به عنوان بنگلور برطرف مستند محدودیت های مردم را انتخاب کنید و اماکن مذهبی بیش مراکز

به عنوان بنگلور افتتاح شد تا پس از این مستند روز دوشنبه شهروندان در انتخاب مکان عبادت بیش مراکز و eateries. در حالی که دولت موظف به Aarogya Setu برنامه قبل از جانبازان و shopaholics به محل کارگاه و مراکز استاندارد روش عمل به ندرت به دنبال.

مراکز نصب شده اند santiser اسپری و مواد ضد عفونی کننده کیوسک در ورودی دروازه این محرومیت Garuda, مرکز خرید, مراکز بودند به ندرت دیده می شود به درخواست Aarogya Setu پیام ایمنی.

Masjid-e-Mammor که شاهد 144 جانبازان در بعد از ظهر کشیده از جایگزین شیپور خاموشی در نظم اجتماعی را حفظ فاصله. متوسط و شماره تلفن اشاره شده در ورودی دروازه قبل از جانبازان هستند اجازه ورود به سالن نماز.

جانبازان به خواسته خود فرش. در حالی که ظرفیت مسجد این است که به جای بیش از 450 جانبازان این مسجد کمیته به ارمغان آورده است را از ورود به 144.

نشانه گذاری شده اند روی زمین قرار دهید به طوری که جانبازان نمی توانید به هر یک از دیگر.

وقتی پرسیده شد که چرا Aarogya Setu دیده نمی شود اعضای این کمیته اظهار داشت که مردم باید مراقبت بودن آگاه تر است.

این مسجد در کمیته برنامه ریزی برای اقدامات ویژه در روز جمعه.

“از آنجا که مکان کارگاه در حال باز پس از بیش از 3 ماه جانبازان در تعداد زیادی خواهید به فرود در اینجا. ما در حال برنامه ریزی چیزی است که برای روز جمعه به عنوان روز Jumma مشارکت مردم خواهد بود. و ما نمی خواهیم دولت هنجارها شکسته شود عضو Mammor کمیته اعلام کرد.

معبد گانش در Koramangala که معمولا شاهد بیش از 600 شاگردان روزمره اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای را پایین کشیده اعداد. این Aarogya Setu برنامه چک بود در ورودی از این معبد به عنوان به خوبی.

اما پراساد و دیگر ارائه شده در این معبد و بت ها دلسرد لمس می شود.
تیپ جاده کلیسا و خیابان و تجاری لبا هستم بودند شلوغ ترین مکان های از پیش مستند هر چند تراکم ترافیک بود eateries عینک دلتنگ نگاه کنید.

Goutham بالا آشپز و از بنیانگذاران Toscano در شهرستان یوبی نشان داد که این رستوران ساخته شده جایگزین آرایش صندلی با مشتریان گرفتن santised cullineries و ظروف.

“صندلی ها به طور متناوب مرتب شده اند. ما در حال بیرون آمدن با منو های مختلف روزانه است. هر چند این رستوران پر است اما مشتریان باید شروع به آمدن” اعلام کرد.

با این حال یوبی بازار شهر بپرسید نه برای Aarogya Setu نرم افزار در ورودی دروازه.

Anisha یک سال آخر پزشکی و دانشجوی آمد به Garuda بازار گفت: Deccan Chronicle که “همه موارد در دسترس هستند در بازار و من می خواستم به خارج از چهار دیوار در خانه است. به منظور بیرون آمدن از کسالت من فکر قدم زدن در مرکز خرید. این هنجارهای ایمنی هستند که به دنبال آن در بازار و من کاملا با آن محتوا.”

خودرو رانندگان rikshaw شد به کسب و کار به عنوان آنها در حال انتظار چند مسافر را برای از دست دادن پرداخت در چند ماه گذشته.

ارائه بینش Shivarudrappa خودرو rikshaw راننده در میلی گرم جاده توضیح داد که چگونه آنها حفظ اجتماعی فاصله حتی در وسایل نقلیه خود را. “بسیاری از ما اجازه می دهد تنها دو مسافر در یک لحظه به امنیت ما نیز مهم است. آن را ضروری است برای بازگشت به کسب و کار به عنوان ما قادر به پرداخت هزینه خانه ما اجاره و وسایل نقلیه رفته اند و نه از طریق سرویس. همانطور که در حال حاضر مشارکت مردم است نه بزرگ اما انتظار ما این است که همه چیز برای عادی سازی در روزهای آینده.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر