در 2019, 1,217 انتخاب شد در لیگ بیس بال سال اول بازیکن پیش نویس است. دوقلوها تا به حال 41 میدارد و امضا 32 از آنها.

در سال 2020 تنها 160 بازیکنان خواهد شد در پیش نویس. دوقلوها را چهار میدارد چهار شنبه و پنج شنبه و از آنها انتظار می رود به ثبت نام چندین بازیکن بیشتر به عنوان نمایندگی رایگان — اما آنها نمی علامت تقریبا به عنوان بسیاری از آنها در سال گذشته است.

Coronavirus همه گیر است و قرار است در فصل به طور منظم در معرض خطر و در حال انجام یک شماره در پیش نویس است. بر اساس توافق با اتحادیه بازیکنان لیگ تا به حال قدرت به کوچک شدن پیش نویس به عنوان چند به عنوان پنج دور است که تعداد آن در حل و فصل. هر undrafted بازیکن پس از آن می توانید ثبت نام با یک تیم برای $20,000 یک راه لیگ می تواند هزینه ها را کاهش دهد.

در حالی که چشم انداز بالا برداشت خواهد شد چه اتفاقی می افتد پس از آن می تواند حتی بیشتر جالب به عنوان تیم های شناور خواهد شد در یک مقدار بزرگتر استخر رایگان-عامل استعداد.

“پس از تهیه پیش نویس آن خواهد شد کمی بیشتر در مورد استخدام shtick” گفت: Sean Johnson, دوقلو, مدیر سراغ. “ما احتمالا با بزرگنمایی 50 از 60 بچه ها در هیئت مدیره ما و بخش خوبی از آن بچه ها ما نمی فکر می کنم آنها در حال رفتن به در ترکیب ما — ما نمی فکر می کنم آنها در حال رفتن به در همه وجود دارد.”

دوقلوها می تواند تا به حال به عنوان بسیاری از شش میدارد اما آنها ضبط سوم خود را طفیلی زمانی که آنها امضا عامل رایگان Josh دونالدسون و پرداخته خود تعادل رقابتی دور B انتخاب کنید به داجرز به عنوان بخشی از تجارت برای Kenta Maeda. پس از تهیه پیش نویس کاری ادامه داده اند تا در روز پنج شنبه باشگاه را به نوبه خود توجه کامل خود را به آن بزرگ رایگان-نمایندگی استخر. و برخی آن را احساس خواهد شد مانند کالج ها در تلاش برای جذب آبی تراشه چشم انداز.

“که ناشناخته” دوقلوها جمهور دیو سنت پیتر گفت. “که قسمت دوم.”

تیم بعد از تماس با نمایندگی رایگان از طریق تلفن و یا از طریق ویدئو کنفرانس خود را زمین. چند نفر از اعضای دوقلو’ بازیکن توسعه کارکنان سعی خواهد کرد تا آنها را متقاعد کند که خود را بهترین راه برای این رشته است که از طریق دوقلوها که در حال توسعه یک شهرت خوب در آن منطقه است.

“ما تا به حال بچه مختلف در تماس های مختلف در تلاش برای دریافت نظرات مختلف از بازیکنان” جانسون گفت. “پس از دور پنجم من مطمئن نیستید که چگونه است که رفتن به لرزش. ما در حال رفتن به آنها را نشان می دهد چه بازیکن ما توسعه را ارائه کرده است که چگونه ما توسعه. اگر شما در لبه دور پنجم و شما به پایان رسید تا گرفتن انتخاب شما هنوز هم یک بازیکن با استعداد.

“بازیکن ما توسعه یک بوفه از تکنولوژی و ابزار است که اگر یک بازیکن می خواهد به درگیر شدن با او می تواند آن را انجام دهد. ما به شدت به کارکنان. ما شگفت آور مربیان در هر سطح. ما ارائه می دهیم چگونه برنامه های ما است و ما باید گفت: بازیکنان ما زمانی که ما با آنها ملاقات.”

آن خواهد بود جالب توجه به چشم انداز زمینه ارائه می دهد از چند باشگاه با مجموعه خود را از اولویتها است. خواهد شد و سازمان ها با بهترین سیستم های برنده شدن ؟ خواهد شد و باشگاه در حال حاضر در رقابت با تیم های لبه? خواهد مجاورت مهم است ؟ بازیکنان از کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا ترجیح می دهند تیم در این کشورها? خواهد یانکی ها ثبت نام برخی از بازیکنان فقط به خاطر اینکه آنها یانکی ها?

“ما قرار داده و ما بهترین پا جلو و امیدوارم ما برنده خواهد شد بسیاری از بازیکنان” جانسون گفت. “اما چه کسی می داند که چگونه از آن است که رفتن به لرزش.”

برخی از کالج بازیکنان در حال حاضر خودداری کردند در تغییر سیستم بیرون کشیدن از پیش نویس برای بازگشت به مدرسه و به امید داشتن یک بزرگتر سال قبل از سال 2021 پیش نویس است. جانسون انتظار junior college برنامه ها به تقویت بیش از چند سال آینده به دلیل آنها را تبدیل به نقاط فرود برای بسیاری از سال 2020 سالمندان دبیرستان که هیچوقت فرصتی برای اثبات خود در این فصل را نمی توانید پیش نویس و قادر خواهد بود برای پیدا کردن یک بخش من تیم با اتاق در فهرست خود را.

ESPN Kiley McDaniel گفت: باشگاه ها ممکن است مایل به پرداخت دبیرستان بازیکنان تا آنجا که آنها را تحت شرایط عادی به این دلیل که آنها قادر به دیده بانی آنها و هنوز پرسش های بی پاسخ.

“این خواهد بود حتی بیشتر سنگین تر از آن است که به طور معمول” McDaniel گفت: این پیش نویس در طول تلفنی در روز پنج شنبه.

آخرین بار کسی بود scouted در فرد بود, اوایل ماه مارس قبل از همه گیر رسید. تیم را مجبور به رفتن در گزارش قصد بازگشت به 2019 در برخی موارد.

“ما تا به حال مقدار زیادی از زمان سه ماه گذشته برای ارتباط با بازیکنان از طریق زوم و صحبت کردن با مربیان کالج مربی که او را استخدام تابستان, مربی تیم ایالات متحده آمریکا مردم” جانسون گفت. “مردم شده اند نشستن در اطراف در حال مرگ به بحث در مورد بیس بال. ما می دانیم که آنها بسیار در داخل و خارج — تا آنجا که شما می توانید بدانید که حدود 17-18 ساله.”

جانسون گفت: دوقلوها آماده خواهد شد به عنوان به خوبی به عنوان آنها می توانند پیش بینی حالات مختلف و آماده برای تغییر مسیر در پیش نویس و سپس در طول undrafted رایگان-آژانس دوره است.

“ما در حال کار با آنچه که ما می توانیم کنترل” جانسون گفت. “ما در حال رفتن به سعی کنید به صورت فعال در آن امضای روند. ما صحبت زیادی در مورد نگه داشتن چشم ما ما چهار میدارد چرا که ما فقط نمی دانم که در حال رفتن به در دسترس خواهد بود. ما مطمئن نیستید که چگونه بسیاری از بازیکنان در حال رفتن به $20,000 ارائه و ترک مدرسه زود است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله