نامه ای به Terry Crews از گرند ویز از برتری

Category: کیمیا | No comments


Terry Crews speaks onstage during Steven Tyler’s Third Annual GRAMMY Awards Viewing Party on January 26, 2020 in Los Angeles, California.

Terry Crews صحبت می کند روی صحنه در طول استیون تایلر سوم Annual GRAMMY Awards مشاهده حزب در تاریخ 26 ژانویه سال 2020 در لس آنجلس ،
عکس: آنا وبر (گتی ایماژ به صورت جینی صندوق)

عزیز Terry Crews,

مبارک, شمارش معکوس برای Juneteenth برادر. من امیدوارم که این پیام می یابد و شما به خوبی و سیاه AF.

تبلیغات

در حالی که من می خواهم به جای صرف وقت من رسما بازسازی قوانین اونوخود را توییت های اخیر را احضار من در اینجا. شما ممکن است شنیده ام از گراند جادوگر پیشرو سفید supremacist گروه, Ku Klux Klan, خب من بزرگ ویز از برتری. آن را دریافت ؟ چون ویز سیاه و سفید Wizard of Oz? به هر حال.

بیایید قطع حق تعقیب. این:

تبلیغات

و این:

مطمئن شوید که هنگامی که شما ببینید ریتمیک تراژدی مانند اینشما نمی تواند کمک کند اما نتیجه گیری کرد که نژاد سیاه برتر است. Mentality mag ممکن است یک مکان خیالی اما سیاه غرور و افتخار واقعی است.

به عنوان در هر دوره طبیعی از بیش از 400 سال از ثابت فریب و hoodwinking ما در مورد 50-11 دلیل باید با احتیاط از به اصطلاح نیز به معنی سفید و متحدان. در همه صداقت, از بین بردن سفید برتری کاملا کار سفید مردمی و نباید بار از من و من مردم. ما نه “همه با هم” هنگامی که وجود دارد است که به وضوح یک سلسله مراتب از مسابقه بر اساس امتیاز. صدای جیر جیر خود را ندارد اذعان سفید مردمی ” مسئولیت آن بیشتر assuages گناه خود را. با صدای جیر جیر خود را که شما در واقع درخواست ما برای گسترش زیتون-شعبه شکل دعوت به روابط cookout.

تبلیغات

صحبت از cookouts—من هنوز برای دریافت اطلاعات رسمی اما من احساس می کنم مثل شما یکی از افرادی که خودسرانه دعوت مردم سفید به cookout و یکی از دلایلی که تعداد متوسط سالاد سیب زمینی حوادث در حال حاضر در حال افزایش است.

پس از خروج خود را سیاه زن همکار به خشک مانند نژادپرستی roadkill شما تلاش به عقب بر گردیم در زینت های خوب از هیئت در اوایل سال جاری و به تازگی به عنوان اوایل این ماهپلیس به کشتار مردم سیاه و سفید ساخته شده و شما متوجه اهمیت حفاظت و حمایت از زنان.

تبلیغات

حتی تلویزیون خود را پسر تا به حال به توضیح دهد که چرا نظرات خود را خاموش بودند-پایگاه. بنابراین در اینجا من تلاش برای پیوستن به این باشگاه است. جایی در فاصله فراتر از صدای ضربان دار شما pecs وجود دارد فضا برای گوش دادن به عقل است.

در نتیجه اقا شما خاکستری. شما احتمالا سخنگوی این ادم تنومند و بدقواره بطری ملکه هلن کره کاکائو لوسیون. در حالی که من نمی تماشای هر چیزی را با “سفید” در عنوان و هرگز دیده می شود سفید و جوجه هایمن کاملا معتقدم که هر کس ادعای که شما شخصیت از جوجه سفید.

تبلیغات

با احترام از بهترین مسابقه در تمام زمین

Grand ویز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>