هند ثبت بالاترین تک-بعد سنبله از Covid-19 موارد برای پنجمین روز متوالی در روز یکشنبه با 9,971 عفونت های جدید در نظر گرفتن شمارش به 2,46,628. با 287 مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته از صبح روز شنبه مرگ و میر بالا رفته به 6,929.

با کروناویروس موارد افزایش AIIMS مدیر Randeep Guleria گفت: این موارد در هند می تواند اوج در دو تا سه ماه است. او گفته بود که هیچ جامعه انتقال در سطح ملی است. بیش از 70 درصد از Covid-19 مربوط به مرگ و میر در کشور شده است با توجه به همکاری morbidities. بهبود نرخ Covid-19 بيمار است 48.37 درصد است.

به عنوان موارد مثبت در حفظ و افزایش این مستند است که آرام در مراحل توسط آمریکا و اتحادیه سرزمین از دوشنبه. مراکز خرید در خارج از مهار مناطق رستوران ها و اماکن مذهبی هستند که مجاز به باز کردن در چندین ایالت/UTs همانطور که دولت در تلاش برای تقویت اقتصاد است که رهبری برای آن اول کامل-سال انقباض در چهار دهه است.

گزارش ها نشان می دهد از 10 کشور با بیشترین تعداد موارد تایید شده به حساب 84 درصد ملت را شمارش و 95 درصد از مرگ و میر. این کشورها در ماهاراشترا, Tamil Nadu, دهلی نو, گجرات, راجستان, اوتار پرادش Madhya Pradesh, West Bengal, Karnataka و بیهار. از این Maharashtra, Gujarat, دهلی نو, Madhya Pradesh و بنگال را ثبت بیشترین مرگ و میر و حدود 85 درصد از کل مرگ و میر.

تا یکشنبه, Maharashtra در ادامه به بالای نمودار در تایید موارد
فعال موارد بهبود و مرگ و میر. با 2,739 موارد جدید در دولت در 24 ساعت گذشته, Maharashtra ویروس مورد تعداد رسیده 82,968. مرحله سوم از “ماموریت شروع دوباره” از کاهش محدودیت شروع خواهد شد در روز دوشنبه اما اماکن مذهبی و رستوران ها را در دولت باقی می ماند.

از 287 مرگ و میر گزارش شده از شنبه, به عنوان بسیاری از 120 بودند از ماهاراشترا 53 از دهلی 29 از گجرات 19 از تامیل نادو 17 از غرب بنگال 15 از Madhya Pradesh, 13 از راجستان 10 از Telangana سه از جامو و کشمیر دو هر از کارناتاکا پنجاب و چتیسگر و هر یک از کرالا و بیهار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله