پس از 83 روز وقفه بنزین و دیزل قیمت پیاده بیش از یک روپیه در دو روز

دهلی نو: قیمت بنزین و دیزل شد پیاده 60 paisa در هر لیتر در روز دوشنبه برای دومین روز متوالی به عنوان دولتی شرکت نفت واگردانی به قیمت روزانه تجدید نظر پس از 83 روز وقفه.

این دومین روزانه افزایش نرخ در یک ردیف. شرکت نفت بود در روز یکشنبه قیمت 60 paisa در هر لیتر در هر دو بنزین و دیزل پس از پایان 83 روز وقفه در, روزانه, رای تجدید نظر.

قیمت روزانه تجدید نظر است دوباره راه اندازی شود, شرکت نفت ایران ،

قیمت بنزین در دهلی بود که پیاده به تومان 72.46 در هر لیتر از Rs 71.86 روز یکشنبه در حالی که دیزل نرخ افزایش به تومان 70.59 یک لیتری از Rs 69.99 با توجه به اطلاع رسانی قیمت های نفت دولتی شرکت های بازاریابی.

در حالی که نفت PSUs باید به طور منظم تجدید نظر در ع و LPG قیمت آنها تا به حال پس از 16 مارس نگه داشته قیمت بنزین و دیزل در برگزاری ظاهرا در حساب نوسانات شدید در بین المللی بازار نفت است.

خودرو قیمت سوخت یخ زده بود به زودی پس از دولت افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین و دیزل توسط Rs 3 در هر لیتر به mop تا سود ناشی از کاهش نرخ بین المللی.

دولت در تاریخ 6 مه دوباره افزایش وظایف مالیات غیر مستقیم توسط 10 تومان در هر لیتر در بنزین و Rs 13 در هر لیتر دیزل.

شرکت های نفتی به جای عبور در مالیات غیر مستقیم افزایش به مصرف کنندگان تصمیم به تنظیم آنها را در برابر کاهش نیاز به دلیل افت جهانی قیمت نفت است. آنها با استفاده از همان ابزار و تصویب نشده در Re 1 در هر لیتر افزایش مورد نیاز برای تعویض بیش از فوق العاده تمیز BS-VI درجه سوخت از آوریل 1.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de