می تواند در آمده گفت:” علامت گذاری Pfeifer, مدیر برنامه های. صبح روز بعد کارکنان مرکز سوار کردن ویندوز نقل مکان کرد و کلید مکشوفه به کارکنان’ خانه.

Pfeifer بود مطمئن نیستید در مورد مالی آسیب, اما “این می تواند بوده ام خیلی بدتر است.” بسته پس از coronavirus همه گیر شروع همونگ مرکز در حال برنامه ریزی برای بازگشایی, به زودی, اما در حال حاضر همه چیز در هوا.

سومالی موزه مینه سوتا در 1516 E. دریاچه سنت دارای بیش از 700 اشیاء است و یک مرکز برای آموزش و پرورش در سومالی فرهنگ است. موزه نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر اما با توجه به آن GoFundMe صفحه برخی از آثار از دست داده بودند و دیگران در فروشگاه آسیب دیده بودند. موزه مطرح شده بیش از $28,000 نسبت به تعمیرات و منتقل شده است بسیاری از اشیاء خود را به ذخیره سازی امن.

“ما همدردی با خشم و درد جامعه ما” گفت: بیانیه ای در موزه GoFundMe. “ستمگران به کشتار سیاه و سفید ما برادران و خواهران به پایان رسید. ما دعا می کنیم که هر کس امن باقی می ماند در طول این زمان, از ما دعا می کنیم که خدا محافظت از معترضان مبارزه برای عدالت است.”

St. Paul غیر انتفاعی پرشی برای هنر نیز تجربه آتش سوزی و صدمه به اموال در آوریل 28. مدیر اجرایی لورا Zabel کاهش یافته است به استادانه درست شده گفت: تنها که “پرشی ساختمان خواهد بود OK” و با تاکید بر اینکه مردم مهم تر از مالکیت.

“ما می خواهیم تمرکز باید بر عدالت برای جورج فلوید و بسیاری از سازمان که خواستار پایان دادن به برتری و نژادپرستی پخته شده است که به سیستم های ما و شهرستان ما است.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de