گواتی: آسام را BJP وزیر Sarbananda Sonowal است که ئی خطاب به عنوان “رفیق” و استقبال با ” لعل سلام در Facebook توسط شهروندان خشمگین با شارژ-ورق دهقانی رهبر و فعال Akhil Gogoi بیش اتهام شرارت و فعالیت های تروریستی.

روز پس از Gogoi و سه نفر از همکاران خود را متهم شدند توسط NIA که اشاره به دو عبارات مرتبط کمونیست نفرت به هندو راست به ادعای دخالت خود را در فتنه و تروریستی فعالیت Sonowal پست ها در رسانه های اجتماعی وب سایت در حال طراحی یک مجموعه از سمت چپ اصطلاحات.

خشمگین انتقاد که شروع به trickling در ژوئن 4 تبدیل به یک مجازی بهمن در آخرین 2-3 روز. پست رسمی خود را در Facebook صفحه در حال استقبال با عبارات مانند ‘رفیق’, ‘لعل salam’, ‘inquilab zindabad’ و منابع کمونیست پردازان مانند ولادیمیر لنین.

در مه 29, ملی تحقیقات آژانس (نیا) تا به حال در زمینه شارژ-ورق علیه Gogoi و سه نفر از همکاران به اتهام شرارت و ترور فعالیت برای نقش خود را در مبارزه با خشونت علیه شهروندی (متمم) قانون که لرزاند آسام در ماه دسامبر سال گذشته است.

خواندن مانیفست کمونیست کارل مارکس فریدریش انگلس و لنین آثار مائو تسه تونگ زندگی و دعوت دوستان رفیق و تبریک آنها را با لعل سلام برخی از دلایل که نیا به ذکر آنها را لینک به ممنوع شاخص تورم مصرف کننده(مائوئیست) و اتهام آنها را تحت سختگیرانه ضد ترور قانون است.

در صورت محکومیت آنها به چشم انداز صورت صرف بقیه زندگی خود را پشت میله های زندان.

پس از محتویات شارژ-ورق عملی شد خشم ریخته را به Facebook صفحه Sonowal که همچنین دارای صفحه نمونه کارها.

در حالی که اکثر نظرات محدود به “رفیق لعل سلام” بسیاری را به شدت مورد انتقاد قرار گرفت ، “قرمز سلام قرمز درود می فرستم. اگر قرمز سلام جرم است شما بروید و دستگیری Patriot Bhagathsing برای اولین بار پس دوباره اگر شما هنوز هم باقی مانده است…..!!!,” یک کاربر گفت.

“Lalsalam. عزیز comrede. زنده باد لنین. خوش آمدید نیا” نوشت: یکی دیگر از.

بسیاری ارسال شده الگوهای رفتاری و ویدئوها از لنین ارائه یک سخنرانی پس از انقلاب اکتبر در روسیه. “Lalsalam رفقا… وقتی که من به غذا به فقیر آنها با من تماس یک سنت. زمانی که من بپرسید که چرا فقیر هیچ غذایی آنها با من تماس کمونیست” یک netizen نوشت: با اشاره به قول معروف با برزیل کاتولیک اسقف اعظم Dom هلدر پسوآ کامارا.

“لعل سلام رفقا. ما باید غلبه بر این روز سیاه” یکی دیگر از اظهار نظر در Sonowal صفحه. پست های خود را نیز انجام گرافیکی از پرچم های قرمز و کمونیست نماد داس و چکش و.

“انقلاب روسیه بزرگ است. لنین بسیار خوبی رفیق; لعل سلام; قرمز بزرگ ادای احترام” کاربر دیگری گفت. در حالی که مردم از سراسر کشور ارسال داشته اند نظرات خود را در یک بخش قابل ملاحظه ای است که از سمت چپ حکومت کرالا.

“ما از حزب کمونیست مارکسیست هند. آیا می دانید آقا تاریخ هند آزادی مبارزه ما حمایت هند مبارزان اما آر اس اس BJP پشتیبانی بریتانیا و کفش licked از پس نه مبارزه با کمونیست ما را نابود RSS” یک Facebook کاربر از دولت جنوب نوشت.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de