بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 رسیده اند خود را به کمترین تعداد از آوریل 12 در مینه سوتا, بالا بردن امیدوار است که دولت در حرکت نزولی از موج از موارد یک بیماری عفونی ناشی از یک رمان coronavirus.

مینه سوتا وزارت بهداشت در روز دوشنبه گزارش داد که در 452 بيمار با COVID-19 شد, در بیمارستان, مراقبت, از جمله 198 که نیاز به مراقبت های ویژه. دولت همچنین گزارش داد 11 کشته و 338 تازگی تایید COVID-19 موارد آوردن مجموع برای این بیماری همه گیر به 1,197 مرگ و میر و 28,224 موارد از اوایل ماه مارس.

دولت در حال حاضر گزارش داد تکمیل بیش از 10000 تست های تشخیصی برای پنج روز در یک ردیف. این 10,023 آزمون گزارش روز یکشنبه یک رکورد است که بعد از هفته است. تست شماره انتظار می رود به افزایش به عنوان مینه سوتا در ادامه به ساخت ظرفیت خود را به سمت 20,000 روزانه آزمون و معترضان پس از مرگ جورج فلوید مطابق با دولت توصیه ها به دنبال تست با توجه به قرار گرفتن در معرض خطرات.

در حالی که تست شده می باشد برای بیماران با علائم و افراد در معرض خطر مراقبت های بهداشتی و مراقبت طولانی مدت امکانات دولت در هفته گذشته صادر بسیار گسترده تر توصیه می شود. هر کسی که درگیر در تظاهرات از جمله معترضان به اولین پاسخ دهندگان و داوطلب پاکسازی خدمه — تشویق به دنبال تست پنج تا هفت روز پس از مشارکت خود را در هر جمعی گروه حوادث.

مقامات بهداشتی نا امید شد در روز جمعه به یاد بگیرند که برخی از کلینیک ها بودند آهسته به اتخاذ این هدایت شدند و انکار تست برای بیماران زمانی که آنها گزارش کردند که آنها بدون علائم است.

“ما در حال تشویق مردم علائم یا بدون علائم اگر آنها شده اند در این رویداد بزرگ برای رفتن آزمایش” دولت کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت.

آیا این اعتراضات باعث موج جدیدی از COVID-19 موارد نامشخص است. از یک سو معترضان شد و آواز و فریاد — اقدامات است که می تواند گسترش ویروس و خطرات خود را افزایش دهد. از سوی دیگر تظاهرات بودند در هوای بیرون که می تواند به کاهش فرد-به-فرد گسترش ویروس.

به عنوان بسیاری از 80 درصد از عفونت با این رمان coronavirus تولید خفیف یا بدون علائم به این معنی که برخی از افراد می تواند گسترش ویروس بدون دانستن آن. دولت در حال حاضر لیست 23,657 از آن شناخته شده COVID-19 موارد به طور کامل بهبود و رایگان از انزوا و محدودیت.

مرگ باقی می ماند به احتمال زیاد در میان افراد مسن و ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت. در میان تمام مرگ و میر 955 شد ساکنان از امکانات است.

تست شناسایی کرده COVID-19 عفونت در 2,973 مراقبت های بهداشتی کارگران عمدتا کارگران در دراز مدت مراقبت از امکانات.

مقامات بهداشت در تشویق مردم به چوب با اقدامات پیشگیری و حتی به عنوان مینه سوتا ترازو پشت در ایالت محدودیت های چهارشنبه و اجازه می دهد تا به صورت داخلی در کافه ها و رستوران ها و استفاده محدود از باشگاه تناسب اندام. گروه تجمعات از 10 نفر در داخل خانه و 25 در خارج از منزل مجاز خواهد بود که از روز شنبه به عنوان به خوبی.

استراتژی های پیشگیری شامل پوشیدن ماسک, حفظ فاصله اجتماعی از 6 فوت از دیگران و ماندن در خانه اگر بیمار.

برخی از معیارهای نشان می دهد تحرک بیشتر در میان مینه سوتا ساکنان. در منطقه مترو, ترافیک در بزرگراه های باقی مانده بیش از 28 درصد کمتر از میانگین تاریخی.

یکی متریک در دولت COVID-19 پاسخ صفحه را نشان می دهد یک افزایش کوچک مکرر و غیر قابل پیش بینی سفر — بر اساس ردیابی دستگاه تلفن همراه استفاده. این نوع از سفر است که در حال حاضر بیشتر در مینه سوتا بیشتر از آن بود که در آغاز سال. غیر قابل پیش بینی سفر است 5 درصد زیر سطح در شروع سال در منطقه مترو, اما آن را به حال شده است 20 درصد کمتر از کسانی که سطوح در اواسط ماه مارس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله