منصفه — شالوده عملکرد سیستم عدالت کیفری — به آرامی به آینده را در مینه سوتا پس از سه ماه وقفه در آورده با COVID-19 بیماری همه گیر.

اما حتی با مشتریان در زندان در انتظار محاکمه برخی از وکلا هنوز هم فکر می کنم آن است که بیش از حد به زودی.

شروع آخرین هفته, Hennepin, McLeod, Olmsted و رمزی استان ها می تواند آغاز محاکمه با حضور هیئت منصفه در جرائم جنایی در یک خلبان اساس پس مطابق با جدید COVID-19-آمادگی طرح توسعه با مینه سوتا وزارت بهداشت. دیگر هیچ کیفری محاکمه می گیرد قبل از جولای 6 و هیچ مدنی محاکمه می شود, برگزار می شود تا سپتامبر. 1.

برای رئیس دادگستری Lorie Skjerven Gildea تصمیم به از سرگیری محاکمه شده و زحمت کش یکی از وادار کردن او به تعادل ایمنی و بهداشت با نیاز به به طور کامل عملکرد سیستم دادگاه.

“عدالت بسیار تلاش بشر و ما استفاده می شود به, در دادگاه, سیستم, شخصی تماس با ما” گفت: Gildea سابق شهرستان Hennepin قاضی منصوب به دادگاه توسط رژیم صهیونیستی. تیم Pawlenty در سال 2006. “شما فکر می کنم در مورد … 12 منصفه نشسته نزدیک به هم … و یا وکیل و مشتری نشسته بسیار نزدیک به هم در مشورت با جدول های خصوصی حاضر زمزمه …”

هر چند مشتاق برای بازگشت تدریجی به یک مطلب به طور کامل عملکرد دادگاه سیستم Gildea و دیگران اذعان کرد که آن را هنوز هم باز سوال که آیا سوتا دادگاه می تواند انجام کسب و کار به عنوان آنها را برای 162 سال قبل از این ویروس رخنه کرد به دولت است.

در میان توقف تلاش برای راه اندازی مجدد محاکمه دولت رئیس مدافع عمومی, Bill Ward گفت: ایمنی است که هنوز هم یک دغدغه مهم.

“واقعیت این است که زمانی که مردم به نام به خدمات قضایی را به ایجاد یک محیط که در آن می توانید اعتماد مردم در این فرایند دوباره و به آن اعتماد آنها را به احساس امن بودن یک شهروند از شرکت کنندگان” بخش گفت. “اما آنها را به احساس می کنید که آنها در حال درمان در راه است که آنها احساس دادگاه در مورد مراقبت های شخصی خود را در سلامت و رفاه”.

در ماه مارس بخش خواستار آزادی زندانیان زندان ایالتی برای محافظت از آنها را از گسترش ویروس. دولت زندان شهرستان جمعیت است پس منقبض شده توسط تقریبا نیمی. هر چند هنوز هم در مورد متهمان’ حقوق به سریع محاکمه Ward نگرانی که شهرستانهای بازگشت به منصفه بیش از حد به زودی و بدون ایمنی مناسب و بهداشتی پروتکل همچنین می تواند مانع از شانس یک محاکمه عادلانه.

به اتهام جنایت را در سال جاری در شهرستان Hennepin به احتمال زیاد به دلیل coronavirus مربوط به تعطیلی و محدودیت. اما انتظار جنایت موارد هستند. در ضمن فعال موارد جرم در شهرستان ها هستند تا 67 درصد در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته. Hennepin County تازگی یک جنایت محاکمه با حضور هیئت منصفه در هفته گذشته برای یک جانی در اختیار داشتن اسلحه گرم مورد. این شهرستان دارای 275 جنایت آزمایشات برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن و 239 ژوئیه. اما حتی اگر تنها به طور متوسط حدود 13 درصد از موارد جرم در نهایت رفتن به دادگاه وجود دارد خواهد بود 37 محاکمه این ماه در شهرستان Hennepin.

بخش گفت که مقامات هنوز در حال تلاش برای تعیین اینکه چگونه به دولت دیگر 83 شهرستانهای آماده برای محاکمه با حضور هیئت منصفه. برخی از شهرستانهای کافی ندارند دادگاه فضای اجتماعی فاصله, او گفت:, و ممکن است نیاز به دنبال کردن schoolhouses یا دیگر خالی از امکانات است.

