Illustration for article titled Amidst Black Lives Matter Protests, Princes Estate Releases Lyric Video for 2015 Song About Police Brutality

عکس: کوین زمستان (گتی ایماژ)

به افتخار چه بوده است او 62 تولد در ژوئن 7, شاهزاده‘s املاک و منتشر lyric video برای 2015 آهنگ بزرگداشت سیاه قربانیان خشونت پلیس با عنوان “بالتیمور.” این ویدئو منتشر شد در پاسخ به موج اخیر از زندگی ماده تظاهرات.

تبلیغات

بیش از چهار دقیقه ویدئو ویژگی های تصاویر و اطلاعات در مورد آمریکا و مرگ را به عنوان به خوبی به عنوان عکس از اعتراضات ناشی از این فاجعه و عناوین مورد شاهزاده بشردوستانه تلاش در این دوره است. او صحبت کردن در مورد یک سیستم در طول یک Baltimore منطقه کنسرت به نام “رالی 4 صلح” در مارس 2015.

“آیا کسی صدای ما را دعا ؟ برای مایکل براون و یا فردی خاکستری?” بنفش یکی می گوید در این آهنگ. “صلح بیش از عدم وجود جنگ” او همچنان ادامه دارد.”

خاکستری را مرگ ناشی از صدمات نخاع خود. او در حال انتقال به بیمارستان در یک ون پلیس پس از بازداشت توسط پلیس بالتیمور بخش اما شرایط پشت که او چگونه به زندگی خود پایان صدمات در ابتدا نامشخص است. مرگ او حکومت قتل و تظاهرات افسران پلیس دخیل در مرگ او متوقف شد و بدون پرداخت.

تبلیغات

“آن را به افراد جوان برای رفع [جهان],” شاهزاده گفت: در طول رالی 4 کنسرت صلح در سال 2015. “ما نیاز به ایده های جدید, زندگی جدید است. بیشتر از همه ما نیاز به قطعه جدید. و نوع قطعه من صحبت کردن در مورد املای ‘P-I-E-C-E.’, دفعه بعد من می آیند به Baltimore, من می خواهم به ماندن در یک هتل متعلق به یکی از شما. من می خواهم به بازی در یک ساختمان متعلق به یکی از شما. من صحبت کردن به افراد جوان در حال حاضر.”

شاهزاده و مستغلات نیز منتشر شد به موقع بیانیه نوشته شده توسط اواخر نوازنده است که به عنوان خوانده شده “هیچ چیز زشت تر در تمام جهان گسترده ای از عدم تحمل (بین) و سیاه و سفید, قرمز, زرد, دختر یا پسر. عدم تحمل.” هر عنوان از این Instagram پست شامل کلمات املاک خود نوشت: “شاهزاده اختصاصی زندگی خود را به صحبت کردن در برابر بی عدالتی دفاع برای تعالی و گسترش پیام ‘عشق 4 یکی دیگر.’ در این یادداشت که او نگه داشته در آرشیو شخصی او نوشت: یک پیام است که هنوز هم طنین انداز است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله