پارچه ماسک کار خواهد کرد و تنها با اجتماعی فاصله: که

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: سازمان جهانی بهداشت گفت: ماسک صورت ساخته شده از پارچه ای باید استفاده نمی شود در مکان های که در آن مردم نه به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

که گفت در تنظیمات که در آن “فاصله فیزیکی را نمی توان به دست آورد” و “افزایش خطر ابتلا به عفونت و/یا نتایج منفی” وجود دارد و سپس پزشکی ماسک باید ترجیح داده بیش از یک پارچه یک.

که گفت: در مشورتی که هر کسی که بالای 60 سال سن دارند و یا کسانی که از قبل موجود شرایط بهداشتی از جمله بیماری های قلبی عروقی, دیابت, بیماری ریه, سرطان یا دیگر زمینه همکاری morbidities باید پوشیدن تنها یک پزشکی ماسک برای حفاظت از خود را دارند.

با Telangana دولت گفت: به تجربه جامعه انتقال فاز – که در آن هر کسی می تواند یک Covid-19 حامل و پخش – که راهنمایی در استفاده از درجه پزشکی ماسک اهمیت فرض.

در حالی که ماسک ساخته شده از پارچه را می توان مورد استفاده قرار گیرد برای فعالیت هایی مانند استفاده از حمل و نقل عمومی و استفاده از آنها باید همیشه همراه مکرر دست و بهداشت جسمی و فاصله.

استفاده از ماسک های صورت است یک موضوع که چه کسی بوده است دوسوگرا پس از وقوع Covid-19. در آن توصیه های صادر شده در روز شنبه که غیر ماسک های پزشکی که به کاهش توانایی فیلتر و افزایش تنفس و ساخته شده از پارچه بافته شده مانند پارچه استفاده می شود “منبع کنترل (استفاده شده توسط افراد آلوده) در جامعه تنظیمات و نه برای پیشگیری است.”

دولت مرکزی و دولت های جذاب شده است به مردم به حفظ حداقل شش فوت از راه دور در یک محیط عمومی. پس از این وضعیت به شدت مورد نیاز است برای جلوگیری از هر ابتلا به این ویروس از کسانی که در اطراف آنها و یا گسترش آن توسط افراد بدون علامت که هیچ سرنخی که آنها آلوده شده اند و تبدیل شده اند به بیماری های پخش. پوشیدن ماسک ساخته شده اجباری برای همه در یک محیط عمومی اما آن را غیر معمول نیست برای دیدن مردم نیست پس از این دستورالعمل ها در این شهر و جاهای دیگر در دولت است.

که مشاوره می آید در زمانی که دولت در بخش بهداشت و درمان مسئولان برگزاری شده است عموم مردم تا حدی مسئول افزایش اخیر در Covid-19 موارد زیرا آنها زیر احتیاطی. برخی از بیمارستان های خصوصی باید ورود ممنوع از مردم با پوشیدن یک سه لایه پزشکی ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>