Gildea اذعان دارد که دادگاه کارکنان و قضات درک کنند که “ما فقط رفتن به نوبه خود چراغ در و همه چیز را به بازگشت به راه آن استفاده می شود در یک روز.” او پیش بینی یک “انتقال تدریجی” است که نگه می دارد به عنوان بسیاری از مردم در حال کار از راه دور به عنوان امکان پذیر است.

برخی از دولت ملی دادگاه کارشناسان می گویند نگه داشتن بسیاری از تغییرات مجبور COVID-19 در محل مانند گسترش دسترسی از راه دور به جلسات دادگاه ممکن است برای بهتر.

“این که آیا آن را در پاییز امسال و وجود یک COVID re-up افزایش یا COVID می رود فردا دادگاه خود را در حال رفتن به نگاه همان راه آنها در سال گذشته گفت:” ویلیام Raftery یک تحلیلگر برای غیر انتفاعی و مرکز ملی دادگاه های ایالتی. “که برای بسیاری از موارد است برای رفتن به یک چیز مثبت چرا که مردم در حال حاضر می توانید بهتر و دسترسی بیشتر از آنها می خواهم که شش هفته یا شش ماه پیش است.”

Gildea به تشکیل یک “طرف دیگر” گروه کاری برای بررسی نحوه ظهور از خاموش کردن. تام نلسون رئیس ایالتی مینه سوتا کانون شده است بخشی از تماس های متعدد با Gildea و دیگر عدالت کیفری و مقامات دادگاه. او گفت که بازگشت به منصفه نیاز به اطمینان که داوران می تواند به “روشنی چشم غیر صدمه محاکمه تجربه” در یک زمان که در آن بسیاری از ترس حتی رفتن به خرید مواد غذایی.

“است که به عنوان مثال هدایت دقیق از دادگاه در مورد چگونه به دستور هیئت منصفه — از جمله دقت اطمینان به آینده نگر هیئت منصفه در مورد چگونه رفتن چیزهایی برای ادامه و در مورد نحوه رسیدگی به توانایی های بالقوه خود را از ترس یا ناراحتی در نور از یک شهروند وظیفه برای خدمت در هیئت منصفه” نلسون گفت. “کسانی که مشکل مربوط و قابل فهم واقعیت.”

باب کوچک سابق شهرستان Hennepin قاضی و دادستان فدرال و در حال حاضر مدیر اجرایی, Minnesota شهرستان وکلای انجمن گفت: برنامه ریزی برای بازگشت به هیئت منصفه محاکمه شده است اما خوب است که اجرای “باقی مانده است دیده شود.” همانطور که از اواخر مارس کوچک گفت: دادستان در برخی از خلبان شهرستانهای آماده برای محاکمه هنوز هم در حال کار را از طریق چگونه آنها را در هیئت منصفه و اطمینان کافی فاصله اجتماعی فاصله.

“من لذت می برد مواجهه با چالش های لحظه ای در دادگاه — من می خواهم قبول این چالش در یک nanosecond” گفت ، “اما در حال اجرا یک کل دولت و قوه قضاییه در حال حاضر ؟ این یک کار بزرگ و من فکر می کنم [Gildea] انجام یک کار خوب است.”

Gildea گفت Minnesotans بازگشت به courthouses در دولت 87 شهرستانهای را ببینید, نشانه های جدید, موانع و پوشش صورت پوشیده شده توسط کارکنان. هیئت منصفه به نام به خدمت در این خلبان استان ها داده خواهد شد ماسک کاغذ پس از ورود و باید به دنبال دولت در بخش بهداشت و درمان اجتماعی فاصله دستورالعمل در زمانی که و که در آن آنها می توانند جمع آوری و شرکت در هیئت داوران انتخاب آگاهانه و در غیر این صورت حرکت در مورد دادگاه.

طی یک مصاحبه تلفنی اخیر او متوقف شد به دست کشیدن بر روی همان چوب میز ناهار خوری اتاق است که دو برابر به عنوان دفتر او چند روز در این بهار. بسیاری از کارهای او صورت گرفته است از راه دور با وکلا ظاهر می شود قبل از او از طریق ویدئو و یا کنفرانس تلفنی.

“من قصد ندارم به شما بگویم آن شده است آسان زمان” Gildea گفت. “آن نشده است آسان برای هر کسی است. اما شما تمرکز بر روی ماموریت و توجه به آنچه که شما می توانید کنترل و چه تعهد خود را.”

 

توییتر: @smontemayor

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de